Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty G&P

Aktualności, 13.10.2008, h. 22:39, dodał: Promant
18

Firma G&P włączyła do oferty nowe produkty, wśród których znalazły się: zapowiadana wcześniej replika ASG AEG M249SF, kolba do M249 oraz kolejne korpusy do replik M4/M16 Western Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadana już jakiś czas temu, przez firmę G&P, replika AEG M249SF została dodana do oferty rynkowej. Materiał: aluminum, stal, tworzywo. Pojemność magazynka: 3000BB. Długość: 808mm / 840mm. Długość lufy wewnętrznej: 14.5". Prędkość początkowa: 380-400fps (1.3-1.4J) na 0.25BB. Gearbox: Version 2 z 7mm łożyskowaniem. Silnik: G&P M120 Hi-Speed. Pasujący akumulator: maksymalnie 9.6v 3300mAh. Replika zawiera: stalowe body, stalową lufę zewnętrzną, para flashider with safety lock, stalową: rączkę transportową, dwójnóg i szczerbinę. Na wyposażeniu: M249 Improved Collapsible Buttstock, Dummy 5.56 Cartridge Belt, M249 Auto Loading Ammo Box (3000BB).

 

 

Do sprzedaży osobno trafia również nowa kolba do M249 [M249 Improved Collapsible Buttstock].

 

 

G&P oferuje także kilka nowych korpusów do replik GBB M4/M16 Western Arms. Korpusy wykonane są z aluminium, a, znajdujące się w komplecie, zestawy części - z aluminium i stali.

WA Fire Pig Metal Body.

 

 

WA M4 Troy Style Metal Body.

 

 

WA Special Forces 100M Metal Body.

 

 

WA NSWC Metal Body.

 

 

WA SR15 URX E3 Metal Body.

 

 

MK18 Mod O Metal Body.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
housenka 13.10.2008, h. 22:47 housenka
Hmm, fajna kolba:)
rafcio21 13.10.2008, h. 22:50 rafcio21
Kolejne dodatki do Emek...kiedy im się to znudzi
MadnesS 13.10.2008, h. 22:50 MadnesS
No no.. kolba zła nie jest
mieciu-saper 13.10.2008, h. 23:01 mieciu-saper
rafcio21 odp na Twoje pytanie brzmi kiedy przestaną kupować
Borol 13.10.2008, h. 23:09 Borol
po cholere tyle korpusow rozniacych sie tylko oznaczeniami???? LUDZIE ,kocham emki ale po wuj mi kolejne korpusy
gryncek1 13.10.2008, h. 23:17 gryncek1
podali by ceny do korpusów muszę sobie w końcu jakiś sprawić...
kydrys 13.10.2008, h. 23:18 kydrys
no jak np. chcesz mieć korpus z oznaczeniami noveske to masz taką możliwość. po prostu. nie pytaj po co cały czas wychodzą nowe kopie kopii części do serii M bo sam tego nie rozumiem, zajeli by się jakimiś mniej obleganymi replikami do których części brak.
Ponton 13.10.2008, h. 23:25 Ponton
Borol -> skoro kochasz eMki to spróbuj zrozumieć, że ktoś zakochany w emkach na amen chce mieć emkę z innymi oznaczeniami. Inny tuningują auta czy kompy, więc czemu nie replikę ? XD
javelin 13.10.2008, h. 23:32 javelin
Bo każdy chciałby mieć eMkę idealną A ile jest prawdziwych eMek, tyle replik airsoftowych na rynku, proste
Shadow 14.10.2008, h. 00:09 Shadow
Zwróciliście uwagę na tą wystającą część w miejscu gdzie montuje się chwyt w tych body? Co to takiego?

Edit: Aha, nie zauważyłem, że to body G&P, ale do replik WA.
Duscann 14.10.2008, h. 08:05 Duscann
Wkradł się mały błąd: "...Prędkość początkowa: 380-400fps (1.3-1.4J) na 0.25BB..." jeśli tak by było to energia kulki była by sporo wieksza (ok 1,86J) czyli karabin powinien mieć 450fps na 0,20g w stocku.
Prezes_____ 14.10.2008, h. 09:00 Prezes_____
kolba do m249 fajna rzecz, chciałbym mieć taką w emce
Promant 14.10.2008, h. 09:28 Promant
Dane są podane za producentem, więc błąd jest na stronie G&P - informacji cytowanych nie mogę zmieniać nawet jeśli coś może być uznane za błąd. Cytat to cytat.
Jackall37 14.10.2008, h. 12:25 Jackall37
Fajna kolba, będzie mi do kałacha pasowała


Jest też inna możliwość - po co robić części do np. AK skoro ludzie i tak pójdą do demobilu, albo na Allegro sobie części kupią, tylko dlatego, że wolą mieć większy % ostrego

A G36 czy już nie można bardziej upiększyć - granatnik już jest i wystarczy



p.s.
W świecie handlu od dawna łamie się prawa fizyki
Duscann 14.10.2008, h. 15:10 Duscann
Maiki przemilcze Twój komentarz, przeczytaj jeszcze raz co napisałem niżej...tym razem ze zrozumieniem
Wiewioor 14.10.2008, h. 18:22 Wiewioor
Szpetna ta kolba jak noc
Maiki 14.10.2008, h. 22:14 Maiki
Wiem ssry ale myślałem że tak jest na stronce i tak musi byc.(czytałem twój komentarz ,nie martw sie ,oraz usunąłem tamten)
Cement 15.10.2008, h. 10:26 Cement
To dobrze, że "usunołeś" gorzej gdybyś usunął