Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe informacje

Aktualności, 14.10.2008, h. 17:50, dodał: Promant
21

STAR: prawne kroki przeciw chińskiemu piractwu. Ebaybanned: RIS do M249 już dostępny. JTG: ASG SPR/AEG AC2000. WGC: Tanaka M870 Scatter Police Entry Gun 14" Vang Comp Barrel. JG: Stubby Killer full metal.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radosne czasy chińskiego piractwa, w branży produktów do airsoftu, chyba mają się ku końcowi. Ostatnio coraz częściej markowi producenci ASG wstępują na drogę prawną przeciw firmom chińskim. Adwokaci firmy STAR wystosowali list otwarty, w którym mowa o bezprawnym stosowaniu znaków handlowych tego przedsiębiorstwa oraz bezprawnym podawaniu się za autoryzowanego dystrybutora produktów firmy STAR. Sprawa dotyczy między innymi firmy Gunner Airsoft. Prawnicy firmy STAR informują, że przeciw takim firmom i działaniom będą podjęte kroki prawne.

 

 

Na stronie Ebaybanned jest już dostępny pierwszy z serii własnych produktów EB, dedykowanych do replik AEG. Jest to zapowiadany zestaw RIS, wykonany w technologii CNC, do M249. Cena trochę wyższa niż podawana wcześniej, ale i tak ciekawa: 37USD.

 

 

Po pisemnym ostrzeżeniu, ze strony Impact Sports Game Kingdom, firma Jack The Gunsmith zdecydowała się wstrzymać produkcję repliki karabinu Barrett. Jednocześnie JTG podało interesującą informację na temat, opisywanej już przez nas, repliki karabinu snajperskiego WA2000, oznaczonego przez JTG jako AC2000. Replika została zmodyfikowana - przeprojektowano wnętrze. W nowej wersji ma ona nadal napęd sprężynowy, jednak upgrade jest teraz bardzo łatwy. Zastosowano zmodyfikowany szkielet GB V3 oraz stalową, standardową komorę HU od replik AK [lufa precyzyjna 6.03]. Prędkość początkowa w stock'u rzędu 380 - 400fps. Obecnie można tuningować replikę za pomocą standardowych części do AEG. JTG przyjmuje zamówienia tylko na 10 egzemplarzy.

 

 

W ofercie sklepu WGC jest już dostępna strzelba Tanaka M870 Scatter Police Entry Gun 14" Vang Comp Barrel, o której zapowiedzi pisaliśmy wcześniej. Replika gazowa, ładowana shell'sami, wykonana z metalu, z łożem z tworzywa - kosztuje 486USD. Długość: 872mm. Waga: 2730g. W komplecie 2x shell. 

 

 

RSOV włączył do oferty nową wersję emki CQB produkcji JG: Stubby Killer.

 

 

 

 

Tym razem replika ma korpus metalowy.

 

 

 

 

Prędkość początkowa 330fps na 0.2BB. W zestawie aku 9.6V. Cena: 87 funtów.

 

 

 

 

Na koniec ciekawostka:

KWA zdecydowało zaprzestać produkcji pistoletów z plastikowym zamkiem.
Teraz wszystkie będą miały metal. 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu 

