Daj cynk
Reklama

Aktualności

Halloween 31.10.2008

Aktualności, 04.10.2008, h. 13:07, dodał: Promant
34

Ekipa SAS Wrocław ma zaszczyt zaprosić wszystkich na bal kostiumowy z okazji Halloween w dniu 31.10.2008 (piątek).
Głównym założeniem imprezy jest integracja środowiska ASG dzięki wspaniałej zabawie przy muzyce dyskotekowej w obowiązkowych przebraniach karnawałowych.



 

 

 

 

 

 

 

Impreza odbędzie się 31.10.2008r. w piątek, we Wrocławskim klubie Firlej na ul. Grabiszyńskiej 56 http://www.firlej.wroc.pl/index.php . Start godz. 19.00.

 

 

Wstęp na imprezę indywidualny - 25 pln od osoby
Wstęp na imprezę pary (mężczyzna + kobieta) - 40 pln.
(Ceny podane zawierają w sobie tylko wstęp i uczestnictwo w imprezie - w całości przeznaczone są na cele organizacyjne - wynajem lokalu i atrakcje)
Niestety klub ma ograniczoną pojemność czynnika ludzkiego - 200 osób. Zamiast prowadzić listę chętnych - będzie dostępny LICZNIK JESZCZE DOSTĘPNYCH MIEJSC. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=54341

 

 

 

Fotografia:

www.static-x.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Benchm4de 04.10.2008, h. 13:12 Benchm4de
mundur się liczy jako przebranie?
Blad 04.10.2008, h. 13:17 Blad
nie, czytaj forum...
Harki 04.10.2008, h. 13:21 Harki
Chyba ,że przefarbujesz go na różowy i się przebierzesz za wróżke ^^
Szkoda ,że do Wrocławia mam taki kawał drogi ...
Link 04.10.2008, h. 13:21 Link
Halloween to komera... Polacy zapominają o swoim polskim święcie pamięci o zmarłych, a chłoną te wszystkie amerykańskie gówna... żal...
OSKi-SNITF 04.10.2008, h. 13:22 OSKi-SNITF
nie ładnie tak kraść grafikę Static-X'owi (dla nie wtajemniczonych $3 )

a tak na poważnie to szkoda że we Wrocku bo chętnie bym się przeszedł ....
GoorkA 04.10.2008, h. 13:37 GoorkA
"założeniem imprezy jest integracja środowiska ASG dzięki wspaniałej zabawie przy muzyce dyskotekowej"

ma to wyglądać tak, że wszyscy będą bluzgać na dj'a?
Dor 04.10.2008, h. 13:37 Dor
"Halloween to komera... Polacy zapominają o swoim polskim święcie pamięci o zmarłych, a chłoną te wszystkie amerykańskie gówna... żal... "

Komerą jest dla mnie święto zmarłych i stawianie po 30 zniczy na jednym pomniku, nie wspominając już o ginięciu kwiatów z cmentarzy.
SHOGUN_YAMATO 04.10.2008, h. 13:48 SHOGUN_YAMATO
Imprezy... ble.
ErysFR 04.10.2008, h. 14:36 ErysFR
"Halloween to komera... Polacy zapominają o swoim polskim święcie pamięci o zmarłych, a chłoną te wszystkie amerykańskie gówna... żal... "
A ja sie calkowicie zgadzam... zalosne kopiowanie amerykanskich zwyczajow, zatracanie naszej wlasnej kultury ;/
Dor co komercjonalnego w ciagnieniu starych zwyczajow? zajrzyj do slownika bo nie rozumiesz tego slowa chyba, bez obrazy.
Kudłaty 04.10.2008, h. 15:01 Kudłaty
Komera czy nie, jest okazja do dobrej imprezy, w Wy się czepiacie bez sensu. A jeżeli chodzi o "zatracanie naszej wlasnej kultury" to ani Halloween, ani Święto Zmarłych tylko Dziady. O! ;P
Mormaeglin 04.10.2008, h. 15:21 Mormaeglin
A właśnie Dziady, Panowie Bracia jak przedmówca słusznie zauważył, a Ja jako zadeklarowany Rodzimowierca popieram nu, lecz żarty na bok. Miła inicjatywa a walor integracyjny niepodważalny.
Mikolaj_L 04.10.2008, h. 15:48 Mikolaj_L
Taa,"Nasz socjalistyczny kraj nie będzie plamił swej wspaniałej kultury świńskimi zwyczajami amerykańskiej historii narodowej".
Nie przesadzacie może trochę? Jak nie chcecie tam jechać to tego nie róbcie i posty w stylu "Polska dla polaków" zostawcie dla siebie.
Sam bym chciał tam pojechać,gdybym nie mieszkał w Gdańsku i nie był...nieletni. ;]

