Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki i inne produkty

Aktualności, 09.10.2008, h. 00:30, dodał: Promant
22

Top Tech: ASG AEG T4-18 wkrótce na rynku. Tanio Koba: zestaw VP-70M. VFC SR16E3 IWS oraz KWA M16 Battle Rifle - dostępne w ofercie WGC. Evike.com: Matrix Airsoft Halloween Soldier Mask. Marui Pro Goggle. Western Arms: akcesoria do M4 WA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z końcem miesiąca swoją premierę rynkową będzie miała replika Top Tech T4-18 czyli, zapowiadany wcześniej, HK416. Replika, jak już pisaliśmy we wcześniejszych news'ach, jest kolejną pozycją z serii blow back AEG. 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można nabyć ciekawy zestaw: GBB VP-70M, produkcji Tanio Koba, w cenie 262USD. W zestawie znajduje się pistolet mający opcje ognia: semi oraz 3BB burst, kaburo - kolba, zaczep oraz zawieszenie - które umożliwiają noszenie kabury u boku lub pod pachą. Prędkość początkowa: 230fps. Waga: 1600g. Pojemność magazynka: 27BB. Niestety pistolet nie posiada regulacji HU.

 

 

W ofercie sklepu WGC znalazły się, opisywane przez nas niedawno, repliki VFC SR16E3 IWS oraz KWA M16 Battle Rifle. Replika SR16, produkcji Vega Force Company kosztuje na WGC 465USD i dostarczana jest w walizce. 

 

 

KWA M16 Battle Rifle sprzedawana jest na stronie WGC w cenie 298USD. Replika dostępna jest również w ofercie RedWolf Airsoft. Prędkość początkowa: 450fps.

 

 

 

Evike.com oferuje w przedsprzedaży limitowaną serię masek Halloween Soldier. Maski, w cenie 60USD, dostępne będą 25.10.2008. W komplecie gogle. Sprzedawane modele to: commando, Navy SEAL, Joker i Hulk.

 

 

 

 

 

Z kolei w ofercie War4Toys można nabyć, wyprodukowane przez Tokyo Marui, maski Pro Goggle. Cena: 70USD. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna, piaskowa i oliwkowa.

 

 

 

Na rynek trafiają kolejne akcesoria Western Arms do replik GBB M4. Klucz do lufy (9.09 EUR), speed bolt - znacznie zwiększający ROF (64.41 EUR) oraz  nowego typu magazynki S (56.83 EUR).

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.nlairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

www.airsoftpost.com

www.airsoft-war4.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Okota 09.10.2008, h. 00:44 Okota
Why so serious?
graber89 09.10.2008, h. 00:48 graber89
Ciekawe czy te pro goggle są skierowane do tych 3% osób którzy są już graczami pro ASG ?
LordYoghurt 09.10.2008, h. 01:15 LordYoghurt
speed bolt? ktoś wie jak to działa ...i czy w ogóle działa?
Harki 09.10.2008, h. 07:30 Harki
Ahhh kolejna replika ala Ruger.
Ale fajna jest maska Jokera, bo tak mi się kojarzy =]
Cien 09.10.2008, h. 07:53 Cien
graber: są skierowane do tych 90% aspirujących do pro
Mormaeglin 09.10.2008, h. 08:14 Mormaeglin
VP70 haroszy! RE2 kłania się
Andrzej25 09.10.2008, h. 09:05 Andrzej25
"produkcji Tanio Koba, w cenie 262USD"
Wcale nie tak tanio :]
Mormaeglin 09.10.2008, h. 09:58 Mormaeglin
Nu bliad, urzekli mnie tym VP70, nie mogę przestać zaglądać. Ech ale za cenę tego pistoletu to mógłbym sobie pojechać do Petersburga i z powrotem.
Benchm4de 09.10.2008, h. 10:15 Benchm4de
ten malutki pistolecik z kolbą wygląda komicznie
Cygano 09.10.2008, h. 11:37 Cygano
Zawsze chciałem być murzynem xD
Manyu 09.10.2008, h. 13:00 Manyu
Nigdy niechcialem byc pro ale podobaja mi sie te maski Marui...
gryncek1 09.10.2008, h. 14:50 gryncek1
Ten pistolet to najohydniejsza broń jaką widziałem...fuuuu....
Warlord Shadow 09.10.2008, h. 15:42 Warlord Shadow
"speed bolt - znacznie zwiększający ROF "
W jaki sposób?
uzi43 09.10.2008, h. 15:45 uzi43
Maska Jokera jest swietna
Prezes_____ 09.10.2008, h. 16:08 Prezes_____
ciekawe kiedy te maski z TM bedą do kupienia w Polsce
Pozdrawiam

Prezes
Dzwonek 09.10.2008, h. 16:33 Dzwonek
Niezłe rozwiązanie "kaburo-kolba", śmiechowe ;]
I jeszcze strzał trzy-kulkowy, co to się porobiło.
filo16 09.10.2008, h. 18:16 filo16
"speed bolt - znacznie zwiększający ROF "
W jaki sposób?

Do replik WA GBB... słabsza sprezyna lub mniejszy skok.
Cheatmaster 09.10.2008, h. 18:34 Cheatmaster
niech ktoś zrobi wreszcie HK417
grisza76 09.10.2008, h. 19:02 grisza76
No nieźle.... prawie 200 zł za najprostszą maskę z TM tylko dlatego, że jest "do ASG".
No tak, ale dzięki temu będzie "klimatyczna" i w ogóle "ACH". A jeśli maska jest paintballowa, to już jest "Be" (niezależnie od tego, że jest petryliard razy bardziej praktyczna).
Ach, ten lans....
Ogar 10.10.2008, h. 00:12 Ogar
Mormaeglin, właśnie się zastanawiałem czy ktoś tutaj się zorientuje w jakiej grze był ten pistolet i nie zawiodłem się