Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe produkty

Aktualności, 03.10.2008, h. 02:15, dodał: Promant
28

RSOV: adapter do granatów 40mm. Nowe produkty na stronie WGC. Kulki BBBMax Bioval oraz precyzyjne BB Goldenball w ofercie ASG Shop.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu RSOV można nabyć adapter Vanaras do granatów 40mm G&P [model GP522] oraz Vanaras [model 3002]. Nakręcany na gwint adapter pozwala na wykorzystanie amunicji 8mm BB. Waga: 0.15kg. Cena: 5 funtów.

 

 

 

W ofercie sklepu WGC pojawiło się kilka ciekawych produktów. Są wśród nich metalowe korpusy MC-Tech do M4/M16 oraz chwyt QD typu Dytac na szynę RIS. Korpusy MC-Tech do M4/M16 wykonano w kamuflażu digital camo. Dostępne są wersje: ABU, Desert i Woodland. Cena: 152USD.

 

 

 

 

Chwyt taktyczny QD Dytac, na szynę RIS 20mm, posiada w komplecie 3 końcówki, które nadają mu różny styl i różną długość. Wewnątrz można zmieścić dwie baterie CR123A. Cena: 49USD.

 

 

 

Oferta ASG Shop powiększyła się o kulki BBBMax firmy Bioval, różnych wagomiarów. Sklep ostrzega, że kulki nie powinny być stosowane w replikach o prędkości początkowej wyższej niż 300fps.

 

 

ASG Shop sprzedaje również nowe BB precyzyjne pod swoją marką. Nazwa kulek: Goldenball.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.rsov.com

www.wgcshop.com

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Errhile 03.10.2008, h. 06:34 Errhile
Bioval? Te, o których było głośno, ze tłuką szyby?
...ciekawe, kiedy jakiś zdolniacha tymi kulkami rozwali na kimś gogle... :/
MarineSlupsk 03.10.2008, h. 06:55 MarineSlupsk
Ludzie i tak te kulki będą kupować...
0L0 03.10.2008, h. 07:01 0L0
Ciekawe kiedy świat się skończy... bo chyba tylko wtedy ludzie przestaną gdybać

A malowanie na tych korpusach to ja nie wiem kto robił, ale zdrowy na umyśle to on/ona raczej nie był/a
Gogin 03.10.2008, h. 07:14 Gogin
Też mi się nie podoba, że ASG Shop wprowadził do sprzedaży te kulki, ochrona oczu niektórych to nawet maks 400-450 fps na .2. A przecież z te kulkensy tłuką szyby na stockach .
Kelly 03.10.2008, h. 07:14 Kelly
Jedynie 62zł za paczkę 4000 sztuk 0.25 tych biovali
Taniocha
Codename666 03.10.2008, h. 07:15 Codename666
Oczy bolą od tego malowania
Dawidzik1 03.10.2008, h. 08:48 Dawidzik1
Poczekajmy tylko aż jakaś grupka dzieci kupi sobie paczuszkę takich kulek i z replik 3 generacji 450fpsów zacznie się strzelać...
lemonzawodowiec 03.10.2008, h. 08:52 lemonzawodowiec
Mi się podobają te malowane body.
Dudek Javny 03.10.2008, h. 09:05 Dudek Javny
Przecież pisze jak wół, kulek bioval używać w replikach do 300fps. Nie widzę problemu, gdy strzela się w grupie dobrych znajomych. Zresztą, może to przystopuje chory pęd ku fps'om. Na stockowym TM można śmiało strzelać:D
sztyla 03.10.2008, h. 09:15 sztyla
A co myślicie o tych kulkach GoldenBall, warto kupić ? 4350 sztuk tylko 29zł
0L0 03.10.2008, h. 09:43 0L0
"warto kupić ?"
Cena bardzo niska. Proponuję kup, przetestuj i daj znać jak wypadły
kupolud231 03.10.2008, h. 10:16 kupolud231
Korpusy ładnie pomalowane ale komicznie będą wyglądać z kolba i całym frontem czarnym.
Sushi.50 03.10.2008, h. 11:37 Sushi.50
Trzeba sprawdzić te kulki Goldenball, jak dla mnie może być bardzo ciekawa oferta jeżeli dorównają precyzyjnym wykonaniem np. blasterom lub exteme. I snajperzy uwaga! Są czarne Goldenball o wadze 0,36!!!
Errhile 03.10.2008, h. 11:49 Errhile
@ Dudek Javny - kolego, liczysz, że kogoś to powstrzyma? Znam ludzi, którzy by się wręcz ucieszyli, że mają takie kulki, którymi można tłuc szyby. A 0,25 w replice z 300fps to chyba ciut za cieżkie, więc do stockowego TM wątpię, czy je ktoś kupi.
Nie, ja nie wierzę, że to powstrzyma pęd ku FPS - bo to wymaga, żeby pomyśleć, co taka kulka może zrobić. A zwykle niestety najpierw jest nieszczęście, a potem ktoś myśli
Drill 03.10.2008, h. 11:50 Drill
Sam kupie te Bioval'e i jeszcze was zdziwie - do rugera. Ale nie bede ich używał na ludzi - strzelanie turystyczne - lepsze to od wiatrówki
Andrzej25 03.10.2008, h. 12:37 Andrzej25
Sam też wypróbuję te biovale na blisko 400fps. Jestem ciekaw w jakim stopniu to powodują większe uszkodzenia od standardowych (nie uszkodzenia ciała).
marzan 03.10.2008, h. 12:47 marzan
No mówię wam, że tak biovale MAX to są naprawdę MAX. Jak strzelaliśmy na serwisie to przebiły ścianę naszej firmy, potem dwa samochody, kota który akurat przechodził i na końcu, kulka utknęła w grubym drzewie pozostawiając mały dymiący krater.