www.ebaybanned.com

www.wgcshop.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 14.10.2008, h. 17:58 SHOGUN_YAMATO
Ta mini eMka ładniesza niż wcześniejsza wersja ale i tak pierwowzór wygląda lepiej.
yakarov 14.10.2008, h. 18:05 yakarov
Ha! Może nadszedł czas kiedy nareszcie się ktoś weźmie za tyłki oszustom, tandeciarzom i szarlatanom.
Ponton 14.10.2008, h. 18:13 Ponton
stubby killer jest piękny Może chinole same coś w końcu wymyślą zamiast klonować klony klonowanych klonów japońskich firm
zubrY 14.10.2008, h. 18:14 zubrY
mam nadzieje , że to co mówi yakarov się sprawdzi
Wiewioor 14.10.2008, h. 18:19 Wiewioor
NIET! TYLKO NIE LIMITOWANA EDYCJA! Czekałem na WA2000 odkąd pamiętam a teraz limited ed.? TO NIE FAIR!
Harki 14.10.2008, h. 18:23 Harki
Fajna oruginalna replika ten WA2000 , ale ed. heh....
remko 14.10.2008, h. 18:32 remko
Jg i 330fps??? Czyżby jednak wszystko będzie jak dawniej ze młodsi zaczynają od 300-330fps a nie od 400. Hm może... (oczywiście nie tyczy sie to do wszystkich)
Promant 14.10.2008, h. 18:34 Promant
JTG robi tylko limitowane edycje, bo to producent customów. W pierwszej wersji też była mowa o serii limitowanej; więc nie ma się co dziwić, newsy o tym były już daaawno.
Prezes_____ 14.10.2008, h. 18:55 Prezes_____
jak kupić killerka to z g&p, a wie ktoś może gdzie można dostać risy do m16 do 150zł?
Manyu 14.10.2008, h. 18:57 Manyu
o WA2000 od zawsze marzylem ale te JTG nawet swojej strony wsumie niema i nic o nich niewiadomo ...
gryncek1 14.10.2008, h. 19:37 gryncek1
Fajny karabinek z tego WA2000...nigdy dotąd go nie widziałem...
VITREUS 14.10.2008, h. 19:40 VITREUS
"Podejmiemy koki prawne" = "grozimy wam palcem, bo nic innego nie możemy".
Zachar 14.10.2008, h. 20:04 Zachar
Nareszcie normalna cena za zestaw szyn do M249
Psycho_Mantis 14.10.2008, h. 20:12 Psycho_Mantis
Fajnie, że KWA będzie robić wszystkie pistolety z metalowymi zamkami!
Ravenkan 14.10.2008, h. 21:10 Ravenkan
Chyba czegoś nie rozumiem... "ma ona nadal napęd sprężynowy" - "zastosowano zmodyfikowany szkielet GB V3", na zdjęciu "spring powered 450fps on stock". To wszystko odnośnie jednej repliki? o.O
Stubby Killer - pierwszy chiński karabin do CQB z rozsądną ilością fpsów, brawo ;D (bez ironii)
Promant 14.10.2008, h. 21:35 Promant
Czego nie rozumiesz? Niektóre repliki AEG też możesz przeładować naciągając sprężynę ręcznie, jak już bateria padnie.

Tu zrobili odwrotnie - przystosowali springa tak, że można tuningować go częściami AEG. Jak ktoś będzie dość zdolny, to może sobie z tego zrobić aeg'a.
Ravenkan 14.10.2008, h. 22:21 Ravenkan
Nie wiedziałem, dzięki ;] Dobry patent.
Maiki 14.10.2008, h. 22:26 Maiki
Oni to mają prędkośc . Dopiero wycofali jedną limited edition, a już mają drugą .
A swoją drogą , czy tuning nie byłby tańszy i łatwiejszy jeśli WA2000 miałą by bebechy kompatybilne z częściami od PDi lub LayLax ( chodzi o części od VSR lub APS)
Sushi.50 14.10.2008, h. 22:57 Sushi.50
Myślę, że tuning AEGa jest trochę tańszy i bardziej dostępny, więc lepiej. A ten StubbyKiller coraz bardziej kusi, tylko tłumik trzeba założyć i git
Beryl 15.10.2008, h. 08:50 Beryl
Plakat jest chyba airsoft customs a reklamuje sie firma JTG
Promant 15.10.2008, h. 10:04 Promant
JTG, jak podają, "przejęło projekt" AC. JTG zachowało oznaczenie repliki czyli AC2000, zapewne z braku licencji na oznaczenia WA2000, a może także dlatego aby za bardzo nie mieszać.
W oryginalnym projekcie AC miał to być spring. JTG przeprojektowało go tak jak podałem w news'ie.