Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności - kontynuacja

Aktualności, 12.10.2008, h. 01:28, dodał: Promant
24

JTG: VSS Vintorez. Airsoft Global: Glock17 custom. Gunner Airsoft: front RIS do AUG A3. HFC Mauser M712 Carbine na stronie SpecShop.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pisaliśmy już o zapowiedziach custom'owej repliki WSS Wintorez w serii limitowanej, którą miała wykonać firma Jack The Gunsmith.

 

 

Pojawiło się pierwsze zdjęcie prototypu na plakacie promocyjnym, a na swojej stronie producent zapowiada, że wkrótce będą zamieszczone kolejne zdjęcia repliki. Niestety seria została jeszcze bardziej okrojona: replika powstanie jedynie w 10 egzemplarzach. Materiał: stal + drewno. Technologia: CNC. Prędkość początkowa: 380fps. Magazynek: 25BB. GB: V3. Producent daje roczną gwarancję. Cena spora: 650EUR + koszty wysyłki, ale to normalne przy tak krótkich seriach produktów.

 

 

Airsoft Global oferuje kolejny custom na bazie repliki Glock17 Tokyo Marui. Zamontowano szkielet Guarder, metalowy zamek i lufę zewnętrzną produkcji PGC. Waga: 760g. Części wewnętrzne: wzmocnione, produkcji Guarder. Pistolet charakteryzuje się silnym blow back'iem. Cena: 300USD.

 

 

Od dwóch dni na stronie Gunner Airsoft można nabyć zestaw frontu RIS JG do repliki AUG. Cena: 85USD.

 

 

Krótki Mauser M712 HFC gości już w ofercie polskich sklepów od dawna. Jednak długa wersja produkcji HFC: Mauser M712 Carbine, była dotąd na naszym rynku rzadkością. Obecnie gazowa replika dostępna jest na stronie SpecShop, w cenie 565PLN. Materiał: metal + drewno. Waga: 2350g. Prędkość początkowa: 450fps. Zbiornik gazu znajduje się w magazynku, który mieści 33BB. HU regulowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu 

www.airsoftglobal.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
graber89 12.10.2008, h. 01:53 graber89
Strasznie mało tych Wintorezów i strasznie duża cena ale jeszcze straszniejsza jest ta drewniana kolba :/
xxDuchuxx 12.10.2008, h. 01:59 xxDuchuxx
Pisze jak wół że to prototyp. Na pewno kolba zostanie wykończona lakierem, i to będzie miało wtedy wygląd. Oby tylko nie wyglądało plastikowato jak ostatnia replika KAR98. Drewienko mogłoby wyglądać jak to w mauzerze poniżej.
Warlord Shadow 12.10.2008, h. 09:12 Warlord Shadow
Duchu- miejmy nadzieję bo na razie wygląda jak ze sklejki :/
kazik_ 12.10.2008, h. 09:32 kazik_
A przypadkiem w oryginale nie jest ze sklejki?
sisi 12.10.2008, h. 09:35 sisi
Panowie spokojnie Wintorez narazie ma tylko atrapę kolby a nie finalny wygląd. Zbyt emocjonalnie podchodzicie do sprawy tak jak Hamilton w dzisiejszym pierwszym zakręcie.

