Daj cynk
Reklama

Aktualności

GHK RPK GBB

Świat, 25.03.2012, h. 20:43, dodał: Promant
20

Opublikowano zdjęcia repliki GBB karabinu maszynowego RPK, produkcji GHK.



Ostatnio trochę cicho było o najnowszych pracach firmy GHK. Na stronie FB sklepu eHobby Asia opublikowano jednak zdjęcia repliki gas blow back karabinu maszynowego RPK, produkcji GHK.

Brak jakichkolwiek informacji o nowym produkcie, ale przynajmniej wiadomo teraz, że do oferowanych na rynku replik GBB dołączy wkrótce również RPK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.facebook.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Grabekk 25.03.2012, h. 20:59 Grabekk
Ciekawe jaka cena ..
MatriX482 25.03.2012, h. 21:12 MatriX482
To jest PIĘKNE... nowinki w tym roku miażdżą...
 Good Work GHK!
barti153 25.03.2012, h. 21:13 barti153
Z drewnianą kolbą ładniej wygląda. ;)
Tagan 25.03.2012, h. 21:13 Tagan
Wiedzę że GHK się rozkręciło z ruskimi replikami to teraz czekamy na AK74M.
A ty tylko czekasz czy masz zamiar cos kupić?...bo co post o nowym karabinku to pełno postów typu..."no jest A ...a teraz czekamy na X..."...pierdolenie sorry za wyraz.
IVAN 27.03.2012, h. 00:26 IVAN
Zachar 25.03.2012, h. 21:24 Zachar
Kolejne "RPK" więc tradycyjnie:
Komora zamkowa z AKM, dwójnóg do PK/PKM. Reszty mi się nie chce wymieniać. 
Co to ma być ?
I muszka od zwykłego AK .
Perski102 25.03.2012, h. 21:59 Perski102
Perski102 25.03.2012, h. 21:58 Perski102
Mam nadzieję , że z bębnowym magazynkiem - no bo bez tego ani rusz .

Trzeba przyznac , że nie jest idealny . Dużo odstępstw od oryginału :/ np. muszka od AK .
A jak wg Ciebie powinna wyglądać muszka(a raczej jej podstawa) w RPK?
wojskowy27 25.03.2012, h. 22:43 wojskowy27
No tak - masz rację . Pomyliło mi się z RPK-74 ;)
Perski102 26.03.2012, h. 15:58 Perski102
Wojmir 25.03.2012, h. 22:36 Wojmir
Przede wszystkim- body od rpk, nie posiada bocznych "wtłoczeń", i ma wzmocnienie w przedniej części przy podstawie muszki... właśnie z racji dźwigania dłuższej i cięższej lufy.
Jak chodzi o wzmocnienie to znajduje się ono przy podstawie szczerbinki jak już, a raczej poprostu w przedniej części komory zamkowej.
wojskowy27 25.03.2012, h. 22:46 wojskowy27
ups, faktycznie, pomyliłem terminy. dzieki :)
Wojmir 27.03.2012, h. 14:54 Wojmir
gadzinka 25.03.2012, h. 22:50 gadzinka
Raczej z racji obciążeń związnaych z prowadzeniem intensywniejszego ognia
kazik_ 25.03.2012, h. 23:03 kazik_
Patrząc na kiepskie odwzorowanie detali chyba lepiej kupić RPK CYMY i do niego jakiś "drop in kit" od GHK.
sęk w tym że ghk zrobiło tylko kit v.1 do ak. Teraz wyszły już ak v.2, gdzie sama konwersja nie jest do kupienia, bo nie pasuje do aega. Z RPK będzie zapewne podobnie...
Mendi 26.03.2012, h. 11:10 Mendi
Tego nie wiedziałem, dzięki za info.
kazik_ 26.03.2012, h. 11:12 kazik_
Pritcher 26.03.2012, h. 07:43 Pritcher
Jakoś jestem dziwnie spokojny o to że magazynek będzie albo zwykły albo dłuższy pudełkowy. Na bęben bym nie liczył.
grzesio93 26.03.2012, h. 16:54 grzesio93
Z bębnem by było super :D tak z 3 bębny tachać, tylko żeby miało to słuszniejszą pojemność niż normalny... tak z 200-300 kulek ^^