Pozdrawiam.
PeePee 04.10.2008, h. 18:16 PeePee
Ależ gej party będzie. Uh.
Zekiet 04.10.2008, h. 19:24 Zekiet
Chętni zapisywać się, bo licznik leci ostro ..... BTW : każda okazja do zacieśniania znajomości jest dobra - a czemu przy tym się nie pobawić?
WolfHeart 04.10.2008, h. 20:45 WolfHeart
Link - a ja świętuję tylko Samhain! O!
Cement 04.10.2008, h. 20:59 Cement
Inicjatywa imprezy Fajna
Konwencja do dupy IMHO

Oczywiście zgadzam się z twierdzeniem o "nie naszym święcie"

Halloween wywodzi się z kultury bodajże brazylijskiej (w każdym bądź razie na pewno z któregoś z krajów Ameryki Południowej) Gdzie powstało w skutek pomieszania się obrządków katolickich wraz z "ichnimi" (tamtejsi ludzie mają troszeczkę inne podejście do śmierci do dnia dzisiejszego). Następnie "przywędrowało" do stanów gdzie zostało skomercjalizowane. Tak mniej więcej to wyglądało(wiedza zaczerpnięta z jakiegoś artykułu na który natkąłem sie kilka lat temu. niewiem ile w tym prawdy ale brzmi logicznie.

Ponadto uważam za niezły suchar bieganie po ulicach w przebraniu jakiegoś mumina i proszeniu o cukierki <sciana>
Cement 04.10.2008, h. 21:02 Cement
Tak mnie to samhain zainteresowało że trafiłem na to

$3
co mniej więcej pokrywa się z tym co napisałem moment wcześniej
Link 04.10.2008, h. 23:15 Link
Kilka osób parę postów niżej powinno przeczytać jeszcze raz co napisało, trochę boli bierny analfabetyzm.
Ponton 04.10.2008, h. 23:54 Ponton
Głupota. A kiedy obchodzimy rocznicę powstania Peru, Argentyny? Przecież to też ważne święta "narodowe".

Globalna wioska nas dosięga. Ale ja nie chce być jej wieśniakiem. Czemu nikt z nas nie pamięta np. o dożynkach, dziadach itp. ?
Jackall37 05.10.2008, h. 09:26 Jackall37
Na Dziady bym pojechał - ciekawe jak by się to wyglądało
dress17 05.10.2008, h. 18:12 dress17
Heh fajny tekst : "Głównym założeniem imprezy jest integracja środowiska ASG" a

później :"Niestety klub ma ograniczoną pojemność czynnika ludzkiego - 200 osób. Zamiast prowadzić listę chętnych - będzie dostępny LICZNIK JESZCZE DOSTĘPNYCH MIEJSC. Decyduje kolejność zgłoszeń."


Zekiet 05.10.2008, h. 23:30 Zekiet
Dress17 - no i co w tym takiego że aż och.... ?

