Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 16.10.2008, h. 13:58, dodał: Promant
12

VFC: ASG AEG KAC PDW w przedsprzedaży na stronie WGC. Inokatsu: kolejne zdjęcia replik MTW. Vanaras: full detailed PEQ-15 laser aimer dummy box. RSOV: killer mask.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu WGC pojawiła się już kolejna replika ASG AEG firmy Vega Force Company z serii Knights, o której zapowiedzi pisaliśmy wcześniej, KAC PDW 10" Deluxe Version. Replika, w opcji preorder, kosztuje 465USD. W komplecie: magazynek o pojemności 120BB, tłumik dźwięku M4 QD, chwyt na szynę RIS oraz puszka mieszcząca akumulator.

 

 

Inokatsu zaprezentowało kolejne zdjęcia oczekiwanych replik GBB z serii Masterwork Training Weapon. Tym razem wraz z towarzyszącym oporządzeniem.

 

 

 

O produkcie firmy Vanaras, full detailed PEQ-15 laser aimer dummy box, pisaliśmy już wcześniej. Model może pomieścić najwyżej bateryjki do oświetlenia taktycznego lub inne małe przedmioty, gdyż ze względu na konstrukcję i wielkość nie nadaje się jako pojemnik do aku. Jednak puszka celownika laserowego może zainteresować osoby zajmujące się rekonstukcją. Produkt jest już dostępny na stronie firmy Vanaras, a wkrótce ma się pojawić na stronie sklepu RSOV w sprzedaży detalicznej. Sugerowana cena detaliczna: 280HKD. Materiał: PBT [polybutylene teraphalate polyester]. Dostępny w wersji czarnej lub piaskowej.

 

 

 

 

 

Na stronie RSOV pojawiła się maska killer w wersji kolorystycznej tan. Dotąd dostępna była wyłącznie w wersji czarnej. Cena ta sama: 14 funtów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com 

www.airsoft-news.eu  

www.vanaras.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gryncek1 16.10.2008, h. 14:05 gryncek1
O emka w wersji Ak......-nie podoba mi się...
H4xor 16.10.2008, h. 14:07 H4xor
Po co komu maski hokejowe
P_I_O_T_R_E_K 16.10.2008, h. 14:17 P_I_O_T_R_E_K

To nie żadna "szczęśliwa twórczość", czy nowa customowa wersja emki tylko replika niedawno opracowanej i wyprodukowanej w Ameryce broni o ile pamiętam (oczywiście mam an myśli cały czas wersję ostrą) Cal. 6mm klasy PDW. Taka mała dygresja gwoli wyjaśnienia .
Mormaeglin 16.10.2008, h. 14:22 Mormaeglin
Niet, jak możesz tak bluźnić.. to jest KAC PDW 10", który to ma zapewne rzesze swoich "fanów". Hah, nu i da.. "fanowskie" deklaracje odnośnie pewnych replik, zwłaszcza tych które są mniej (jeszcze) znane ale zawsze ultra-tactical-modern-spec op-evike-pmc-us.rael ..są kvlt..
zombie_snake 16.10.2008, h. 14:44 zombie_snake
Znowu Inokatsu pokazuje nam cos czego pewnie i tak nie damy rady kupic Smutne.
Okota 16.10.2008, h. 14:52 Okota
Ta maska Tan jest dostepna na ebaybanned.com od ponad tygodnia
men3L 16.10.2008, h. 15:17 men3L
gryncek1
16-10-2008, 14:05

O emka w wersji Ak......-nie podoba mi się...

Co tam jest AK ?
Rozumiem że spaczony i rządny umysł posiadacza chinola musi dojebać swoje 3gr o replice, o której nie ma pojęcia.
Dziadek71 16.10.2008, h. 15:18 Dziadek71
Oj tam... Mi udało się kupić Ak-103 Inokatsu za niecałe 1800złotych... Nowe, do samodzielnego złożenia, ale za to z oryginalnym GearBox'em który dawał powtarzalność strzału rzędu 375-389 fps'ów... Kwestia jest tylko taka żeby wiedzieć gdzie, jak i kiedy kupić takie Inokatsu... Te M'ki wyglądają całkiem przyjemnie.
KWIA_TEK 16.10.2008, h. 15:42 KWIA_TEK
Te dodatki "Inokatsu" typu PRR radio z Bowmanem to atrapy czy to, to działać pędzie?
Ktoś wie? Jeżeli zrobili PRR działające jak GMRS albo PMR to było by super.
Hornet 16.10.2008, h. 16:59 Hornet
No... KAC PDW miodzik , niestety cena taka sama jak ostatnia Mka z VFC (liczyłem na troszkę niższą).
Prezes_____ 16.10.2008, h. 19:18 Prezes_____
w inokasu zestawy ładnie porobili
sisi 16.10.2008, h. 21:04 sisi
No to czekam na normalny dostęp do tego PEQ-15.