Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Aktualności, 03.10.2008, h. 19:57, dodał: Promant
24

Marushin: ASG GBB Glock21 - system łuskowy. Vanaras: puszka PEQ-15 [dummy]. Socom Gear podejmuje dystrybucję gogli firmy Arena. King Arms: zestaw konwersyjny korpus + front Vltor. WGC: tłumiki dżwięku firmy Element.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym ze starszych news'ów pisaliśmy o zapowiedzi repliki pistoletu GBB 8mm Glock21 ładowanej łuskami, z funkcjonującym wyrzutnikiem. Obecnie znana jest już data premiery rynkowej i cena. Replika firmy Marushin ma się ukazać na rynku w listopadzie bieżącego roku, a jej cena wynosi w przeliczeniu z Yenów: 134.76EUR.

 

 

Jednym z ostatnich produktów firmy Vanaras jest puszka PEQ-15, jednak nie jest to - jak informowano wcześniej - pojemnik na akumulator lecz atrapa [dummy]. Wielkość i konstrukcja puszki nie pozwala na zmieszczenie aku do AEG, ale osoby wykorzystujące ten gadżet rekonstrukcyjnie, mogą go użyć jako pojemnik na drobne przedmioty np. baterie do oświetlenia taktycznego. Dostępna w kolorze czarnym i piaskowym, w komplecie kalkomanie.

 

 

 

 

Socom Gear, związany z firmą Mad Bull, podjął dystrybucję gogli firmy Arena, drugiej generacji, o których już pisaliśmy szczegółowo w news'ach. [Gogle posiadają najlepsze atesty, a ich właściwości balistyczne pozwalają wytrzymać uderzenie pocisku kalibru .22].

 

 

Firma King Arms wprowadza na rynek zestaw frontu i korpusu do replik M4, typ Vltor. Zestaw konwersyjny zawiera dodatkowe części, w tym komorę hop up.

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Element wciąż poszerza ofertę akcesoriów. Na stronie WGC pojawiła się w ofercie szeroka gama tłumików dżwięku tej firmy. Są wśród nich tłumiki z oznaczeniami Blackwater, L-Tactical SO, NSWC SO, USAF SO itp. Tłumiki posiadają dwie końcówki - na oba typy gwintu 14mm.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu 

www.kingarms.com

www.wgcshop.com  

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 03.10.2008, h. 20:19 Warlord Shadow
Ile już tych korpusów VLTOR się pojawiło?
Promant 03.10.2008, h. 20:24 Promant
Co za różnica ile korpusów wyszło? Sfrustrowanych nastolatków na to nie stać, więc odbijają sobie w komentarzach.
Na świecie ludzie lubią mieć wybór, u nas niektórzy także. No ale trzeba dorosnąć, żeby nie miągwić jak na onecie.
kazik_ 03.10.2008, h. 20:31 kazik_
Wolę korpusy VLTOR niż "zombie killer", czy inne "punishery"
Borsuk123 03.10.2008, h. 20:32 Borsuk123
dokładnie im więcej tym lepiej!! co do nastolatków pójdą do pracy będzie ich stać to przestaną psioczyć:P
Quarc 03.10.2008, h. 20:44 Quarc
Ciekawie zrobili tył tego body. Raz że krótsze, dwa że zrobili miejsce na kabelki do kolb stałych i SF. No i ograniczyli miejsce na śrubę mocującą kolbę, więc łatwiej będzie trafić "w dziurkę" ;p
Guest (ID:6452) 03.10.2008, h. 20:51 Guest (ID:6452)
Sfrustrowani? Nie. Mam dobry humor więc żartuję. Wy wszędzie widzicie to co chcecie chyba.

A niektórzy mimo że ich stac i tak nie kupią jakiegoś Vltora czy czegokolwiek innego bo to juz kwestia gustu.

Cóż, na tyle by było, poczucie humoru chyba zanikło u niektórych (może, skoro mają pewne osoby za nastoletnich frustratów oznacza to że zdziadzieli? )

Pozdrawiam D.
Promant 03.10.2008, h. 20:58 Promant
A może niektórzy powinni nauczyć się odróżniać "poczucie humoru' od upierdliwego mendzenia, zanim napiszą kolejny bezwartościowy komentarz?

No chyba, że mówimy o przedstawicielach pokolenia dzieci neostrady - to nic dziwnego.
Zapomniałeś dopisać: "pierwszy!".