A tak poważnie to kulki MAX faktycznie mają większą balistykę od innych, jednak bez przesady Panowie i Panie.
Sushi.50 03.10.2008, h. 12:56 Sushi.50
U mnie kumpel strzela z SR25 600 fps biovalami max 0,3 i jakoś jeszcze nic się nie stało... A kulki mają lepsze skupienie i trajektorię lotu od innych dostępnych kulek. Wszystko zależy od tego, ile kto ma oleju w głowie i już.
marzan 03.10.2008, h. 13:13 marzan
Pragnę przypomnieć, że nie chodzi to o wszystkie kulki firmy bioval lecz TYLKO BBBMAX, które są przeźroczyste.
badger 03.10.2008, h. 13:56 badger
A skoro jest mowa o grożących uszkodzeniach ciała to zastanawiam się po co komu kulki 8mm do granatnika- żeby zadawać większe obrażenia? Czy też żeby to wychodziło drożej? Bo celności większej raczej to nie da, natomiast zasięg jedynie zmniejszy.
gryncek1 03.10.2008, h. 14:01 gryncek1
Te korpusy są okropne w życiu nie zamontował bym takiego w swojej emce...ooo te "fajne" kulki do szyb...
mazi50 03.10.2008, h. 16:11 mazi50
Korpus w kamuflażu ABU?? Chyba bardziej ACU / UCP Takie jest moje skromne zdanie
Manyu 03.10.2008, h. 16:12 Manyu
Granaty na 8 mm - bezsens... A co do kulek to 0,23 do 300 fps to maks....
Kudłaty 03.10.2008, h. 16:25 Kudłaty
A jaką kartę graficzną trzeba zamontować, żeby te korpusy miały większą rozdzielczość? ;P
men3L 03.10.2008, h. 17:01 men3L
Ja pier****
Może WMASG wynajmie BHP'owca w końcu?
Śmiech na sali...
Kelly 03.10.2008, h. 22:05 Kelly
@dreadonhead

Najlepiej jakiegoś geforca lub radeona za 2000zł
KARMA_Alex 05.10.2008, h. 20:23 KARMA_Alex
zamowilem sampla - mam stare bolle X800 wiec z przyjemnoscia je postaram sie rozwalic z pelnej linii cylindrow do PTW. zobaczymy...
Erwin008 05.10.2008, h. 23:25 Erwin008
A czy te kulki GoldenBall to nie te same kulki które są dostępne na ebaybanned?