Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gas blow back SWD

Świat, 20.03.2012, h. 11:55, dodał: Promant
41

Opublikowano zdjęcia detali wyglądu prototypu repliki gas blow back SWD firmy WE.



Sklep eHobby Asia zamieścił, na swojej stronie FB, zdjęcia detali wyglądu prototypu repliki gas blow back SWD firmy WE. Oto najnowszy produkt Wei-Tech w zbliżeniach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.facebook.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
grzybeks 20.03.2012, h. 12:08 grzybeks
łoooooooo ;O
Maza94 20.03.2012, h. 12:17 Maza94
Piękna sprawa, tylko żeby jeszcze dało się to doprowadzić do porządnych snajperskich osiągów. ~600fps i zasięg skuteczny 70m przynajmniej.
Z takimi osiągami to już lepiej kupić ar11.. Regulacja dowolna, części ze stali i zasilanie hp... A tu zapewne będzie ok 430-450 fps i zestawy wzmocnionych części ra-tech...Dodaj do tego cenę repliki, pewnie koło 1500 i wyjdzie wiecej niż ram ar11 ;)
babski 20.03.2012, h. 12:21 babski
@babski nie wiem czy zauwazyłeś, ale mowa jest u uzyskaniu sktecznego SWD, a nie zastępowaniu go repliką innenj broni...
johny1mob 20.03.2012, h. 14:58 johny1mob
Jasne że rozumiem ale mnie chodziło o snajperskie osiągi prosto z pudełka...Nic nie przebije ar11 pod tym względem ;)
A co do swd to miodzik
babski 20.03.2012, h. 15:01 babski
ar11 ma dziadoską celność, co wynika z problemu HU.
Promant 20.03.2012, h. 15:14 Promant
Ale mnie nie chodziło o osiągi z pudełka. Znajomy ma AR11 i ma masakrycznie duży zasięg.
Maza94 20.03.2012, h. 16:46 Maza94
Owszem, tylko co z tego, skoro przy tym zasięgu często i w stodołę nie trafisz.
Promant 20.03.2012, h. 18:01 Promant
Bez przesady, z precką i komora hopa jest całkiem niezła, napewno lepsza niż te pseudosnajperki wella itp ...
babski 20.03.2012, h. 18:21 babski
ale ar11 jest ramem i nie wszyscy chcą z nim biegać -.-
minus25 20.03.2012, h. 18:43 minus25
A czym sie różni ram 540fps od chińskiej sr25 z 560 fps ??
Czyzby chodziło koledze o stereotyp : "o kurna-ram, wszyscy zginiemy" ??
babski 20.03.2012, h. 19:00 babski
A ja wezmę i złożę aega na 650-720 fps i co? Moc jak z RAMa a nikt nie ma problemów by się ze mną strzelać...
poldeck 21.03.2012, h. 03:33 poldeck
grzybeks 20.03.2012, h. 12:27 grzybeks
a ja myślę, że na green gazie nie otrzymamy nigdy takich osiągów jak na springu. Na GG są za duże skoki mocy. Ale wygląd tego SWD szokuje:)
johny13 20.03.2012, h. 12:32 johny13
zalezy jaki system hu zastosowali. ktokolwiek mial do czynienia lub widzial w akcji mp7tm ktore ma niecale 300fps wie jak to cholerstwo potrafi daleko kulkami strzelac.
heh, jakie trzysta ;p ? mi ostatnio na ustawionym hopku wyszło 233-240 ale co do zasięgu i celności to nie mam żadnego "ale"
bastekkk 20.03.2012, h. 15:56 bastekkk
trzeba wiedziec jak te 300 wykrzesac  ;)
johny13 21.03.2012, h. 12:56 johny13
Mateuniosnajpa 20.03.2012, h. 13:32 Mateuniosnajpa
(...) ich z tymi czarnymi, plastikami!!! Miast tego winni zrobić TIGRa albo SWU! ;D Ale replika zapowiada się miodnie!
Perski102 20.03.2012, h. 14:51 Perski102
Śliczny :)
kacper111 20.03.2012, h. 15:04 kacper111
Dla mnie może mieć i 450fps , ważne żeby blowback nadrabiał osiągi dźwiękiem i pracą zamka :D
Te, ale 450 fps to całkiem przyzwoita prędkość wylotowa, z dobrym hopkiem będziesz cuda robił. Nie rozumiem, czemu w naszym smutnym chorym kraju wszyscy dążą do tego, żeby się dało z repliki krowę przestrzelić.
Westie 20.03.2012, h. 15:50 Westie
Na co Ci głośna replika, która źre pełno gazu przez ciężki zamek o osiągach CM.040 które jest za pewne 2 jak nie trzy razy tańsze? Rozumiem, realizm. Sam bym chciał mieć replikę SWD GBB, realizm, odrzut robi duże wrażenie. Ale jak już ma być realistyczne to nie będę tej repliki używał jako szturmówki.
