Daj cynk
Reklama

Aktualności

Barrett JTG i inne produkty

Aktualności, 12.10.2008, h. 21:58, dodał: Promant
39

JTG: limitowana seria custom'owych replik ASG AEG Barrett .50BMG. Marushin: nowe repliki Winchester. Ebaybanned: CP Armor Chassis Gen2, pistolet sportowy WB105.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Jack The Gunsmith przyjmuje zamówienia na replikę karabinu Barrett .50BMG. Projekt repliki jest już kompletny. Konstrukcja w całości stalowa, części wykonane w technologii CNC. Rozkładanie identyczne jak w wersji ostrej. Części wewnętrzne z replik AEG typu M4/M16. Prędkość początkowa w stock'u: 400fps. Pojemność magazynka: 30BB. Wykończenie kolorystyczne czarne lub szare. Wykonana zostanie seria 10 egzemplarzy. Czas realizacji: 5-10 tygodni. Cena: 850EUR + koszty przesyłki.

 

 

Firma Marushin zapowiedziała dwie nowe repliki gazowe systemu lever action. 6mmBB Winchester M1892 (SV), w cenie 46,800 Yen (347.13 EUR). Długość: 965mm. Waga: 2800g, pojemność magazynka: 24BB. Oraz 6mmBB Winchester Randal (SV), w cenie 41,800 Yen (310.04 EUR). Długość: 500mm. Waga: 1850g. Pojemność magazynka: 24BB.

 

 

Na stronie Ebaybanned można nabyć CP Armor Chassis Gen2. Cena: 115USD. [W zestawie nie ma ładownic.] 

 

 

 

 

 

Ebaybanned sprzedaje również nową wersję chińskiej repliki CO2 pistoletu sportowego WB105. O replice pisaliśmy już w news'ach przy okazji pojawienia się pierwszej wersji - "chromowanej" na stronie RSOV. Kolejna wersja posiada wykończenie czarne. Cena: 99USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 12.10.2008, h. 22:03 uzi43
Barrett kolejna limitowana replika JTG. Szaleja ciekawe czy w polsce jakis Barrettcik wyladuje
Gogin 12.10.2008, h. 22:05 Gogin
Dżirboks v.2 w M82, nie wszyscy będą zachwyceni .
Psycho_Mantis 12.10.2008, h. 22:05 Psycho_Mantis
Barrett... i wszystko jasne! 400fps stock, podkręcić jeszcze trochę osiągi i nic tylko nabawiać kompleksów i siać ciarki na plecach przeciwników! Kamizelka też fajna.
Krystian_Ck 12.10.2008, h. 22:31 Krystian_Ck
o kurde,barret...kupi mi ktos na urodzinki?? ^^ 400 fps stock
Spirit 12.10.2008, h. 22:34 Spirit
Wszyscy o Barrecie, a ja dla odmiany powiem że Winchester ładnie się prezentuje .
Morn 12.10.2008, h. 22:35 Morn
winchester wymiata!
lol123 -> w erze chińczyków za 500zł i tyleż fps to 400 zaczyna robić się nieduzo :S
gryncek1 12.10.2008, h. 22:45 gryncek1
850 euro.....już, już tylko wyciągnę z portfela...
zombie_snake 12.10.2008, h. 22:57 zombie_snake
Czy ktokolwiek wie czy jakaś jednostka używa tych kamizelek CP Armor Chassis Gen2?
Kamil 12.10.2008, h. 23:19 Kamil
Fajny ten Winchester. Byłby na larpy w klimatach dzikiego zachodu

"Dżirboks"

