Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 10.10.2008, h. 18:59, dodał: Promant
31

Ebaybanned: dystrybucja nowej wersji ASG AEG M14 produkcji firmy Cyma. Shorty USA: rewolwery CO2 full metal WG M701.  2Roy: LED auto tracer. Boyi: upgrade AKS74U.



 

 

 


 

 

 

 

 

 

Paul z Ebaybanned zapowiedział rychłe wejście do sprzedaży nowej wersji repliki AEG karabinu M14 produkcji firmy Cyma. LT Special Ops M14 Sniper rifle to klasyczna M14, ale wyposażona w łoże typu JAE-100 Precision Rifle Stock. Jednocześnie Ebaybanned poinformował, że Cyma poszukuje obecnie dystrybutorów hurtowych dla swojego nowego AEG M14.

 

 

Na stronie Shorty USA można nabyć rewolwery CO2, firmy Wingun, M701 w wersji "chromowanej". Jest to już druga generacja tych rewolwerów WG, oznaczona jako Version 2. Repliki dostępne są w dwóch typach: z lufą 4" [130USD] i lufą 6" [135USD].

 

 

12g kapsuła CO2 umieszczana jest oczywiście w grip'ie, który wykonany jest z tworzywa. Reszta części repliki jest metalowa. Rewolwery ładowane są łuskami, w których umieszcza się po 1BB. Każda łuska jest metalowa, z gumową końcówką trzymającą BB. Niestety nie ma systemu hop up. Rewolwery mają znaczną prędkość początkową: 440fps na 0.2BB i 340fps na 0.28BB. Zalecana amunicja o gramaturze 0.25 lub 0.28. W komplecie szybkoładowarka łusek do bębenka oraz 2 szyny montażowe, które można założyć pod optykę lub latarkę.

 

 

2Roy zapowiada wprowadzenie na rynek nowego gadżetu: LED auto tracer.

 

 

Tracer bazujący na technologii LED ma być oczywiście ukryty pod postacią fałszywego tłumika dźwięku.

 

 
 
Firma Boyi zapowiedziała, że kolejna generacja full steel AKS74U będzie posiadać upgrade części wewnętrznych. Boyi planuje stopniowy upgrade kolejnych wersji replik. Jak będzie w praktyce - zobaczymy. 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 10.10.2008, h. 19:04 Harki
Ta m14 taka czarująca jest, ale pistoleciki też niczego sobie.
Germ 10.10.2008, h. 19:06 Germ
W końcu będzie stockowy upgrade Boyi - a na zdjęciu tylko łożyska się do mnie uśmiechają - tylko ich i tłoka nowego mi brak...
Waldi 10.10.2008, h. 19:08 Waldi
ciekawe co wyjdzie z tej M14
Tuksiak 10.10.2008, h. 19:16 Tuksiak
O najsowna ona nader . Ciekawa, ciekawa, oby się Cyma postarała i nie zeszła za szybko, jak z ostatnią eMką czternastą, piętro niżej.

Zresztą rewolwerki też fajne, ale u nas sobie z nimi nie pograją za bardzo ludziki... Na szczęście...
Andrzej25 10.10.2008, h. 19:16 Andrzej25
Rewolwer piękny. Jak się pokaże gdzieś u nas to biorę, nawet jak będę musiał sprzedać wszystkie swoje pistolety
Codename666 10.10.2008, h. 19:21 Codename666
Ale piękna ta M14'tka! Już wiem na co mam czekać
mathias39 10.10.2008, h. 19:24 mathias39
rewolwer... co2... i te łuski... ach, czego chcieć więcej? ;]
Kajor 10.10.2008, h. 19:27 Kajor
Pewnie rewolwery u nas będą kosztowały ~400-450 pln, ale śliczne są to prawda i mają w końcu jakieś przyzwoite Vo.
Errhile 10.10.2008, h. 19:40 Errhile
@ Kajor - pozwolę sobie się nie zgodzić. Ta prędkośc wylotowa jest IMO nieprzyzwoicie wysoka. 440 fps? Do czego to ma być??
Bo poza tym śliczne
mackieiwicz 10.10.2008, h. 19:42 mackieiwicz
M14 przepięknie wykonana ale ciekawe jakie parametry
Maiki 10.10.2008, h. 19:43 Maiki
ta M14 wygląda jak by ktoś chciał konwersje DMR zamontowac tylko mu nie wyszło cos z kolbą. A szkoda bo jak by miała kobe jak w konwersji to rzeczywiście byłoby super.
dawid_o 10.10.2008, h. 19:46 dawid_o
Zapewne będą służyły do dziurawienia przeciwników z bliskiej odległości bo FPS-y nie przełożą się na celność podobnie jak to miało miejsce w rugerze. Większość kupi skuszona mocą i szybko sie rozczaruje. Miejmy nadzieje.
gryncek1 10.10.2008, h. 19:55 gryncek1
450fps....rewolwer....no w końcu klimatycznie...
Warlord Shadow 10.10.2008, h. 20:09 Warlord Shadow
Fajny bajer ten tracer
barnaba 10.10.2008, h. 20:11 barnaba
Ciekawe czy będzie jakoś sensownie wyglądał ten blask z tłumika. I mam nadzieje że nie będzie to kolor niebieski.
gryncek1 10.10.2008, h. 20:15 gryncek1
Tu chyba jest pomyłka ty myślisz że to jest do imitacji ognia z lufy?...z tego co wiem to jest do naświetlania fluoryzujących kulek i musi być niebieskie....w końcu ultrafiolet...
Dalej 10.10.2008, h. 20:40 Dalej
O rany mój sen się spełnił.

