Daj cynk
Reklama

Aktualności

RS SWD GBB

Świat, 25.03.2012, h. 21:10, dodał: Promant
11

Firma Real Sword planuje wprowadzenie do oferty SWD GBB w wersji podstawowej i w wersji z optyką w komplecie.



Real Sword będzie oferować replikę SWD GBB w dwóch wersjach, podobnie jak miało to miejsce z modelem AEG: w wersji podstawowej oraz w wersji z optyką w komplecie.

Niestety nadal nie ma konkretnych informacji na temat daty premiery rynkowej. Karabin będzie także jedną z najdroższych replik GBB na rynku, biorąc pod uwagę sugerowaną cenę detaliczną: 1000USD.

Replika posiada tłoczony korpus stalowy. Waga karabinu: 4100g. Długość: 1220mm. Pojemność magazynka: 30BB. Optyka: PSO-1 M2.

Generowana prędkość początkowa: 395fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.realsword.com.hk

www.facebook.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WscieklyWaz 25.03.2012, h. 21:41 WscieklyWaz
"Replika posiada tłoczony korpus stalowy." Tłoczona jest pokrywa, korpus jest frezowany.
oskrb 25.03.2012, h. 22:04 oskrb
1000 dolore$ jeju... kupiłbym, kupiłbym gdybym tyle miał
kosiarzPL 25.03.2012, h. 22:15 kosiarzPL
replika bardzo piękna, ale cena odstrasza...
A&K też może pięknie wygądać... ja sie pytam jak z użytecznością, bardziej para czy snajperkę będzie się dalo z tego zrobić ;]
shamoth 26.03.2012, h. 07:55 shamoth
zwłaszcza z 395fps będzie to super-hiper-mega snajpa o długości 122cm... do szturmu, ba z kulkami 0,25g to nawet do cqb by sie nadała....ciekawe, że o magach są informacje 10bb i 30bb
Mendi 26.03.2012, h. 09:36 Mendi
aligator73 26.03.2012, h. 11:45 aligator73
a mi do szczęścia i "lansu" wystarczy mój sprężynowy A&K za 1/10 ceny
johny13 26.03.2012, h. 11:57 johny13
lamenciarze ktorych nic nie zadowoli ...
Nie no, taniej kupię deaktywowaną dla wyglądu nad kominek. Do zabawy, dużo tańsze i całkiem całkiem dające rade A&K. Więc za 1k$ chciałbym jednak połączyć te dwie cechy. Na to że drogie już nie nażekam bo od roku wiedziałem że wyjdzie mniej więcej w tej kwocie, gdzie tak na prawdę powinno być tańsze od AEG no ale za trend sie płaci. Pprzygotowałem się psychicznie i finansowo, gorzej z połowicą, na niemały wydatek. Ale jak sie okaże że lipa z tego a nie snajperka, nawet po modyfikacjach, to tą kasę przeznaczę na skombinowanie pancernego body do A&K/AtoZ'a i kita gazowego do tego, a i tak pewnie zamkne się w połowie ceny tego RS... więc nie mów mi że nie ma powodów do nażekań, tym bardziej że jakiś czas temu za taką kwotę można było wyrwać prawdziwego białego kruka jakim jest WA2000 Asahi, który na dzień dzisiejszy już koszuje 3k$. "Masowy" RS raczej długo nie osiągnie takiego statusu...

Zresztą zaraz wpadnie Dexter i powie że z GBB snajpy nie będzie i pewnie będzie miał 99% racji jeśli RS nie wymyśliło jakiegoś nowego systemu, który trzymał by fps w miarę sztywno.
shamoth 26.03.2012, h. 14:02 shamoth
@shamoth Proszę pokaż mi gdzie można kupić w Polsce deko SWD poniżej 1000$
WscieklyWaz 26.03.2012, h. 22:18 WscieklyWaz
Nie mówię o deko, nówka sztuka uszkadzana odrazu po zejściu z taśmy za 6-7k zł, tylko o zjechanych odrzutach z przeglądu rusznikarskiego, które nadają się tylko do zniszczenia lub deaktywowania a niszczą bo mniej papierologii i trzeba ubłagać dosłownie żeby nie niszczyli. Okładziny, kolby czy baki, które chodzą oficjalnie grubo ponad 100zł, są dużo tańsze jeśli AMW w ogóle zdąży lub zechce umieścić informację o sprzedaży, bo zazwyczaj są już dawno rozdrapane po znajomości albo wynoszone bokiem i wpisywane jako zniszczone razem ze złomem. Poza tym ty mieszkasz w tym kraju i nie wiesz że u wójka w wojsku nadal różne żeczy można załatwić za flaszkę lub w inny sposób, dużo się nie zmieniło tylko więcej jest papierologii... jak stał stadion X-lecia, w czasach kiedy ruscy opuszczali bazy można było kupić sprawnego kałacha z wiadrem naboi za około 8000000zł...
shamoth 26.03.2012, h. 23:34 shamoth
kalach 26.03.2012, h. 18:16 kalach
No i proszę, dwójnóg jak należy.