Daj cynk
Reklama

Aktualności

P226 WE w ofercie Gunfire

Polska, 23.03.2012, h. 20:07, dodał: Promant
22

Replika GBB pistoletu P226, produkcji WE, jest dostępna w ofercie sklepu Gunfire.



W ofercie sklepu Gunfire jest już dostępna najnowsza replika gas blow back, pistoletu P226, produkcji firmy Wei-Tech.

Jest to replika typu full metal, o wadze 840g. Długość: 195mm. Prędkość początkowa pocisku: ~260fps. Zasilanie: green gas. Pojemność magazynka: 22BB. Cena: 385,56PLN.

Oferowane są również zapasowe magazynki, w cenie 90,83PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mossad1234 23.03.2012, h. 20:31 mossad1234
Full metal ale taki jakiś nie wiem... okładziny troche dziwnie sie wydają.
zamiast P226 jest F226 :)
Liez 23.03.2012, h. 21:32 Liez
'Dziwne' bo nie są z metalu ;)
patch 23.03.2012, h. 21:41 patch
Zuko0 23.03.2012, h. 22:07 Zuko0
wygląda jak plastik fantastic ;/
Wygląda i "trzaska" bardzo nieźle:D....szkoda tylko ,że nie ma oznaczeń....wada mała i duża zarazem.......szkoda. A plastik to chyba Ci sie pszyśnił::D:DD:
IVAN 24.03.2012, h. 01:28 IVAN
oznaczenia można zrobić na Getsome Asg
Liez 24.03.2012, h. 16:53 Liez
Nie ma oznaczeń, bo WE nie ma umowy z Umarexem. Ciesz się, że w ogóle powstał, bo w jakimś wywiadzie Johnny z WE mówił o tym, że posiadacze licencji mocno wsiedli na WE w ostatnim czasie.
Nath 24.03.2012, h. 19:26 Nath
piorko90 24.03.2012, h. 00:20 piorko90
Jak już bym miał wybierać coś kanciatego, zdecydował bym się na glocka ;D
Smutas 24.03.2012, h. 00:48 Smutas
Nieźle wygląda... być może wreszcie jakaś sensowna, tańsza alternatywa dla TM i KSC
IVAN 24.03.2012, h. 01:39 IVAN
Kalam i sie i błagam o wybaczenie:d..napisałem "PSZYŚNIŁ"...niech to bedzie przestrogą dla innychD:
Spoko, w końcu późno było :)
Promant 24.03.2012, h. 08:34 Promant
ja tam myślałem, że to saarkazm :>
Then 24.03.2012, h. 13:20 Then
chlor 24.03.2012, h. 10:29 chlor
Hm, chetnie sie do niego przymierzę ale poczekam aż znajdzie się on w  ofercie innego sklepu.
Swoją drogą coś mało FPS - mam nadzieję, że nie przekłada się to na mniejszy zasięg.
Od razu zaznaczę, że dla mnie dużo fps w pistolecie to 300 -310 fps.
Cena bardzo przyjemna.
Mało mało. Pierwowzór (p226 TM) ma 220-240 fps :P
DrZeRT 26.03.2012, h. 08:37 DrZeRT
moja TM nowa jak dobrze pamiętam miała 275 fps.
RED (Lone Wolf) 26.03.2012, h. 23:17 RED (Lone Wolf)
Ale chyba nie na hfc134a :>.
DrZeRT 27.03.2012, h. 11:58 DrZeRT
Axel 24.03.2012, h. 12:12 Axel
z tego co mi wiadomo prawa do oznaczeń ma umarex. nie wiem czy wogóle 226 od we jest legalne, ostatnio był incydent z 416tkami.
Kakaroth 24.03.2012, h. 17:36 Kakaroth
Replika b fajnie kopie i ogólnie trzyma się przyjemnie (szersze wrażenia wrzuciłem na forum). Wersje "Navy" i z oznaczeniami są już dostępne na dalekim wschodzie, pytanie czy i, jeśli wogóle, kiedy pojawią się u nas.
darksoviet 24.03.2012, h. 19:49 darksoviet
Jak zacząłem czytać opis to rzuciła mi się w oczy cena 91zł, potem przyszło przemyślenie...
- Co! taka replika za 91?!!!!!!
A nieeeee, to tylko magazynek ;(
Xenlin 24.03.2012, h. 22:59 Xenlin
Cena przystępna jak za full metal ale te magi...
masz racje, są bardzo tanie te magi, w porównaniu do takie dsr na przykład http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_98_100&products_id=6161&name=ARES_-_Magazynek_DSR-1_-_CO2 . Chyba nie wiesz jeszcze że magazynki do gazówek są drogie..