Daj cynk
Reklama

Aktualności

ASG: najnowsza oferta

Aktualności, 02.10.2008, h. 10:20, dodał: Promant
19

Firma Action Sport Games - dystrybutor replik i akcesoriów ASG przysłała redakcji WMasg postery reklamujące najnowszą ofertę handlową. Są tu produkty wprowadzone do sprzedaży we wrześniu oraz planowane na październik bieżącego roku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dystrybutor produktów z branży ASG, firma Action Sport Games, przysłała redakcji WMasg postery reklamujące najnowszą ofertę handlową. Obejmuje ona produkty wprowadzone do sprzedaży we wrześniu oraz planowane na październik bieżącego roku.

 

 

 

Jak widać na jednym z posterów - w ofercie znalazły się repliki AEG ASG produkcji Classic Army, w tym replika B&T MP5 A3 z serii Sportline. Redakcja WMasg wystosowała zapytanie dotyczące tej repliki. Czekamy na odpowiedź, czy jest to poprawiona wersja - pozbawiona wady przez nas wykrytej, czy też nadal repliki MP5 SL mają tę wadę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.actionsportgames.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wombat 02.10.2008, h. 10:35 Wombat
Ten AT na pierwszym zdjęciu jest z IPNu?
Cthulhu 02.10.2008, h. 10:51 Cthulhu
Hahah, dobre, dobre - I.P.N.
Ingram jest ciekawy, nadałby mi się na Gangsta Strzelanie
SHOGUN_YAMATO 02.10.2008, h. 11:03 SHOGUN_YAMATO
Hm... elektryczny Ingram
sjzmisiek 02.10.2008, h. 11:09 sjzmisiek
taaa ingram elektryczny ale z blowjobem co mnie rozwaliło to nie I.P.N. a m15a4 TC w wersji transparent Przeźroczysta emka
Xie 02.10.2008, h. 11:35 Xie
Zgadnij czemu przezroczysta

Nomen omen musze Cie upomniec. Blowback to blowback a to co napisales nie nadaje sie na portal airsoftowy. Nie pisze ze zlosliwosci, po prostu staramy sie utrzymac jakis poziom kultury.
javelin 02.10.2008, h. 13:25 javelin
Mnie tam urzekło AR-10...
biper911 02.10.2008, h. 13:30 biper911
Wbrew pozorom takie przezroczyste body może mieć swój sens. Ja bym widział coś takiego np. w stacjonarnych sklepach airsoftowych, jako demo dla klientów typu "Jak to działa?"

Ot takie urozmaicenie wystroju sklepu i zakupów..
gryncek1 02.10.2008, h. 14:47 gryncek1
Przeźroczysty m15
Shadow 02.10.2008, h. 15:03 Shadow
"transparent version"
Gogin 02.10.2008, h. 15:30 Gogin
Co się tym ingramem podniecacie, przecież marujec już dawno takiego wypuścił.
misiek666 02.10.2008, h. 15:43 misiek666
M11 elektryk TM jest już od dawna w specshopie
pidzejfat 02.10.2008, h. 16:31 pidzejfat
A M11 TM z Blow-backiem?
lemonzawodowiec 02.10.2008, h. 16:34 lemonzawodowiec
Przeźroczyste emki, ingramy, sringramy... A STI tactical? Będę miał teraz ciężki wybór - tactical czy hi-capa...
marian 02.10.2008, h. 16:57 marian
Nie wiedziałem, że IPN ma własną grupe realizacyjną.
Konrad_BW 02.10.2008, h. 17:13 Konrad_BW
Do AR 10 jeszcze luneta i można śmigać
Tony Halik 02.10.2008, h. 17:56 Tony Halik
Widać walka ze "zdrajcami narodu" przechodzi w decydującą fazę - nie wystarczy już wytoczyć proces i czekać jak delikwent sam umrze z wycieńczenia; widać, że Nasza Władza jest postępowa i chce przyspieszyć skostniały proces przy pomocy specjalnie wyszkolonych jednostek. Hitem staną się repliki airsoftowe w kształcie teczek.
VITREUS 02.10.2008, h. 23:44 VITREUS

"IPN czeka, aż ktos umrze z wycieńczenia" - a ja myślałem, że im zalezy na skazaniu.

Ty kontynuujesz dzieło mistrza? Sam skręcasz czy kupujesz gotowe?
Promant 03.10.2008, h. 01:03 Promant
O ingramie z BB pisałem niedawno w news'ie.