Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w polskich sklepach

Aktualności, 10.10.2008, h. 00:22, dodał: Promant
29

Najnowsze emki AGM i inne ciekawostki - już dostępne w sklepie Gunfire. Kolejne ciekawe nowości na stronie sklepu SpecShop.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadane niedawno repliki full metal M4/M16 firmy AGM są już w ofercie sklepu Gunfire. Dostępne są modele: M4A1, M4A1RIS, M16A3 oraz M16A1. Repliki M4, w cenie 519PLN, mają prędkość początkową 430fps. Repliki M16, w cenie 525PLN, mają prędkość początkową 450fps.

 

 

 

W ofercie Gunfire znalazła się także replika full metal produkcji JG: AK47 Krebs Tactical. Cena: 699PLN. Prędkość początkowa: 430fps. [Foto: Gunner Airsoft.]

 

 

Z innych ciekawostek na stronie Gunfire: pojawiło się sporo produktów pirotechnicznych, granatów dymnych i hukowych, mogących wzbogacić gry ASG. W tym także jednorazowa mina naciskowa MN-1 B&G, w cenie 19.50PLN, która po nadepnięciu emituje głośny trzask i jaskrawy pomarańczowy dym. 

 

 

Wkrótce na stronie Gunfire ma być również dostępna, pod marką GFC, kabura udowa w systemie molle. Kolor piaskowy w ciemnym odcieniu. Cena przystępna, 39.90PLN, więc produkt może zainteresować maniaków o mniej zasobnym portfelu - nie wiadomo jednak jaka będzie jakość wykonania i wygoda użytkowania. W zestawie ładownica na magazynek.

 

 

 

SpecShop wciąż powiększa ofertę markowych produktów. Na stronie sklepu pojawiły się kolejne produkty G&P i Classic Army. Na uwagę zasługują repliki M16A4 G&P w wersji FN oraz XM177 Classic Army. M16A4 G&P w wersji FN posiada front typu RAS. Waga: 3100g. Prędkość początkowa w zakresie: 380 - 400fps. Cena: 1299PLN.

 

 

 

Model XM177 ma swoich wiernych wielbicieli. Replika firmy Classic Army, w cenie 1050PLN, ma prędkość początkową 310fps. Magazynek typu hi-cap, o pojemności 190BB.

 

 

Z innych produktów na uwagę zasługują: kolba typu Sniper Knight's G&P oraz tłumik dźwięku M16 SF 100M, również produkcji G&P. Kolba w kolorze OD kosztuje 260PLN i posiada regulowaną stopkę oraz obustronne gniazda montażu ucha zawieszenia typu QD, które jest w komplecie. Kolba mieści akumulator large: od 8.4 do 12V.

 

 

Tłumik dźwięku M16 SF 100M, tyou QD, jest wierną repliką tłumika Fisher Enterprise. W zestawie znajduje się tłumik płomienia typu Vortex: 14mm CCW. Cena: 299PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunfire.pl

www.specshop.pl

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Promant 10.10.2008, h. 00:50 Promant
No i? Wypłakałeś się?
Rynek jest jaki jest. I nie musi brać pod uwagę poziomu graczy.
Wolfi 10.10.2008, h. 01:23 Wolfi
XM 177 E2.CA w całkiem znośnej cenie.. szkoda że zakupiem już M15A2Car

Co do mocy eMek AGM. Gunfire ma tendencję do zawyżania mocy replik. Poza tym ta moc dość szybko spadnie. Nie sądzę też aby te eMki miały duży zasięg - chyba ze chińczycy wymyslili remedium na felerne komoru HU od eMek,

Inna sprawa że nawet jak mają 400 -420 to i tak dość sporo.

