Daj cynk
Reklama

Aktualności

Koei Tactical Infantry Face Shield

Świat, 29.03.2012, h. 11:29, dodał: Promant
26

Evike.com promuje ochronę twarzy: Koei Tactical Infantry Face Shield.



Evike.com promuje japońską maskę typu full face: Koei Tactical Infantry Face Shield. W połączeniu z goglami maska daje pełną ochronę twarzy.

 

 

 

 

3.jpg

 

 

Maska Koei wykonana jest z lekkiego, nietoksycznego poliwęglanu i zapewnia ochronę do 650fps. Waga: 90g. Pasuje do większości hełmów i gogli. Dostępna w kolorze czarnym, piaskowym i zielonym. Cena na stronie Evike.com wynosi 12USD za sztukę.

 

 

 

 

1.jpgyYKoei.jpg2.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.evike.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 29.03.2012, h. 12:14 Maza94
Kupiłbym gdyby zrobili trollface'a :D
DobryDobrodziej 29.03.2012, h. 12:50 DobryDobrodziej
Lol... wolę siatkowe maski, bo ta jest dość, ehmmm, brzydka :P Poza tym, gdzieś juz widziałem taką maskę.
4 może 5 lat temu gość u nas o ksywce Dudi nosił coś takiego, żeby kuku sobie nie zrobić, bo przed rodzicami ukrywał asg ;p Paskudne to to było i niewygodne, po jakimś czasie obciął górę (bo gogle na tym parowały jak głupie) i zostawił od nosa w dół, mimo wszystko nadal wygodne to nie było i nadal paskudne
Mendi 29.03.2012, h. 15:34 Mendi
Mroova 29.03.2012, h. 13:28 Mroova
jason! :P
Koło Jasona to te maski nie stały, prędzej Michael Myers ;)
Marrtinez 29.03.2012, h. 13:57 Marrtinez
brod3c 29.03.2012, h. 14:50 brod3c
okropne
hindus 29.03.2012, h. 15:28 hindus
To musiałoby strasznie psychodelicznie wyglądać, jakby wszyscy na strzelance nosili takie maski :o
Perski102 29.03.2012, h. 15:58 Perski102
Szkoda że nie ma maski SlipKnota do asg ... ;)
Którego? ;)
jurrrus 30.03.2012, h. 18:43 jurrrus
xenon500 29.03.2012, h. 16:02 xenon500
Nie tak dawno widziałem taką na allegro...
wroobelchannel 29.03.2012, h. 16:28 wroobelchannel
Ahah kupiłbym ostatnia i zrobił unifikację a'la Army Men:P
qaba 29.03.2012, h. 16:42 qaba
A ryło sie nie poci?
mlody_94 29.03.2012, h. 18:44 mlody_94
Google muszą strasznie parować w czymś takim.
Dread 29.03.2012, h. 19:19 Dread
AthEghtern 29.03.2012, h. 19:29 AthEghtern
Zucho30 29.03.2012, h. 20:11 Zucho30
Brzydactwo tragiczne, ja polecam: http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/helmy-ochrona/lekka-maska-ochronna-olive-acm.html . Morda ,aż tak się nie poci, a ochrona jest wporządku, no i gogle, aż tak nie parują.
SaperCK 29.03.2012, h. 20:41 SaperCK
Porażka i to olbrzymia.
Ja początkowo nie byłem przekonany do masek ogólnie,.Ale w rozgrywach CQB i różnych "trudnych" sytuacjach chodźby i siatkowa półmaska zwiększa szanse na zachowanie zębów oraz mnie skasowana twarz.
W zachowaniu zębów pomaga ochraniacz na zęby i nie powoduje parowaniu gogli ;)
1beduin 30.03.2012, h. 12:36 1beduin
I rozumieją Cię tylko inne osoby z ochraniaczami na zęby..
poiu007 31.03.2012, h. 17:01 poiu007
Aldros 29.03.2012, h. 21:07 Aldros
Ktoś naprawde musi wstydzić się swojej twarzy by w tym chodzić.
swirekster lol 29.03.2012, h. 21:55 swirekster lol
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANONIMUS!
tylko kup nasza maskę...
albo najlepiej 10...
Zaren 29.03.2012, h. 22:23 Zaren
Tam macie betonowe podejście.

Maska daje radę tak samo jak te do paintballa - jeśli ktoś ma nadmierną potliwość lepiej niech zostanie przy siatkowej (tzw stalker) 

Do boonie gogli i arafatki pasuje w sam raz i nawet jest ten wymagany realizm i ochrona przy zabawie w budynkach.

Wyprubowałem je z moją ekipą na jedenej z imprez w Raszówce - dały radę ale brakuje im miekkiego wyścielenia w obrębie oczu oraz kilku więcej wycięć na wetylację.

http://static1.asg.pl/var/images/community_gallery/28520/main.jpeg

Pytanko,
1 i 2 osoba ma identyko gogle, jaki to model?
Wydają się być duże i panoramiczne, nie ograniczają pola widzenia...
shamoth 30.03.2012, h. 07:58 shamoth
www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/gogle-okulary/gogle-nv123-a-c-m-black.html - najlepiej przylegały