Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty

Aktualności, 06.10.2008, h. 22:54, dodał: Promant
17

VFC: ASG AEG - AK Krinkov PDW w sprzedaży na WGC. Nowości w ofercie G&P. CA: MP5K B&T w ofercie Airsoft Extreme.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu WGC można już nabyć replikę ASG AEG Krinkov PDW, produkcji firmy Vega Force Company. Jest to replika full metal z systemem automatic bolt recoil action. Ze stali wykonano lufę zewnętrzną, ramę kolby oraz chwyt przedni K3 RIS. Waga: 2980g. Replika mieści aku typu stick, o długości do 10 ogniw. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. Prędkość początkowa w zakresie: 310 - 330fps. Cena: 395USD.

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty zestaw frontu typu MRE, dedykowany do replik GBB Western Arms. Lufa zewnętrzna i tłumik płomienia - wykonane ze stali. W komplecie chwyt na szynę RIS oraz panele ochronne na RIS.

 

 

Drugim z nowych produktów w ofercie G&P jest zestaw frontu typu XM110, w kolorze piaskowym. Pasuje do replik systemu Marui oraz G&P. W komplecie panele ochronne na RIS. Lufa zewnętrzna 20". Zestaw wykonany w technologii CNC.

 

 

Na stronie Airsoft Extreme dostępna jest replika MP5K B&T, produkcji Classic Army, czyli CA BT5 K. Replika, w cenie 230USD, posiada prędkość początkową w zakresie 70 - 90m/s. Waga: 1600g. 7mm łożyskowanie gearbox'a, magazynek o pojemności 200BB.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.wgcshop.com

www.gp-web.com

www.airsoftextreme.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Konrad_BW 06.10.2008, h. 23:10 Konrad_BW
Krinikov brzydki wole wersje z drewnem, ale automatic bolt recoil action hmm AIMS nie był ciekawy może w tym VFC lepiej się postara
Cheatmaster 06.10.2008, h. 23:42 Cheatmaster
front MRE? do jedzenia?
Mikolaj_L 06.10.2008, h. 23:44 Mikolaj_L
Ta konwersja od G&P jet od dawna dostępna na asgshop.pl.Różnią się jedynie blokiem gazowym i tłumikiem płomienia.
$3
Yeneth 06.10.2008, h. 23:52 Yeneth
W sumie MP5K od Classica tez juz jest od dawna dostepne w naszym kraju.
Promant 07.10.2008, h. 00:39 Promant
"Ta konwersja od G&P jet od dawna dostępna na asgshop.pl.Różnią się jedynie blokiem gazowym i tłumikiem płomienia."
Tak jak repliki M4/M16 różnią się elementami, tak konwersje się różnią. Ty zapewne kupiłbyś konwersję SR15, a później wymieniał to co się różni. Może inni wolą kupić zestaw do konkretnego modelu?

CA MP5 w wersji B&T? Hm.
BRONpl 07.10.2008, h. 09:25 BRONpl
Mp5k B&T jest dostępny u nas już od paru miesięcy i był już na jego temat news na WMASG.
Mormaeglin 07.10.2008, h. 09:51 Mormaeglin
Ok, chłopaki robią różnorakie "taktyczne" chwyty przednie do AK, dobrym pomysłem byłoby opracowanie dedykowanej kolby (żadnych przekładanek od emki) z regulacją w wersji dla AKS/AK.
Promant 07.10.2008, h. 10:32 Promant
"Mp5k B&T jest dostępny u nas już od paru miesięcy i był już na jego temat news na WMASG. "

Fakt, był news o replikach mp, ale o tym zapomniałem. Cóż, przynajmniej jest alternatywa dla osób chcących sprowadzić sobie replikę taniej...

pidzejfat 07.10.2008, h. 13:55 pidzejfat
Czy szyny do ak są rzeczywiście ze stali? Bo szczerze wątpię, żeby tak byo...
Andrzej25 07.10.2008, h. 14:18 Andrzej25
Bardzo podoba mi się ten czarny krinikov, ale przyczepienie do tego pro taktycznych latarek, chwytów i granatników kompletnie go zeszpeci.
gryncek1 07.10.2008, h. 15:27 gryncek1
Coś z tym Krinkov'em nie teges....
Mohawk_PL 07.10.2008, h. 15:31 Mohawk_PL
Ten "Krinkov" wygląda jak baza z AKS-74U CYMY sądząc po błyszczącym się chwycie pistoletowym + tłumik płomienia z Bety JG + ten frontgrip co ostatnio był w newsach.
A jeśli przed numerami wybitymi na korpusie ma gwiazdę, to ten "Krinkov" ma tyle wspólnego z Krinkov'em, co M4 z AK...
Takie jest moje zdanie.
Prezes_____ 07.10.2008, h. 15:54 Prezes_____
Chce tego krinkowa
Warlord Shadow 07.10.2008, h. 16:36 Warlord Shadow
Po co robić kałasze z szynami? To tak jakby do M4 doczepiać drewnianą kolbę...
Inżynier83 07.10.2008, h. 21:05 Inżynier83
Kałasz z szynami na po prostu znak czasu - zwycięża tu przede wszystkim praktyczność tego rozwiązania. Przykład - Mini Beryl - niedawno na okładce jednego z czasopism o broni widziałem całkiem ciekawą wersję z RISami i Eotechiem.
Losiu 10.10.2008, h. 23:49 Losiu
A co dziwnego jest w Mini Berylu z szynami i eotechem??? ;>
Hammurabi 09.01.2012, h. 20:34 Hammurabi
muszę się zaopatrzyć w taki chwyt do AKSU :)