@Cygano
'Gorzej tylko jak takie coraz mocniejsze i bardziej dostępne Chinki zaleją nas do reszty'

Ja rozumiem Twoje obawy, ale co ty masz do Chinek? Niektórzy lubią Azjatki
Cygano 10.10.2008, h. 01:45 Cygano
Promant - tak wypłakałem się,ulżyło ci? tyle że nie każdy rozumie sens tego co napisałem. Moc repliki jak piszesz nie określa poziomu gracza - i tu się z tobą zgodzę, bo to prawda. To co napisałem miało znaczenie trochę w innym kierunku. Coraz tańsze coraz bardziej dostępne i coraz to mocniejsze w rękach napalonych ludzi z brakiem fantazji to świetna karma dla mediów... a Potem powstają takie hity miesiąca w tanich brukowcach, bo ktoś komuś coś bo to takie i owakie i przez to... Nie mówiąc już o jakiś większych wpadkach - tylko patrzeć jak jakiś zatroskany polityk ubzdura sobie jakąś ustawę :> Ale to tylko jak zwykle czyste spekulacje..

Wolfi - co do Chinek nie mam nić
Cement 10.10.2008, h. 01:59 Cement
450 stock = przegięcie. Problemem nie jest sama moc ale fakt, że taką broń często kupują młodzi gracze(zarówno Ci wiekiem jak i ci stażem) Z jakim ryzykiem się to wiąże chyba nie muszę pisać. Aaa żeby uniknąć frustracji nieletnich. Tak wiem nie wszyscy są nieodpowiedzialni, ale zawsze może się trafić czarna owca

Mina bardzo fajna sprawa tylko troszkę drogo wychodzi i darujcie sobie komentarze w stylu "ASG nie jest tanie" etc. chodziło mi o relatywny wydatek do skuteczności.
Zastosowanie w scenariuszach jak najbardziej w strzelankach-jebankach nie koniecznie. Bardziej dla smaczku podobnie jak np. granatnik
Ale.... nie mogę nigdzie jej znaleźć $3 Promant chyba masz jakieś przecieki bo na stronie jeszcze jej nie dodali


PS Ktoś się nie bał i wy...bał pierwszy komentarz i teraz nie dowiem się co w nim było
PSS Promant słyszałeś to wiele razy ale co tam pochlebstw nigdy mało.
Dobra robota. Niema to jak jeszcze przed spanie włączyć sobie str. główną i troszkę poczytać. Dzięki.
yaro 10.10.2008, h. 07:57 yaro
Ja bym jednak poczytał trochę więcej o tej kaburze...
Może to i nowość, ale jak się to już często zdarzało mimo, że nowość, produkt niedostępny. I pisze to na stronie a i w sklepie sprawdziłem wiec ja się pytam jaka to nowość jak jej nie ma.
Pisałem o tym, że tak się zdarza w odpowiednim wątku o GF, nawet dostałem na pw odpowiedź od samego bossa, że to się zmieni i co...? Mówiąc krótko - gówno! Mnie akurat takie coś wkurza i to niemiłosiernie, bo to jest robienie w ciula klienta i tak być nie powinno... Niech sobie zrobią dział - zapowiedzi i wtedy wszystko gra.
Promant to jeszcze dobrze napisał, że ma być, ale na stronie jest to tak podane jakby już do kupienia była co już trochę pachnie oszustwem... No, dobra, ja się nabrałem bo dymałem do GF by sobie kupić i zonk... I może dlatego mi się to nie podoba...
Promant 10.10.2008, h. 08:13 Promant
Cygano:
na ewolucję chińskich aeg nic nie poradzimy i nie ma sensu się irytować, bo zalew nowych z tanimi replikami zawsze będzie - jeżeli środowisko samo sobie z nimi nie poradzi to ma problem.
Tanie chinole to także źródło entych replik dla starych graczy, to także jakaś baza do własnych customów, a nowi moga nie mieć mózgu latając nawet z shotem za 50pln.

Yaro:
Niestety większość sklepów internetowych tak dodaje produkty - i chyba lepiej żeby klient się dowiedział i wcześniej znał ofertę niż sklep spóźniał się z dodawaniem nowości na stronie.