O k****... znowu....
Lagodkin 12.10.2008, h. 23:33 Lagodkin
No tak tak faktycznie fajne nokto ma ten koleś na zdjęciu ale barecika przyjoł bym tak sobie na mase ale by fajne ludziki uciekały ahhh
Poniatkys 13.10.2008, h. 07:04 Poniatkys
Szkoda, że gb v.2 wytrzyma max 450 fps.
Benchm4de 13.10.2008, h. 07:32 Benchm4de
Barrett - marzenie
shortee 13.10.2008, h. 08:17 shortee
Kupuje ktoś tę kamizelkę? Też bym się pisał na jedną, więc dołączę do zamówienia!! pisać na PW;)
Duscann 13.10.2008, h. 08:41 Duscann
Poniatkys: "Szkoda, że gb v.2 wytrzyma max 450 fps." a skąd ty to możesz wiedzieć? jasnowidz?
ireabe 13.10.2008, h. 09:47 ireabe
kolega Poniatkys widocznie nie wie o możliwości wymiany większości części w aegach, co z reszta przy takowym sprzęcie byłoby jakby wymogiem
PGR 13.10.2008, h. 10:26 PGR
Gdybym miał teraz większą gotówkę to pisałbym się na Barreta...
Jedno mnie tylko ciekawi... Jak długa jest lufa wewnętrzna... tak przymeirzając do dlugości oryginału powinna mnieć około 70cm...
dj seba 13.10.2008, h. 11:28 dj seba
szkoda że w polskich sklepach nie można dostać Barretta tak od ręki a szkoda bo morze kiedyś bym się pokusił
Dogtag 13.10.2008, h. 11:36 Dogtag
Ten barrett powinien by na kulki 8mm:)
kiler88 13.10.2008, h. 12:09 kiler88
Zgadzam się z przedmówcą 8mm BB pewnie by się bardzo dobrze sprawdziły
xasistis 13.10.2008, h. 12:20 xasistis
Barrett.. BB8mm i/lub LongGearbox jak w SR25. Wtedy można porozmawiać o zastosowaniu tej repliki, a tak - model kolekcjonerski.
Kyori 13.10.2008, h. 13:04 Kyori
Wow.Barret.Moje największe marzenie.Tyle tylko że wersja airsoftowa pewnie będzie tylko po to,by ludziom wywalało gęby na widok ogromnej lufy wycelowanej im prosto w serce...Chciałbym natomiast wykorzystać same body i zrobić z niego jakiegoś porządnego sprężyniaka (około 500 fps)-tylko skąd ja wezmę ponad 3 kafle?
sniper_tarzan 13.10.2008, h. 14:01 sniper_tarzan
Winchester.... dobry na zające
Ravenkan 13.10.2008, h. 14:16 Ravenkan
Tak jak pisze xasistis: bez GB long Barrett wg mnie nie ma racji bytu... A na 8mm byłby ładny potworek ;]
Co do lufy - wejdzie każda dostępna, od końca lufy to początku gniazda maga jest niecałe 90cm (zmierzone, mam model 1:1 z kartonu ;P)
A btw barrett jest chyba najłatwiejszą bronią do skopiowania - sześciokątna rura z doczepionym magiem i kolbą ^^
Dali kolbę od M82A3 i ten dziwny krótki montaż od M82A1 (A3 ma szynę przez 2/3 długości)
lemonzawodowiec 13.10.2008, h. 14:19 lemonzawodowiec
"(...)przyjmuje zamówienia na replikę karabinu Barrett .50BMG."

Replik$1

"6mmBB Winchester M1892 (SV), w cenie 46,800 Yen (347.13 EUR). Długość: 965mm. Waga: 2800g, pojemność magazynka: 24BB. Oraz 6mmBB Winchester Randal (SV) (...)"

