Daj cynk
Reklama

Aktualności

ISGK: licencjonowane repliki Barrett

Aktualności, 13.10.2008, h. 21:58, dodał: Promant
33

Firma ISGK ostrzega JTG, że podejmie kroki prawne przeciw wprowadzaniu na rynek, przez JTG, custom'owych replik ASG AEG karabinu Barrett.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Impact Sports Game Kingdom zamieściła na portalu Airsoft News EU informację - ostrzeżenie - wystosowane do firmy Jack The Gunsmith, w związku z zapowiedzią produkcji serii 10 custom'owych replik karabinu Barrett. Impact Sports Game Kingdom posiada licencję i trademark'i Barrett Rifles', i na tej podstawie ostrzega firmę JTG, że jej produkty nie posiadają legalnej licencji oraz znaku handlowego. W związku z tym ISGK w wielu krajach podejmie kroki prawne przeciw ich wprowadzeniu na rynek.

Firma Impact Sports Game Kingdom planuje, wraz z końcem bieżącego roku, wypuszczenie na rynek własnych replik ASG AEG Barrett, posiadających jedyne legalne oznaczenia i znaki handlowe - w oparciu o licencję Barrett Rifles'.

 

 

Na rynku amerykańskim replikę karabinu Barrett ISGK rozprowadzać będzie Echo1 USA. Na innych rynkach firma ISGK zamierza rozprowadzać, za pomocą firmy Socom Gear, repliki AEG: Barrett M82A1, A2, A3, a także wersję CQB. Sugerowana cena detaliczna: 600USD.

Poniższe zdjęcia prezentują pomiary ostrej wersji karabinu. Repliki ISGK będą miały części zewnętrzne w 100% zgodne wymiarami z pierwowzorem.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kelly 13.10.2008, h. 22:00 Kelly
Wersja CQB M82A1? Taka kosiara jak m4 350 FPS na baterii 10.8?
Erwin008 13.10.2008, h. 22:01 Erwin008
No to robi się ciekawie. Ale mam nadzieje że mimo 600$ to replika będzie dostępna w większej ilości egzemplarzy niż 10 bo kasa na baretta zawsze czeka.
Promant 13.10.2008, h. 22:07 Promant
Jeżeli rozprowadzają przez Echo1 i Socom Gear to znaczy, że będzie normalna produkcja seryjna. A w takiej raczej nie robią limitów poniżej 500 sztuk
gryncek1 13.10.2008, h. 22:29 gryncek1
Budzi respekt...
Kajor 13.10.2008, h. 22:52 Kajor
Może i JTG nie ma licencji, ale może przecież robić karabiny bez trademarków...
Morn 13.10.2008, h. 23:02 Morn
hahah ja chce zobaczyć baretta w wersji cqb
Cement 13.10.2008, h. 23:13 Cement
tylko czekać aż chinole skopiują.

Osobiście nie miał bym nic przeciwko.
Cien 13.10.2008, h. 23:17 Cien
Wielkokalibrowy karabin wyborowy vel rusznica przeciwpancerna w wersji CQB... Ludzie mają nieskończoną wyobraźnię. Już widzę te RIS'y na hamulec wylotowy do montażu latarki i lasera, składaną kolbę od M4 i przejściówki do magazynków M16 i mp5.
Ponton 13.10.2008, h. 23:27 Ponton
W CQB to ja bym tym chyba dorabiał dodatkowe wejścia i otwierał zaryglowane drzwi. XD. Wystarczy zamienić .FMJ na .JHP ^^
dj seba 13.10.2008, h. 23:27 dj seba
chciał bym ją zobaczyć na liście specshopu i żeby można było ją kupić również w innych polskich sklepach i żeby robili do niej magi typu hi-cap to by było naprawdę coś pięknego i nawet kiedyś bym się pokusił ją kupić pod warunkiem żeby nie kosztowała 5000 złotych
Erwin008 14.10.2008, h. 00:43 Erwin008
No jeżeli będzie kosztować w okolicach 2-3k to warto ją kupić a powyżej to tylko dla maniaków. No zresztą barret to jest replika tylko dla maniaków. Nie ma takiej skuteczności jak minimi a waży tyle samo i jest większe.

A na pierwszym rysunku u góry po lewej jakąś taka krótką lufę ma ten barret. No i co to za pomysły robić M82 do CQB!?! Toć to BMG jest a nie 5,56 lub 9mm
Cygano 14.10.2008, h. 01:50 Cygano
Fajnie by musiało wyglądać CQB z ostrym barretem - "wpadasz do budynku BUM i z napastnika zostaje plama n ścianie "
Wolfi 14.10.2008, h. 03:10 Wolfi
Panowie, Panowie.. znajomość broni palnej się kłania. Barrett M82 CQB rzeczywiście istnieje. Jest to po prostu najkrótsza jego wersja. Tak samo jak i istnieją skrócone wersje innych karabinów wyborowych np SWD (SWU, SWDK)