Cement:
nie mam pojęcia czemu mina zniknęła ze strony Gunfire, podobnie zresztą kilka granatów dodanych wczoraj - w nocy jeszcze wszystko było. Może uzupełniają opisy produktu?...
yaro 10.10.2008, h. 09:22 yaro
Nie stwierdziłem tego u innych sklepów w dziale nowość, ale mogłem przeoczyć za to jest to poniekąd już nagminne u GF. Osobiście wolałbym by towar opisywany był dostępny bo po co się łudzić w szczególności, że w dobie internetu ludzie na bieżąco mogą śledzić co nowego i w jakich cenach jest na dalekim wschodzi a w w dodatku i tu można wiele ciekawostek zobaczyć...
I dlatego taka praktyka mi się nie podoba w szczególności po pw, że będzie lepiej ze strony szefa GF już ponad miesiąc temu. No chyba, że to taki automat i szablon wysyłany do tych, co mają trochę odmienne zdanie na temat polityki GF...
Może być i tak
Kiedyś B. Smoleń w jednym ze skeczy powiedział : "...Amerykanie, to najpierw napadną a potem przeproszą..."
Może nie dosłowny cytat ale chyba oddaje sens polityki nie tylko GF
capri 10.10.2008, h. 09:35 capri
Promant (ad. Cement):
Może dlatego, że standardowy transport pirotechniki jest niedozwolony i w związku z tym nie powinno się jej sprzedawać wysyłkowo?
Cement 10.10.2008, h. 10:03 Cement
Capri@

Dlatego niema opcji "dodaj do koszyka" w przypadku pirotechniki. Ale "achtungi" na stronie mają, także bardziej prawdopodobne wydaje się, że uzupełniają opis.
Promant 10.10.2008, h. 10:53 Promant
Nie wiem jak to jest dokładnie z przepisami dotyczącymi wysyłki, wiem tylko, że sprzedają za podaniem pesel i potwierdzeniem telefonicznym. A w końcu mogą pokazywać na stronie a sprzedawać tylko stacjonarnie jeśli będzie ograniczenie prawne.

Część produktów nie zniknęła więc nie wiem o co chodzi, ale to produkty tego samego wytwórcy: B&G.
gryncek1 10.10.2008, h. 11:06 gryncek1
No to mamy emkowego ak....
rostal 10.10.2008, h. 11:24 rostal
Nie podoba mi sie to, 450fps za 500pln ?! Fajnie każde dziecko sobie może zamówić klamkę z taką mocą, narobić dymu i problemów, a później nie będzie czemu się dziwić jak polskie prawo zacznie sie ''interesować'' naszym hobby... Moim skromnym zdaniem słuszne było to żeby mieć taką moc, to przede wszystkim markowa replika i jeszcze drugie tyle w nią zainwestowane. Wtenczas na pewno ''każdy'' by sobie na to nie pozwolił, co za tym idzie, odpowiedzialnosć takowych graczy, ich łatwa identyfikacja itd. Tak powinno zostać !

Pzdr.
Sushi.50 10.10.2008, h. 12:09 Sushi.50
@Cygano
@rostal

To, czy replika za 500 zł ma 300 czy 450 fps to nie zmienia wpływu na to, czy będzie przez to dym czy nie. Myślisz, że dzieciak, który z repliką 300 fps zrobi mniejsze zamieszanie, niż taki który ma już 450? Chore myślenie jak dla mnie.

Realnym zagrożeniem tej rosnącej mocy jest kondycja naszych tyłków na strzelankach z tzw. "newbie". Jak strzelamy się w środowiskach znajomych to trzeba jasno dać do zrozumienia, że albo obniżasz moc, albo nie strzelasz się z nami. I koniec.
Link 10.10.2008, h. 13:27 Link
blaszko, taka moc może być przyczyną większej i bardziej niebezpiecznej kontuzji.