BTW
w porównaniu z zalewem tradycyjnych korpusów do emek - mydelniczek, niechby nawet z kosmicznymi oznaczeniami, taki Vltor z tą linią risa na dodatek - jest po prostu piękny.
I potrafię to dostrzec, choć wolę kałachy.
uzi43 03.10.2008, h. 21:29 uzi43
Bardzo fajny ten korpus frontem... Ale mnie szczerze juz bardziej przypomina Hk416 niz M4 (co osobiscie juest dla mnie plusem )
Jackall37 03.10.2008, h. 21:35 Jackall37
Ooo i ta ostatnia linijka mi się podoba

Ja tam chcę tylko pochwalić MadBulla za te gogle, bo ochrony oczu nigdy za wiele
Crockett 03.10.2008, h. 21:37 Crockett
Może zamiast nad poczuciem humoru, czy też korpusem emki pochylmy się nad czymś o wiele ciekawszym, tj. Glockiem. Piękna sprawa i relatywnie niewielka cena, tylko potem zbierania trochę mogłoby być (łuski). Mimo to, piękna sprawa.
Guest (ID:6452) 03.10.2008, h. 21:38 Guest (ID:6452)
"po prostu piękny" rzecz gustu. Mi np jesli juz emka to ta pierwsza, ze stalym uchwytem transportowym
Gogin 03.10.2008, h. 21:41 Gogin
"Socom Gear, związany z firmą Mad Bull"
Gdzie tu widzisz by MadBull produkował owe gogle ?
"gogli firmy Arena"

Tego niusa z Glock'iem owym pamiętam, z pustych komentarzy wynikło, że tylko do strzelania rekreacyjnego się to to nadaje. No właśnie, jest cena łusek znana ? Bo okazać by się mogło, że wcale do takiego nie musi być przeznaczony, jak dla mnie fajny bajer.
Promant 03.10.2008, h. 21:42 Promant
O klocku był już obszerny news z fotkami. Trzeba wcześniej poszukać.
lopez 03.10.2008, h. 23:06 lopez
Najbardziej to interesuje mnie cena tych gogli 500zł ? :>
sjzmisiek 03.10.2008, h. 23:26 sjzmisiek
fajne body takie inne kanciate ale fajne aż wstyd do czego bo m4 boyi bym montował ale chyba se kupie (bodaj na asgshopie widziałem cos takiego)

kurcze glock jak glock ale plujący łuskami to już konkret deserta lub m9 niech zrobią taki srebrny 8mm desert 50ae z blowjobem i łuski ..... to bym kupił a nawet 2 takie
rostal 03.10.2008, h. 23:38 rostal
Oby w tym zestawie z frontem i korpusem była taka komora hu jak na KA przystało.

Pzdr.
Jackall37 04.10.2008, h. 00:44 Jackall37
@sjzmisiek
desert 50ae z blowjobem i łuski


eee... życzę udanej zabawy, tylko filmów z tego nie zamieszczaj ...
Masti92 04.10.2008, h. 09:51 Masti92
Jackall o co kaman ? czy wsdzędzie musi znaleźć się osoba która chce krytykować innych mając przed sobą blokadę w postaci grubego szkła monitora ?
Benchm4de 04.10.2008, h. 10:22 Benchm4de
@SkonfU
"Najbardziej to interesuje mnie cena tych gogli icon_smile.gif 500zł ? :> "

Na alledrogo widzę, że są za 99zł "kup teraz" więc nie jest źle

$3
gryncek1 04.10.2008, h. 11:03 gryncek1
Ooo robi się gorąco, już zaczynam zbierać na tego glock'a
Psycho_Mantis 04.10.2008, h. 11:08 Psycho_Mantis
Kurde, musiał mi umknąć tamten news. Bo pierwszy raz (i nareszcie) widzę replikę jakiegoś pistoletu ładowanego łuskami! Nie mogłem się doczekać, świetnie musi się z niego strzelać!
Guest (ID:6452) 04.10.2008, h. 12:49 Guest (ID:6452)
stawiam na zacinkę co 40 kulek
Benchm4de 04.10.2008, h. 13:05 Benchm4de
heh te gogle 30 min po dodaniu posta ktoś kupił Sam się nad nimi zastanawiałem ale postanowiłem zaczekać aż się pojawią zielone. Sory za OT
sjzmisiek 04.10.2008, h. 13:33 sjzmisiek
@jackal
nawet jak bym zamieścił filmiki to nikt Ci nie każe oglądac a wogule skąd ten pomysł? odrazu atakujesz ... sie czepiasz ... poprawia Ci to humor czy jak ?