Filmik ze strzelania z tego macie tutaj.
$3
loyle 14.10.2008, h. 06:57 loyle
z całym szacunkiem, ale jakoś nie ptorafię sobie teg owyobrazić... przeca to jest kaliber 0.5cal... "łamie tylko całą rękę"?
Ravenkan 14.10.2008, h. 08:49 Ravenkan
Tak, ostry barrett w wersji CQB -.- To po prostu wersja ze skróconą lufą.
$3 - warto zajrzeć ;]
To co oni uważają za 'wersję CQB' to albo M82 z lufą 20' (wszystkim znana wersja ma lufę 28 calową) albo wersja bullbup (M95).
A co Barretta w wykonaniu ISGK - tak, to jest to! Jak dla mnie znacznie ciekawsze od produktu konkurencji (produkcja seryjna, replika konkretnego modelu a nie mix dwóch)
A jak ktoś stworzy to:
$3
to sprzedam dom żeby kupić ;D

Erwin008: minimi waży 6-7kg. M82 ponad 14kg ;]
Prezes_____ 14.10.2008, h. 09:02 Prezes_____
Fajna, ale konflikt z JTG skończy się na tym że się nazwa zmieni
Promant 14.10.2008, h. 09:32 Promant
"Może i JTG nie ma licencji, ale może przecież robić karabiny bez trademarków... "

Tylko, ze nie może ich reklamować i rozprowadzać jako repliki karabinu Barrett.
VITREUS 14.10.2008, h. 09:54 VITREUS
To pewnie będzie "Barrell"
Cien 14.10.2008, h. 10:32 Cien
Wolfi: zdrowy rozsądek się kłania. Krótsza wersja tego karabinu jest znana każdemu kto wykazał minimum zainteresowania. Niestetyż - broń która ma 120 cm i waży 15 kg nie jest i, nawet przy maksymalnej dawce dobrej woli, nie będzie bronią CQB. To jest karabin wyborowy o zasięgu powyżej dwóch kilometrów. Służy głównie do niszczenia sprzętu, nawet lekko opancerzonego. To w kwestii Twojej znajomości broni.
Zaraz pewnie usłyszymy o tłumiku i rączce taktycznej do wersji "CQB"
Warlord Shadow 14.10.2008, h. 10:45 Warlord Shadow
"custom'owych" "trademark'i"
Tak na przyszłość- pisze się bez apostrofów jeśli wyraz kończy się na spółgłoskę.
Morn 14.10.2008, h. 10:48 Morn
kto oglądał John Rambo to tam jeden typ miał barretta z krótką lufą i tłumikiem dźwięku xD
Krystian_Ck 14.10.2008, h. 11:36 Krystian_Ck
Mania na te barretki teraz...
Promant 14.10.2008, h. 12:10 Promant
<<"custom'owych" "trademark'i"
Tak na przyszłość- pisze się bez apostrofów jeśli wyraz kończy się na spółgłoskę. >>
Wiem, ale ja mam dyspensę. Nie potrafię pisać bez apostrofów.
Jackall37 14.10.2008, h. 12:19 Jackall37
A co z repliką TORa ja się pytam ?

A może PTRD... chociaż nie, PTRD to sobie można samemu zbudować

Tylko Barrett i Barrett, on ma tylko 16500 J
-----
Komentaż był sceptyczny, gdyż rodzi się tutaj jakaś mania.
OC14Groza 14.10.2008, h. 16:00 OC14Groza
"Tak samo jak i istnieją skrócone wersje innych karabinów wyborowych np SWD (SWU, SWDK) "
SWDK ma lufę 620mm tak jak SWD
Grimm 14.10.2008, h. 17:27 Grimm
To mało widziałeś. Żaden bullpup tylko zwykły A1. A tłumika używał jak strzela z wierzy.
happy666 14.10.2008, h. 17:30 happy666
Oj kurde, przecież CQB to nie tylko działania bezpośrednio W budynku, ale poprostu w terenie zurbanizowanym. Jednak lepiej jest obstawić na dachu barrett cqb niż 1,5 metrową barrette ;p
helgrind 14.10.2008, h. 21:37 helgrind
"Oj kurde, przecież CQB to nie tylko działania bezpośrednio W budynku, ale poprostu w terenie zurbanizowanym."

To bradziej MOUT niż CQB...
thor_ 15.10.2008, h. 23:55 thor_
A zakład że ten Barrett CQB to będzie replika Barretta REC 7? Albo jakas wariacja na jego temat?
Promant 16.10.2008, h. 00:03 Promant
Przy Echo1 pisali, że ma rozprowadzać właśnie REC7. A przy Socom Gear podali "CQB". Więc nie do końca jasne.
Fenr1r 20.10.2008, h. 15:49 Fenr1r
I że niby ile on ma mieć wylotowej ?? 400fps w stocku ??
Jak na Barretta przystało, musi mieć dużo, więc minimum to jakieś 500fps...
Inaczej będzie to kicz
Snajper musi mieć przewagę zasięgu
Jaszcząb 09.02.2009, h. 19:48 Jaszcząb
Ile on ma fps ?
SgtSmigiel 31.05.2010, h. 19:14 SgtSmigiel
Tak to prawda on powinien mieć troche wiecej FPS'ów, jak już tu było poiwedziane min. 500 FPS. To jest broń używana głównie to atakowania pojazdów lekko opancerzonych.