Panowie komentujący - łatwo krytykować, co?
Nie ważne, że ludzie się spotkają, pobawią .... zintegrują.... Ważne, że święto nie nasze, że kapitalistyczna propaganda.... A na walentynki z tulipankami popierdzielają aż się dymi.... HIPOKRYZJA!!
Na forum łatwo krytykować wszystko - bezosobowo i bez własnych pomysłów...
A MY bawić się będziemy! Bo tu o zabawę idzie..... A WY - sumieniu społeczeństwa - dalej bawcie się w mocherowe podchody, krytykujcie i zwalczajcie a na koniec , jak ksiądz przykazał , olejcie p. Owsiaka.....

Tragedia....


Obyczajowe mamuty .....


Nara!
Cement 06.10.2008, h. 13:00 Cement
sorry po wypowiedzi może podstawówka (weź się najlepiej obraź <sciana>) po zdjęciach.... trochę więcej.

jest zasadnicza różnica. W naszej kulturze nie było św. zbliżonego do 14 lutego Poza tym to święto również ma tylu zwolenników co przeciwników (mi osobiście ono nie przeszkadza i nawet kupię kwiatka mojej kobiecie)

Widzisz u nas w WLKP nierzadko zdarzają się spotkania na piwko tak o z braku okazji i chęci integracji (chciałem podać linka do ostatniego takiego spotkania ale modzi ostro sprzątają)

A co do tego ma Owsiak to ja już w ogóle nie rozumiem
łapiesz się jakichś "śliskich" argumentów.
Co to w ogóle za tekst "dalej bawcie się w mocherowe podchody, krytykujcie i zwalczajcie" Co ??? jeśli się z czymś nie zgadzam (nawet jeśli jest to bardzo pro) to muszę sie z tym zgodzić??? Człowieku jeśli mi się coś nie podoba to powiem to głośno. żyjemy w wolnym kraju KAŻDY ma prawo wyrazić swoją opinie(dopuki nie obraża w niej innych) Nie wiem ty chyba oczekiwałeś vox populi ale niestety jak widzisz wiele głosów jest na nie. Chcesz to się baw nikt Ci tego nie zabroni ale nie wmawiaj mi jakichś "moherowych koneksji"

Jeszce raz (tym razem rozwinę myśl)

Inicjatywa zorganizowania imprezy Fajna
Konwencja w jakiej ma się ona odbywać do dupy


PS Moher piszemy przez "h" anie przez "ch"
Mormaeglin 06.10.2008, h. 13:17 Mormaeglin
Walentynki? e, tam... - Noc Kupały!
Cotton 06.10.2008, h. 15:52 Cotton
Ładna okładka STATIC-X ...
emaleth 06.10.2008, h. 17:54 emaleth
Cement - pisze się dopóki a nie dpouki.. Jak chcesz poprawiać innych...

Ja na imprezę się wybieram i zamierzam bawić się dobrze.

Pozdrawiam
Link 06.10.2008, h. 19:16 Link
Zekiet, jesteś idealnym przykładem człowieka, który nie rozumie co czyta.

Po za tym obrażasz od moherowych beretów, na jakiej podstawie? Bo pasowało ci do bluzgów?

Ja nie jestem ani liberalnym kapitalistą ani dzieckiem wiary rydzyka.

Post o znikomej wartości intelektualnej.

ps. Rydzyk według mnie powinien siedzieć w więzieniu. Kościoła i tej cały zgrai obiboków i złodziei nie znoszę, do organizacji religijnej wiele im brakuje. Teraz to ci pasuje do postu? Następnym razem pomyśl 2 albo 3, nie... lepiej 5 razy zanim coś napiszesz.

Nie dopisuj faktów, o których nic nie wiesz.

Jako Polak powinieneś szanować swój Kraj i jego piękną tradycję.
Maly_ 07.10.2008, h. 10:21 Maly_
Link: "Rydzyk według mnie powinien siedzieć w więzieniu. Kościoła i tej cały zgrai obiboków i złodziei nie znoszę, do organizacji religijnej wiele im brakuje."

