Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku - ciąg dalszy

Aktualności, 01.10.2008, h. 12:17, dodał: Promant
22

Firma Land Arms oferuje już pierwszy produkt do ASG z serii replik systemów RIS/RAS Samson. Konkurs fotograficzny firmy G&G: Show Yourself. Nowy dwójnóg w zapowiedziach firmy King Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym z ostatnich news'ów pisaliśmy o pracach firmy Land Arms nad replikami wysokiej jakości zestawów RIS/RAS produkcji firmy Samson. Pierwszy produkt: Samson Mfg's type K-Rail Model - jest już dostępny.

 

 

Zestaw szyn typu K-Rail jest dedykowany, podobnie jak oryginał, do karabinów z rodziny AK. Cena: 132.11EUR.

 

 

Posiadacze replik G&G mogą wziąć udział w ogłoszonym przez producenta konkursie fotograficznym Show Yourself. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na umieszczenie ich fotografii z ulubioną repliką G&G w katalogu produktów firmy na rok 2009. Nagrodami w konkursie są:

One Gold medal prize: trzy AEGi do wyboru [in brand from Top Tech, G&G or Combat Machine]
One Silver medal prize: dwa AEGi do wyboru [in brand from Top Tech, G&G or Combat Machine]
One Bronze medal prize: jeden AEG do wyboru [in brand from Top Tech, G&G or Combat Machine]
dodatkowo 30 wybranych uczestników spośród reszty otrzyma: Combat Machine M16 Carbine.

 

 

Termin krótki - do 27.10.2008, więc trzeba się spieszyć. Szczegóły konkursu na stronie G&G:

http://b2b.guay2.com/eng_news/promo/001/index.htm

 

Firma King Arms wypuści na rynek dwójnóg QD typu Vltor, na RIS, znany już m.in. z produkcji chińskiej. Tym razem jednak możemy być pewni wysokiej jakości wykonania, którą gwarantuje KA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.b2b.guay2.com

www.kingarms.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 01.10.2008, h. 12:28 GunneR2oo6
Mój Boże.Zbezcześcili całkowicie AK...
siridar 01.10.2008, h. 12:53 siridar
Kolejna tarka do warzyw
bor 01.10.2008, h. 13:10 bor
coś link do szczegółów konkursu nie działa...
Gogin 01.10.2008, h. 13:51 Gogin
A mi się ten akacz nawet podoba, ta rozsuwana kolba to jedna z lepszych rzeczy od starych nielubianych "emek" :].
Leo_111 01.10.2008, h. 14:03 Leo_111
ten dwojnog jest szpetny
marysia 01.10.2008, h. 14:59 marysia
coś jest nie tak z linkiem do konkursu
Codename666 01.10.2008, h. 15:01 Codename666
Super konkurs, super nagrody. Teraz trzeba tylko kupić replikę G&G i wziąć udział
lemonzawodowiec 01.10.2008, h. 15:15 lemonzawodowiec
Dwójnóg wprost stworzony do emek przerabianych na karabinki wsparcia. Skojarzenia z M60 natychmiastowe.
Guest (ID:6452) 01.10.2008, h. 15:54 Guest (ID:6452)
akurat stare emki to ja lubie. Te wariacje natomiast sa już okropne. Ile mozna? M4A1, m16 ze 3 wersje i tyle... Ew spr i SR25
gryncek1 01.10.2008, h. 15:59 gryncek1
Eeee ten ak nie jest taki brzydki...po ile ten dwójnóg?
Scalak 01.10.2008, h. 16:16 Scalak
Aż żal patrzeć jak ta kolba i szyny marnują się na "tym"...
A co dopiero by było jakby ten wspania... e sory SZPETNY bipod zamontować do tych "beszczeszczących" szyn, to by dopiero było...

Normalnie szkoda gadać... sami do tego doszliście, że wszystko co z emek jest be czy po prostu jest moda na wyklinanie tego co dobre? Chyba to drugie bo najwyraźniej nie mieliście do czynienia z jednym jak i drugim.
Kosa30 01.10.2008, h. 16:35 Kosa30
ło..ta szyna jest zajedwabista tylko bardzo "tania"
Ravenkan 01.10.2008, h. 17:01 Ravenkan
Cholera, szkoda że nie mam repliki G&G, z pewnością powalczyłbym w konkursie. 3 AEGi! O.O
pumbishon 01.10.2008, h. 18:08 pumbishon
Coś czuję, że opłaciło mi się kupowanie G&G
sadowski25 01.10.2008, h. 20:38 sadowski25
Emmm...
To nie jest że musisz posiadać...
Tylko że to replika G&G ma być repliką na zdjeciu
pumbishon 01.10.2008, h. 20:54 pumbishon
Nie bierz mnie za idiotę Oczywiście, że na zdjęciu. Ale samo posiadanie minimalnie mi ułatwia udział w konkursie
Promant 01.10.2008, h. 21:33 Promant
Link do konkursu działa bez problemu. Inna sprawa, że dziś jakoś w ogóle strona G&G szwankuje.
Próbujcie wejśc przez adres strony głównej:
www.b2b.guay2.com
javelin 01.10.2008, h. 22:17 javelin
Promat - ogólnie jeśli w ogóle strona G&G działa, to link do konkursu też Po prostu rano cała strona nie działała. Teraz jest ok, można spokojnie od razu w link wchodzić.
Promant 01.10.2008, h. 23:07 Promant
Wiem, że można, ale wcześniej np pod explorerem nic mi nie działało, a pod mozillą główna się otwierała, a link bezpośredni nie. Takie cuda internetu.
Sariel 02.10.2008, h. 08:47 Sariel
Jeszcze większa Choinka
Fall0ut 03.10.2008, h. 15:00 Fall0ut
bipod fajny dobry i praktyczny pomysł .
A co do nowego "design" dla biednego kałacha to sienie wypowiem .. no powariowali
poldeck 03.10.2008, h. 19:36 poldeck
Ten dwójnóg nie ma sensu. Jakim cudem mam podążać lufą za celem przy sztywnych nogach?