To "oraz" na początku zdania jakoś mi nie pasuje.
kydrys 13.10.2008, h. 15:16 kydrys
mogłoby być bez kropki przed oraz. wyluzuj lemon, to nie lekcja polskiego, takie tyci błędy nie są zbrodnią.
xxDuchuxx 13.10.2008, h. 16:00 xxDuchuxx
Wreszcie coś, co wygląda jak porządne drewno. Dobrze że ten winchester nie ma platikowatej kolby i chwytu. Idealne na ścianę bądź na larpy, jak ktoś wspomniał.
Promant 13.10.2008, h. 21:22 Promant
To może zmień ksywę na lemonupierdliwiec, będzie przynajmniej wiadomo o co chodzi.
Zaczynają mnie wk... takie teksty, może najpierw popatrz na własne posty na całym forum, bo jak ja się im poprzyglądam to mogę też sporo znaleźć.

Na razie jeszcze bawi mnie ta zabawa, ale coraz mniej, bo czytając takie komenty - nie ma się ochoty na pisanie następnego news'a.
GTI 13.10.2008, h. 22:00 GTI

A co się przejmujesz... olej to. Mnie nic bardziej nie cieszy jak codzienne wchodzenie na wmasg tylko po to żeby przeczytać nowego newsa.
Zamiast dziękować że ktoś poświęca czas na sprawianie nam przyjemności to się czepiacie jakiegoś "oraz"... co to k..... ma być?
Borol 13.10.2008, h. 22:16 Borol
nie przejmuj się >lubię widzieć ciągle nowe info:D niezależnie od godziny
Beryl 14.10.2008, h. 00:45 Beryl
Lemon jakies kompleksy czy jak ?Jak ci nie pasuja newsy to ich nie czytaj. Inni nie narzekaja a ty pier*olisz od rzeczy zeby tylko wku*wic ludzi.
Jangi 14.10.2008, h. 09:47 Jangi
Nie karmić trolla.
Promant 14.10.2008, h. 12:05 Promant
@lemonzawodowiec

Czy ja się gdzieś dopraszam o jakieś podziękowania? Weź i wsadź sobie głęboko takie nadinterpretacje.
Pociskaj się jeszcze trochę i zrób z siebie jeszcze większego idiotę, bo chyba do tego dążysz.

Jedyne czego ja pragnę, to komentarze merytoryczne: związane z treścią news'a, a nie pierniczenie typu: "znowu emka", "pierwszy", "nie pasuje mi ta literka pośrodku". Jeśli tego nie rozumiesz to może jesteś taki jak poniżej napisałeś.

I guzik znaczy czy chodzi o news'y czy o jakąkolwiek inną robotę. Nie myli się tylko ten, który nic nie robi.
Dudi 15.10.2008, h. 00:35 Dudi
Inną drogą Promant, Ty się po prostu do błędu przyznać nie potrafisz, albo z wielkim, wielkim trudem Ci to przychodzi. Rozumiem ego, ale czasem to za mało/dużo.
Promant 15.10.2008, h. 09:56 Promant
No proszę: uderz w stół, a się Dudi odezwie.

Może najpierw chłopcze poczytaj ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że robię cokolwiek bezbłędnie - wręcz przeciwnie: napisałem wyraźnie, że tylko ten co nic nie robi - nie myli się.

A typków, którym zawsze coś nie pasuje - jest na świecie pełno - w każdej dziedzinie życia - sami nic nie robią, bo tak bezpieczniej i wygodniej. Poza mieleniem ozorem.
Dudi 16.10.2008, h. 00:49 Dudi
"No proszę: uderz w stół, a się Dudi odezwie.

Może najpierw chłopcze poczytaj ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że robię cokolwiek bezbłędnie - wręcz przeciwnie: napisałem wyraźnie, że tylko ten co nic nie robi - nie myli się.

A typków, którym zawsze coś nie pasuje - jest na świecie pełno - w każdej dziedzinie życia - sami nic nie robią, bo tak bezpieczniej i wygodniej. Poza mieleniem ozorem."

Po pierwsze, 'chłopcze' to do ewentualnych dzieci tudzież innych kolegów - szacunek młodszym też się należy, a takimi zwrotami go nie zdobywasz.

