Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepie SpecShop

Aktualności, 07.10.2008, h. 00:24, dodał: Promant
15

Na stronie SpecShop można już nabyć replikę Tokyo Marui M4 PMC [limited edition]. Sklep wprowadził również do swojej oferty szereg zestawów produkcji PDI, dedykowanych do tuningu replik VSR TM i ich klonów.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omawiana we wcześniejszych news'ach replika firmy Tokyo Marui M4 PMC, wyemitowana w serii limitowanej, jest już dostępna w Polsce - w ofercie sklepu SpecShop. Cena: 980PLN.

 

 

 

Spośród innych nowości na uwagę zasługują części dedykowane do tuningu replik VSR TM oraz ich klonów. Zestawy wyprodukowała firma PDI. Pozwalają one na wymianę najbardziej zawodnych komponentów replik VSR oraz przystosowanie ich do działania z silnymi sprężynami. Produkty PDI, ze względu na wysoką jakość, uznawane są za jedne z najlepszych zestawów tuningowych oferowanych na rynku i wydatnie podnoszą osiągi replik - niestety za jakością idzie wysoka cena. SpecShop oferuje wzmocniony zespół spustu, w cenie 480PLN, z płynną regulacją siły - przeznaczony do współpracy z zestawami bore up.

 

 

 

Korpus aluminiowy, zalecany przy korzystaniu z cylindra bore up [360PLN].

 

 

Zestaw cylindra bore up [599PLN].

 

 

Wzmocniony tłok [160PLN].

 

 

Wzmocniona, stalowa, prowadnica sprężyny [75PLN].

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 07.10.2008, h. 07:15 Codename666
Ale ceny! 1674zł za same części ... to jednak zniesmacza
Guest (ID:6452) 07.10.2008, h. 07:31 Guest (ID:6452)
No niestety. A ten tłok to jeszcze zwykły HD zamiast VC (PDI takowe robi). I niestety zestaw b-up do VSR jest masakrycznie drogi ale i masakrycznie dobry. Gdybym tylko miał kasiorę już bym kupił cały komplet (bo pojedynczo sie nie da )


Albo ściągnę z x-fire.org...
Mormaeglin 07.10.2008, h. 09:47 Mormaeglin
Nu, haraszo kogda ja wiżu tu emku u mnie odna idea.. Zróbcie Pany wreszcie Boltera gas BB na kulki 20mm z dwugłowym orłem Feder.. to jest Imperium na korpusie.
Foka 07.10.2008, h. 10:30 Foka
I to pokazuje ile jest prawdy w "snajperce za 400 zł".
Mormaeglin 07.10.2008, h. 10:38 Mormaeglin
Za 400 zł to mamy Panie Foka dosłownie "para" snajperkę.
men3L 07.10.2008, h. 12:04 men3L
Swoją drogą taki zestaw wytrzyma M190 jak nie więcej, ale trzeba mieć łapę pudziana żeby to uciągnąć
gryncek1 07.10.2008, h. 15:33 gryncek1
Ciekawe czy ten cylinder bore up jest wart swojej ceny?
Prezes_____ 07.10.2008, h. 15:56 Prezes_____
Tm- super firma, ale emki powinni zostawić g&g i g&p
Sushi.50 07.10.2008, h. 16:49 Sushi.50
Skoro dexter mówi, że warto bore-upa kupować, to znaczy że jest dobry. Komu jak komu, ale jemu to bym zaufał jak chodzi o springi ;]. Drogie to, ale zapewne warte swojej ceny.
Placek 07.10.2008, h. 18:38 Placek
@prezes
Poczytaj o emkach G&G, potem o G&P, a potem o czymkolwiek TM. Potem pierdziel głupoty.
Ziomek08 07.10.2008, h. 19:23 Ziomek08
Teraz dodano lufę PDI 6,01, cacuszko
cziman 08.10.2008, h. 16:55 cziman
Placek: popatrz się na plasticzane body, frontgripy latające jak w allegrowych atrapach replik, ekstra-wytrzymałe łożyska z plastiku i ogólną wytrzymałość części. Wsadź może takie ekstra zębatki TM do A3 JG/GFC i zauważ że zęby wypadają szybciej niż na spotkaniu kibiców Lechii Gdańsk z Arką Gdynia. Dopiero POTEM sam wygłaszaj swoje osądy.
Germ 08.10.2008, h. 19:36 Germ
Mam u siebie w grupie wielkiego snajpera... 2 miesiące ma swój karabin "wyborowy" w serwisie.
thor_ 09.10.2008, h. 12:54 thor_
Cziman weź te Twoje JG i inne nic w nich nie wymieniaj żadnych precluf nie wsadzaj i gumek i używaj I za 3-4 lata wrócimy do rozmowy na temat "plasticzany" TM vs "superhiperdupermetal" JG czy inny GFC...
cziman 11.10.2008, h. 00:53 cziman
@_thor:

Myślę że jak położę w szafie to może tam i leżeć 10 lat.

A eMka TM? Taka wytrzymała? Świetnie. Daj ją może komuś powiedzmy z ZSa na unitarkę i kilka krótszych szkoleń. ZSa daję przykład bo tam z doświadczenia wiem że z tą repliką nikt się nie będzie za przeproszeniem pier***ił. I mogę Ci zagwarantować że nawet bez wystrzelenia jednej kulki zostanie z niej szmelc i złom.