Maza94 20.03.2012, h. 16:50 Maza94
Wątpię aby WE dobrą komorę hopa zrobiło... (a, już na pewno nie taką jak TM a, tylko na takiej przy 450fps'ach dałoby się uzyskać przyzwoity zasięg) jedyne co to nadrobi to dobra gumka hop-up
A, SWD to karabin wyborowy, więc i moc musi mieć odpowiednią ;-)
kacper111 20.03.2012, h. 18:29 kacper111
A ja nadal myśle że za podkręcenie kulki odpowiada gumka a nie komora, komora to jedna z części której zadaniem jest trzymać gumke z lufą i trzymać podkręcenie.
grzesio93 21.03.2012, h. 16:25 grzesio93
Zgadzam sięz tobą w stu procentach co do gumki, ale jeżeli komora będzie kijowa(nieszczelna, będzie się rozregulowywała) to nawet gumka nie pomoże.
kacper111 21.03.2012, h. 18:35 kacper111
No to się grzesiu mylisz.
Guest (ID:6452) 22.03.2012, h. 08:33 Guest (ID:6452)
Nath 20.03.2012, h. 15:41 Nath
Mam nadzieję, że WE zepnie poślady i nie da ciała jak z akaczem. Jeśli bowiem jakość wykonania bebechów będzie taka jak w AK to będzie słabiutko.
Nie zmienia to faktu tego, że i tak będzie trzeba sobie sprawić ratecha do środeczka.
Cruzer69 20.03.2012, h. 15:59 Cruzer69
Szczerze? Bzdura! Replika powinna być tak zaprojektowana, żeby na stocku strzelać dobrze i bez awarii.
Nath 20.03.2012, h. 16:04 Nath
Szczerze, nie wiem jak można było zminusować, Twoją ostatnią wypowiedź. Moim zdaniem bardzo trafną.
Repliki w stocku powinny być bezawaryjne. W końcu to nie tanie hobby.
Maza94 20.03.2012, h. 16:55 Maza94
powinny, ale nie są, wiele razy było już mówione - producenci najlepiej zarabiają na częściach
Mendi 20.03.2012, h. 19:00 Mendi
Repliki są tak robione by z pudełka były tak BADZIEWNE jak to możliwe, przy zachowaniu funkcjonalności. To co jest nam wciskane jest już z fabryki na granicy awarii. Wystarczy spojrzeć na materiały. Najgówniańsze spośród szmelcowatych. Gearboxy pękające od patrzenia na nie.  "Wspaniałe" aluminiowe tłoki systemy do długich GB, które stalowy ząb mają tak słaby, ze pada po dwu miesiącach, zębatka mieli zęby tloka i całość na śmietnik. Forsa leci do kieszeni producenta tam, gdzie repliki się psują...
poldeck 21.03.2012, h. 03:38 poldeck
Nie wiewm tylko czy zwróciliście uwagę, że WE nie produkuje tuningowych części do swoich replik, tak więc na częściach nie zarabia. Co więcej, nie opłaca się zamawiać u nich nawet tych stockowych części, bo to w większości  dość podłej jakości znal.
Nath 21.03.2012, h. 07:13 Nath
andrzej181194 21.03.2012, h. 09:49 andrzej181194
bardzo fajna  replika :)
=Vincent= 21.03.2012, h. 10:31 =Vincent=
Przeca mechanizm to jest od zwykłego colta czy innego pistoletu, nie ma się czym podniecać.
Ej rly? Mówisz o systemie gazowym, tak ? No to brawo, bo na tym się opiera każda replika gbb.
grzesio93 21.03.2012, h. 16:27 grzesio93
Przypatrz się, bo nawet nie mam ochoty pisać kontry by Ci wyjaśniać o co mi chodzi.
=Vincent= 21.03.2012, h. 19:58 =Vincent=
Flaków wiele nie widać ale czego się tam spodziewałeś jak nie mechanizmu gaziaka? Reaktora ją drowego? Gaziak to gaziak, czy długi czy krótki. Pewne różnice są ale zasada zazwyczaj jest ta sama (choć są wyjątki).

Snajperki i tak z tego nie będie, falki będą bardziewne, lakier do kitu i wykonanie takie sobie. Jak to WE.
Guest (ID:6452) 22.03.2012, h. 08:35 Guest (ID:6452)
leito1 21.03.2012, h. 22:52 leito1
Nie wiem jak będzie w rzeczywistości ale na zdjęciach wygląda naprawdę solidnie... Miejmy nadzieję że tak będzie ;)
Konrad_BW 22.03.2012, h. 16:42 Konrad_BW
Tłumik płomiania powinien być integralną częścią podstawy muszki
sebadety 22.03.2012, h. 20:15 sebadety
No, no, no, nie ma co zarabista.. tylko mogła by zostać pokryta oksydą o wiele lepszy efekt byłby.. ;)