Po drugie - a gdzie ja Promancie pisałem, żeś jest bezbłędny? I mi czytanie ze zrozumieniem zalecasz, how ironic... Każdy powinien zauważyć, że zawsze gdy ktoś Ci zwróci uwagę szukasz jakiejś wymówki po to tylko, żeby nie napisać, że to Twój błąd. Daleko postów o Twojej "dyspensie" szukać nie trzeba.

Polecam też zdjąć klapki z oczu - to, że nie każdy nie udziela się na WMASG nie znaczy, że jest totalnym leniem i nierobem, że nie ma w życiu innego zajęcia. Przestań szufladkować ludzi na tych na-WMASG-piszących-aka-newsgod-Promant i tych, co wg Ciebie tylko powietrze i transfer zużywają, bo nader krótkowzroczne podejście jak na takiego, na wiek patrząc, dorosłego człowieka.

Czasem zastanawiam się, czy Ty po prostu nie masz problemu z młodszymi osobami zwracającymi Ci uwagę.

Generalnie kolejna wojna słowna o to czyje na wierzchu i z doświadczenia widzę, że tak bez końca możemy sobie ścierać klawiatury, bo z jednej i drugiej strony stoi ściana, a my jak te barany...
Promant 16.10.2008, h. 11:42 Promant
Jeśli czujesz się jak baran, to widać coś w tym jest...

A dla mnie jesteś chłopcem z racji wieku, jeśli uważasz to określenie za pejoratywne - to już Twój problem, moim zdaniem nie niesie ono żadnych obraźliwych treści. No chyba, że masz jakiś kompleks związany z własnym wiekiem.

I niby skąd pomysł, że zależy mi na Twoim albo czyimkolwiek "szacunku"?
Robię co do mnie należy i robię to zawsze najlepiej jak się da, a ocenia mnie redakcja i Twoje teksty guzik mnie obchodzą, kogo znam i mam za co szanować - tego szanuję i vice versa.
Zabawne stwierdzenie - "młodszym należy się szacunek". A przepraszam: za co?
Na szacunek każdy musi sobie zasłużyć, niezależnie od wieku.

Może Ty masz problem ze starszymi? To powszechne w Twoim wieku. Ja ani na forum ani w realu nie mam problemu z ludźmi w żadnym wieku, a tutaj jak dotąd tylko Ty się tak produkujesz, więc też daje to do myślenia.

Zresztą masz od początku typowe podejście życzeniowe. I właśnie o to chodzi, że nie udzielasz się na wmasg. Co mnie obchodzi co robisz poza? Tu piszesz i krytykujesz - tu pokaż co potrafisz, a jak nie, to o co ta dyskusja?

Zarzuciłeś mi, że nie przyznaję się do błędu, czego nie robię, a wręcz przeciwnie.


Tylko zwracam uwagę, że są "błędy" i "błędy", wielokrotnie ktoś pisze: "w słowie (...) literówka" i zawsze od razu poprawiam, irytujący sa jedynie ludzie Twojego pokroju, którzy zawsze czepiają się bez powodu, "bo za dużo info w jednym newsie, albo żeby wszystko wrzucić do jednego, albo nie pasuje im styl". Więc czemu sami nie piszą artykułów, news'ów, recenzji? Ile procent userów robi cos dla portalu i jego użytkowników, a ile procent tylko krytykuje, bo to łatwe i nic nie kosztuje?

No ale musiałbyś się wysilić, żeby zauważyć to czego widzieć nie chcesz.
Żart z dyspensą widać przerasta Twoje możliwości pojmowania.

I wisi mi totalnie co tam masz "na wierzchu" - możesz sobie mieć ostatnie słowo w swoim pitoleniu - odtąd wszystko co napiszesz - faktycznie napiszesz do ściany, bo już mi sie nie chce polemizować z chłopcem.
Prezes_____ 16.10.2008, h. 19:24 Prezes_____
Ta kamizelka musi być strasznie ciepła