Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gadżety Maniaka dostępne w sklepach partnerskich

Aktualności, 08.10.2008, h. 16:50, dodał: Regdorn
13

Naszywki sympatyków naszego portalu, od dzisiaj, można nabyć bez problemu w sklepie Capri ASG, a już niedługo w drugim naszym partnerskim sklepie - Zbrojownia.



 

 

 

 

 

 

 

Od początku istnienia naszych naszywek był pewien problem z ich dystrybucją. Wielu osobom także nie odpowiadała forma zapłaty, jako jedyna możliwa, przelewem z góry. Od teraz, dzięki, poszerzeniu współpracy, jak na razie z dwoma naszymi sklepami partnerskimi, nasze naszywki możecie otrzymać dużo wygodniej i w szybszym czasie. W sklepach partnerskich - Capri ASG i Zbrojownia (już wkrótce) naszywki kupicie po tej samej cenie, co u nas czyli 15 zł, nie licząc kosztów przesyłki.

 

Dodatkową dogodnością jest niewątpliwie możliwość dołączenia naszywki do większego zamówienia, co zmniejszy jej pojedynczy koszt. Już wkrótce możecie się spodziewać poszerzenia listy WMASG-owych gadżetów. Naszywki, ani pozostałe gadżety nie będą możliwe do dostania od tej pory bezpośrednio na łamach naszego portalu. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich! 

 

O wszelkich aktualizacjach listy Gadżetów Maniaka, a także sklepów partnerskich będziemy informować na bieżąco w Aktualnościach i na stronie z Gadżetami.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sakai80 08.10.2008, h. 17:01 sakai80
I to jest znakomita informacja!!! Podoba mi się.
wodnyfilar 08.10.2008, h. 17:02 wodnyfilar
No nareszcie:) Teraz będzie wreszcie można pokazać, że jest się maniakiem
Gogin 08.10.2008, h. 17:09 Gogin
Bardzo sympatycznie , bardzo dobry pomysł, gratuluję.
zavisza 08.10.2008, h. 18:49 zavisza
Genialny pomysł
MartiN_BB 08.10.2008, h. 19:35 MartiN_BB
Brawo!
Warlord Shadow 08.10.2008, h. 19:45 Warlord Shadow
Tylko w dwóch? :/
Jangi 08.10.2008, h. 19:58 Jangi
A jakie jeszcze będą gadżety? Jakie, jakie, jakie?
Dzwonek 08.10.2008, h. 19:59 Dzwonek
Udostępnijcie to prosze też w Gunfire ;] - bliżej.
sniper_tarzan 08.10.2008, h. 20:33 sniper_tarzan
O tak. Jakby było w gunfire, to już w byłby miód. Ale ciesze się, że w ogóle coś takiego sie stało
Krystian_Ck 08.10.2008, h. 20:43 Krystian_Ck
bardzo fajnie,zakupie sobie Jakie inne gadżety...hmmm moze nowa marka samochodu wmasg ?
Ragi 08.10.2008, h. 21:50 Ragi
Fajnie żeby w madonion.eu było, bym z eMką zamówił
Benchm4de 09.10.2008, h. 00:01 Benchm4de
Dobry pomysł będę ją miał A jest szansa, że ukaże się wersja z rzepem?
0L0 11.10.2008, h. 12:01 0L0
Na Zbro naszywki już są dostępne