Jedynie faktycznie martwi te tylko 10szt. Liczę że taka firma jak np. INOKATSU wreszcie się weźmie za własną wersję Wintoreza udostępniając ją szerszemu gronu użytkowników.
uzi43 12.10.2008, h. 10:27 uzi43
Dokladnie... Oby jakas firma sie wziela za niego i zrobila go "normalnie" a nie serie limitowana...
Mnie zastanawia jeszcze, jak te 10 osob bedzie poradzi sobie z magami bo chyba nie beda kompatybilne z zadnymi dotychcasz, a producent nie wypusci magow do 10 replik...
Bartek88 12.10.2008, h. 10:52 Bartek88
a ja wierzę że chinczyki skopiują a napchają w rynek całą masę tego
kazik_ 12.10.2008, h. 11:08 kazik_
A ja nie wierzę, bo buce nawet nie chcą ode mnie kupić plastików od RPK74M aby je skopiować
Cygano 12.10.2008, h. 11:51 Cygano
Z tym Mauserem to będzie pewnie jak z "1.000.000 sposobów na karabinek snajperski na bazie Rugera mk 1/2" xD
DominikW 12.10.2008, h. 12:16 DominikW
A po co przerabiać? Prawdziwi twardziele snajpią z otwartych przyrządów celowniczych bez żadnych dwójnogów i innych wymyślnych dodatków. Lunety są dla słabeuszy. Toż to gotowa snajpa xD
Promant 12.10.2008, h. 12:19 Promant
Poprzednio podawali, że magazynki kompatybilne z replikami AK, więc pewnie będzie można używać alternatywnie krótkich magów od replik AK.
uzi43 12.10.2008, h. 13:33 uzi43
To troche lipa... Maly realizm, i te magi sie jednak od siebie troche roznia. No ale coz, i tak nie bede jednym z tych 10 szczesliwcow, wiec poczekam az chinczyki zrobia Vintoreza razem z magami do kupna
Kosa30 12.10.2008, h. 14:23 Kosa30
Ten VSS ma dupne te drewno :-/ jak dla mnie go skopali.
Beryl 12.10.2008, h. 14:39 Beryl
Poczytajcie strone moze to tylko prototyp.A co do magow pisze na stronie ze dla klientow ktorzy kupia produkt dostaja mozliwosc zakupu dodatkowych magow.
Kamil 12.10.2008, h. 14:41 Kamil
Drewno będzie poprawione, przecież od razu widać że to na zdjęciu jest prototypowe. Ja się bardziej zastanawiam nad lufą, bo jak dla mnie to ona jest jakaś dziwna, chodzi mi o te wklęsłe pierścienie (ale zdjęcie jest takie sobie więc za dobrze nie widać).
Warlord Shadow 12.10.2008, h. 19:58 Warlord Shadow
@kazik_
"A przypadkiem w oryginale nie jest ze sklejki? "
Przyznam się, że nie wiem ale na pewno nie z takich paneli podłogowych sklejonych ze sobą i z wyciętym otworem.
Link 12.10.2008, h. 20:32 Link
Ale spartolili tego Wintoreza... już na pierwszy rzut oka widać, że trochę różni się od szkicu, nawet rączki troszkę nie wyprofilowali tylko taki klocek z ostrymi krawędziami...

Ochyda, każdy sam mógłby sobie coś takiego zmontować tańszym kosztem.
men3L 12.10.2008, h. 21:04 men3L
Za przeproszeniem.
Kurwa mać, czytać nie umiecie? To jest do jasnej nędzy PROTOTYP który zostanie pewnie poprawiony i skopiowany 10x.
Czy naprawdę mamy tutaj tylu idiotów?
Ukesu 12.10.2008, h. 22:26 Ukesu
men3L - popieram Cię w 100%, poziom komentarzy strasznie ostatni czasy spadł
yakarov 13.10.2008, h. 01:01 yakarov
jako, że wintoreza przebadałem parę razy dokładnie. To propozycja JTG jest całkiem niezła. Nie idealna na miarę VFCowych AK, ale dostateczna.
Kolba w oryginale jest ze sklejki.
Na zdjęciu nie wiele widać ale parę rzeczy jest do poprawek kosmetycznych.
No i brawo za selektor w odpowiednim miejscu - pytanie tylko czy będzie działał jak w oryginale.

@Link:
No to czekamy aż ty zrobisz. Bo powiem Ci tak, że nie każdy.
Link 13.10.2008, h. 10:21 Link
Men3l, a czy gdzieś jest napisane, że na pewno zostanie zmieniony?

To nie jest takie oczywiste, chyba czytać umiesz. Nigdzie nic o tym nie pisze, prototyp nie oznacza, że zostanie diametralnie zmieniony. Ba, nie musi być zmieniony praktycznie wcale.

"Naprawdę mamy tutaj tylu idiotów?" i w dodatku aroganckich i na niskim poziomie.
javelin 13.10.2008, h. 12:07 javelin
Wiesz kolego, jak producenci zamieszczają fotki prototypów np. nowych eMek - niepomalowanych, bez zamontowanych drobiazgów typu dosyłacz i zatrzask zamka, łoże/szyny RIS itp, to też zazwyczaj nie piszą, że w wersji finalnej te elementy się znajdą a replika zostanie pomalowana. To się rozumie samo przez się
Prezes_____ 16.10.2008, h. 19:25 Prezes_____
chińczyki mogli by zrobić wintoreza do 500zł
grenadier 19.10.2008, h. 15:33 grenadier
w tym mauserze tylko kiczowato prezentuje się stopka kolby... błyszczy się jak psu jaja.. w rzeczywistości też jest taka, mam takie coś i pewnie to to przemaluje lub coś innego wymyślę.