Większa moc, większa szkoda. Prosta logika.

Jeśli dostałbyś z tych 300fps z 3 metrów w gołe ciało pewnie miałbyś co najwyżej krwiaka.

Jeśli dostałbyś z 3 metrów kulkę mógłby już Tobie wyciągać chirurg. Takie przypadki już były.

Ta moc w stockowych chińczykach... może od razu niech zaczną sprzedawać wiatrówki... z roku na rok stock'i są coraz mocniejsze...
Drako 10.10.2008, h. 13:33 Drako
Głupie gadanie z tymi chińskimi replikami. Teksty, że są za tanie w stosunku do oferowanej mocy, mają wydźwięk "ja mam markową replikę za 1700zł + kilka stów za tuning żeby mieć tyle fpsów więc to jest złe, że inni też tyle mogą mieć za mniejsze pieniądze". Pretensje należy mieć do producentów markowych replik, że stockowe repliki mają śmieszne 310fps. A argumentację, że byle kto sobie może chińszczyznę kupić i zrobić komuś krzywdę, można sobie o kant dupy rozbić bo krzywdę 310fpsami też zrobisz jak będziesz się nieodpowiedzialnie z nimi obchodził.

450fps w szturmówce to przesada, ale cena akurat tu nie odgrywa żadnej roli - nawet gdyby replika kosztowała 3000 zł to aż 450fps mieć nie powinna.
ErysFR 10.10.2008, h. 14:39 ErysFR
czytam te wypowiedzi i chce mi sie coraz bardziej smiac
Jakies pretensje wielce burżuazyjnych bogatych graczy o to, ze chinczyki produkuja tansze i o lepszych osiagach karabiny.
400 fps to taki dla was pogrom? Zdazylo sie dostac z bliska z takiej broni i jakos nic mi się nie stalo, jak ktos biega na golasa to pozdrawiam , zreszta szczerze mowiac zauwazylem ze te 400 to standartowa moc wsrod graczy... Tu sie raptem wszyscy dziwia. A poza tym, co za frajda podbiegac na odleglosc 20-30m by trafic. Zreszta kto co lubi.

Boli? Ma bolec. Bez tego nie bylo by adrenaliny ;P
Peace
Cement 10.10.2008, h. 15:00 Cement
ErysFR@
czytam te wypowiedzi i chce mi sie coraz bardziej smiac icon_biggrin.gif


Ja po twojej o mało z krzesła nie spadłem. Widzisz podejść do kogoś na 20-30 metrów to nie sztuka. Podejść na 10 jest nieźle na 5 super, klepnąć w ramię i powiedzieć "nie żyjesz"- jesteś naprawdę boski. Ale ja wiem łatwiej mieć pół miliona FPSów i walić z kilometra


Co do bólu.......
ErysFR 10.10.2008, h. 15:19 ErysFR
Po prostu wychodzi na to kto jaki styl gry woli.
Ja stawiam na pelny realizm. Co do podchodzenia no zgodze sie fajna sprawa, lecz uwierz ze frajda w strzelaniu z duzego dystansu tez jest. Zreszta na pewno grasz dluzej ode mnie i sam wiesz ;p
Peace
Warlord Shadow 10.10.2008, h. 15:20 Warlord Shadow
Zastanawiam się kiedy wszystkie firmy zrobią replik wszystkich broni...
Dawidzik1 10.10.2008, h. 15:21 Dawidzik1
No ładne emki AGM zrobił ale co z MG i STG ...?
Besol 10.10.2008, h. 15:48 Besol
To ciekawe dlaczego projektują rakiety ICBM, albo ogólnie broń na większy zasięg. Chyba nie odkryję ameryki mówiąc, że po to by samemu być bezpieczniejszy a zadać jak największe straty wrogowi, tak?
Skoro ersoft ma takie możliwości to czemu nie skorzystać, a to że boli...cóż, taka gra, takie mogą być skutki, choć nie muszą. Życie. Jak ktoś nie robi tego naumyslnie to nie mam pretensji nigdy, ot powtórzę - biorę to pod uwagę jadąc gdzieś postrzelać.