Tą M-14-stkę BĘDĘ MIAŁ!
uzi43 10.10.2008, h. 21:51 uzi43
Te rewolwery sa boskie ale mocna wg mnie stanowczo za duza... W koncu z zalozenia powinno sie z niego walic z bliska, ale 400fps... za duzo
shaw 10.10.2008, h. 22:05 shaw
Ładniutkie te rewolwery tylko lekko przesadzona ta prędkość wylotowa jak dla mnie, no i niestety jeden szkopuł strasznie je szpeci w moich oczach - końcówka lufy. Myślałem że to zatyczki z jakiegoś szarego plastikopodobnego szajsu.
Mark99 10.10.2008, h. 22:18 Mark99
Dobry pomysł z tą M14ką, chociaż wolę klasykę.
A rewolwery baaardzo zacne tylko ten FPS...
shank 10.10.2008, h. 22:51 shank
dużo fps, brak HU - raczej do lansu/zbieractwa (w koncu tym ludzkość zajmuje się od zarania dziejów, prawda?) te rewolwery
illus 11.10.2008, h. 00:46 illus
blee ;p
jeśli m14 to tylko w klasycznej prostej wersji
sjzmisiek 11.10.2008, h. 10:23 sjzmisiek
m14 poprostu rewelacja
sealmike 11.10.2008, h. 14:46 sealmike
Ktos wie kiedy ta M14-stka wyjdzie w Polsce?
Jackall37 11.10.2008, h. 17:06 Jackall37
Boziuuu, ale armata - istne działo naziemne

Może kiedyś pojawi się mój wymarzony S&W 500 na CO2, to by raczej nie było cacko do CQB
Jackall37 11.10.2008, h. 17:11 Jackall37
Boziuuu, ale armata - istne działo naziemne

Może kiedyś pojawi się mój wymarzony S&W 500 na CO2, to by raczej nie było cacko do CQB
biper911 12.10.2008, h. 07:14 biper911
"Firma Boyi zapowiedziała, że kolejna generacja full steel AKS74U będzie posiadać upgrade .."


Wygląda na to, że ten upgrade już jest w sprzedaży. Parę tygodni temu przyszła do mnie z HK moja "Suka" i po zdjęciu chwytu pistoletowego objawiły się moim oczom stalowe łożyska kulkowe. Opis na pudle miałem dokładnie taki sam. Wcześniej na fotkach było "Real wood and steel". Gearboxa nie otwierałem. Zresztą pisałem o tym w odpowiednim topiku na forum.
Promant 12.10.2008, h. 12:24 Promant
Czyli masz replikę 2 serii, w pierwszych full steel tego nie było, widziałem bebechy.
xxDuchuxx 12.10.2008, h. 15:00 xxDuchuxx
Kurczę, chyba poświęcę te 135 dolarów na rewolwer z 6 calową lufą:D
WUZI 14.10.2008, h. 16:54 WUZI
glupota z tymi rewolwerami, kupa fps i brak HU oraz koniecznosc wydawania 2zl za kapsule CO2
dubinos 15.10.2008, h. 11:11 dubinos
Nie pasuje Ci - nie kupuj.