Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 20.03.2012, h. 16:40, dodał: Promant
11

Najnowsze filmy AATV - relacje z targów IWA 2012 w Norymberdze.



W swoich najnowszych produkcjach video Airsoft Austria TV przedstawiła relacje z targów IWA 2012 w Norymberdze:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.aatv.at

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kosiarzPL 20.03.2012, h. 17:23 kosiarzPL
piękne to SVD!
i cena - 1000$ :/
babski 20.03.2012, h. 18:27 babski
kmieto 20.03.2012, h. 19:33 kmieto
Vladimir - Airsoftowy Robin Hood XXI wieku! 
PS. Musze jechać do Bułgarii i znaleźć się przypadkiem w jakiejś drużynie ASG.
klimek2 20.03.2012, h. 19:59 klimek2
M1 pięknę ale to nowe eM 4 z ostatniego filmu zapowiada się produktem roku. Ciekawe jak szybko ją wypuszczą by wg mnie jest boskie :D
killer121pl 20.03.2012, h. 20:14 killer121pl
brakuje tylko polskich wideo prezentacji
dixon 20.03.2012, h. 22:18 dixon
A ten kolo z kąd? Bulgaria? Bulgarien inglisszz...
Chodzi o to aby być rozumianym, akcent nie jest ważny. Gościu jest dobrym mechanikiem a nie anglistą. A skąd jest to też chyba nie ma znaczenia.
Trapez 21.03.2012, h. 09:36 Trapez
dixon 21.03.2012, h. 11:08 dixon
Nom racja.... mechanikiem jest dobrym, ale parę lekcji lingwistycznych by mu się przydało. TAKK!! Akcent jest WAŻNY!
Racja nie ważne skąd jest.. znam rodaków bardziej kaleczących języki obce.. np. Bumar.. ; B
Gdyby wszyscy mówili jak królowa brytyjska świat byłby uboższy ;)
DDevilPL 21.03.2012, h. 20:56 DDevilPL
elgeniusz 21.03.2012, h. 15:33 elgeniusz
Moje faworyty z IWA to bługarskie M4 i Garand G&G. 

ICS naprawdę dał ciała od roku prezentując plastikową makietę:/ G&G już na starcie zyskało moją sympatię chociażby tym, że zaprezentowała rozwiązanie magazynków. Z drugiej strony nie wierzę, że którakolwiek z firm wyrobi się do Czerwca:P

Co do pana Vladimira. Ja go zrozumiałem, miał dobrą dykcję (żadnych przerywników typu "eee..."). Akcent nie jest tak ważny jak zasób słów i zrozumienie drugiej osoby. Co prawda koleś z AATV normalnie gada okropnie, a tu wyszedł niemal jak rodzony Anglosas, ale przymknijmy na to ok, jest jak jest, mnie to specjalnie nie przeszkadzało. Co wiecej pan Vladimir naprawdę budzi moją zaufanie, widać, że swój chłop i również maniak. Chociażby tym zyskał kolejnego potencjalnego klienta.
extrawagator 21.03.2012, h. 22:17 extrawagator
W M4 to się zakochałem ^.^