BTW.
O co kaman z tą pirotechniką? Jak to nie można dodać do koszyka? Przecież wszędzie widzę taką opcję.....
ErysFR 10.10.2008, h. 18:06 ErysFR
W koncu ktos normalny!
Cement 10.10.2008, h. 18:51 Cement
ok wyjaśnie prosto.

Wyobraź sobie, ze replik używają nie tylko maniacy, ale także dzieci. A wraz ze wzrostem mocy wzrasta ryzyko wypadku.(doskonale wiem, że stockowym TM można wybić ząb sam byłem świadkiem jak kolega wypluł po postrzale bodajże z P90) Do tej pory dzieci nie było stać na zakup tak mocnej repliki. teraz coraz częsciej jestem świadkiem jak przychodzą do sklepu wraz z rodzicem który kupuje replikę dla swojej Pociechy. "A, że tani chinol jest i dobry bo jest dobry i tani" decyzja co kupić często jest przesądzona. Ja osobiście niemam nic przeciwko mocnym UP`a ani chinolą. ale wszystko z głową. A obawiam się o to ostatnie. Niechce być czarnowidzem ale popatrzcie sobie na 2 newsy niżej....boje się ze po jednym czy drugim wypadku może dojść do próby kodyfikacji AS. Oby do tego nie doszło AMEN
Zoff 10.10.2008, h. 19:00 Zoff
Dlaczego nie ma nagonki na wlascicieli spr z 550 fps?
Zreszta chinczyk na 450- fps i tak dlugo nie pociagnie...
ErysFR 10.10.2008, h. 19:06 ErysFR
no z tej strony nie patrzylem, masz racje.
W sumie przez to, ze na strzelankach na jakich bylem sztormowki maja od 400 do spokojnie ponad 500 i nie ma dzieciakow o nich wlasnie nie myslalem.
Zoff suuuper wypowiedz. Gwarantuje ci ze zalezy od firmy.
Pies 11.10.2008, h. 11:16 Pies
Szturmówka 500fps'ów?? Z kim ty się strzelasz człowieku!
Viamortis 11.10.2008, h. 14:35 Viamortis
jak zwykle ceny z kosmosu
kiler88 12.10.2008, h. 18:10 kiler88
Co do tych chinoli to rzeczywiście jak na sztórmówke 450fps to troche za dużo jak dla mnie ok 400 to max i zupełnie wystarcza, ale nie ma też co klnąć, że chinole są za tanie i za mocne dla wielu ludzi o mniej zasobnym portfelu są furtką do ASG, a równie dobrze może być tak, że tuningowaną markową replikę kupi jakiś nieodpowiedzialny dzieciak z nadzianymi rodzicami i narozrabia a ktoś kto musiał się postarać żeby te 500PLN na chinola uzbierać okaże się naprawde odpowiedzialnym maniakiem. Nie ma co uogólniać, czasem mam wrażenie (może mylne) czytając niektóre komentarze, że niektórzy uważają tania replika=nieodpowiedzialny gracz.
Besol 15.10.2008, h. 08:49 Besol
No ale nie da rady zrobić tak, aby repliki kupowali tylko ludzie rozsądni. To jest Polska, tu się nie da inaczej. Ale podnosząc ceny tylko po to by nie kupił to gówniarz mija się z celem, bo to cios w nas wszystkich, a dlaczego ja mam za to płacić?
Dla mnie - ASG może być i rejestrowany, z pozwoleniem i Bóg wie z czym jeszcze. Nie mam sobie nic do zarzucenia, także tego że mam szturmówke z 510fps, którą nigdy nie zrobiłem nikomu krzywdy i nie zrobię, bo wiem co trzymam w rękach.