Jeżeli to nie jest obraźliwe to nie wiem co jest. Bylo by miło gdybyś nie krytkował innych za to co sam robisz, troche to zabawne

"Post o znikomej wartości intelektualnej." Zgadzam sie w całej rozciągłości, brawo! Proszę o jeszcze! Twój talent komiczny to nie jest coś z można spotkać sie na codzień:D
luglo 07.10.2008, h. 10:43 luglo
Jak to dobrze jak coś się dzieje i siedzący w domciu przed kompem malkontenci mogą coś podopisywać w nowych tematach chwaląc się przy tym znajomością obsługi googla i wikipedii:/
Wy sobie uprawiajcie radosną twórczość bo na więcej was nie stać (nikogo nie wymieniam ale 'dotknięci' sami się zgłoszą:D) a ja będę się dobrze bawił:)

Koledzy CEMENT i LINK nie zakumali wcale albo zakumali tylko wybrane fragmenty z wypowiedzi Żekieta. Czyli znów wraca stary problem czytania ze zrozumieniem...
Cement 07.10.2008, h. 11:53 Cement
Widzę że zaczyna się tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji.


Wy sobie uprawiajcie radosną twórczość bo na więcej was nie stać (nikogo nie wymieniam ale 'dotknięci' sami się zgłoszą:D) a ja będę się dobrze bawił:)

Koledzy CEMENT i LINK nie zakumali wcale albo zakumali


bardzo sprytny zabieg. "Ja nikogo nie wymieniam" dwie linijki niżej mój nik (do tego określenie za pomocą którego starasz się zakończyć rozmowę ( 'dotknięci' sami się zgłoszą)


Ja przedstawiłem merytorycznie "Dlaczego uważam że to "święto" jest zje...ne i dlaczego nie pasuje w naszej kulturze. Natomiast to twój kolega zaczął (bądź co bądź nie udolnie) obrażać mnie od mohera. To TY naucz cię czytać ze zrozumieniem

Ja do kwestii kościoła i wiary się nie odniosłem bo to prywatna sprawa. Osobiście uważam, że link trochę przegiął, chodź mój stosunek do Rydzyka jest podobny.


Poza tym skąd ty możesz wiedzieć na co mnie stać?? Może sam jesteś zakompleksionym, małym chłopcem ze sklejonymi plastrem okularkami, który oderwał się od "grania w komputer" i stara się obrażać innych od niedouczonych analfabetów......



Na zakończenie dodam, że właśnie po to jest FORUM by "coś podopisywać w nowych tematach"


I proponuje zakończyć do dysputę bo prowadzi...... donikąd


PS Co do orto mea culpa
ErysFR 07.10.2008, h. 12:32 ErysFR
Zalosne jest to ze z dyskusji jakie to typowe dla nas stala sie jedna wielka bluzganina
Nic nie mam do samej imprezy, ale nazywanie komera swieta zmarlych przeciwnie do "halołin" jest... smieszne.
I o to mi chodzilo.
Peace, konczmy temat : |
Mormaeglin 08.10.2008, h. 13:19 Mormaeglin
Podobno na imprezie ma gościnnie zagrać Graveland, koniec końców impreza odbywa się w Breslau. Na wejście Rob zagra "At The Pagan Samhain Night" a potem już dalej cały repertuar z "Carpathian Wolves".
esco 08.10.2008, h. 18:43 esco
Ja pierd... nie wiem po co ta cała dyskusja. Zamiast skupić się tym, że jest świetny pretekst do wspólnej zabawy skupiacie się na udowodnieniu drugiej stronie, że Halloween jest zachodnim komercyjnym świętem.

Dla mnie to pierdoły w czystej postaci i śmieszą mnie teksty przedstawiające korzenie tego święta - po co...

Ludzie się trudzą, żeby zrobić coś dla innych, a reszta to miesza z błotem i to jeszcze nie na temat (krytyką tego nie można nazwać).

Co do samej imprezy to chętnie się na nią wybiorę jeśli czas pozwoli.

Pozdrawiam
esco