Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości G&G oraz G&P

Aktualności, 30.09.2008, h. 20:24, dodał: Promant
18

W zapowiedziach firm G&G oraz G&P pojawiły się kolejne produkty. G&G: replika G3 SAS. G&P: korpusy Bomber Vltor, Chwyt WA G27.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po replikach firm Tokyo Marui oraz Well - G3 SAS doczekał się kolejnej odsłony.

 

 

Replika pojawiła się już w zapowiedziach firmy G&G. Póki co: brak informacji o szczegółach technicznych wykonania repliki.

 

 

 

Firma G&P włączyła do oferty nowe produkty. Do replik GBB Western Arms M4: chwyt G27, w kolorze czarnym.

 

 

 

Korpusy Bomber Vltor M7A1, w dwóch wersjach: S i L.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gp-web.com

www.b2b.guay2.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
przemek10 30.09.2008, h. 20:51 przemek10
I przypomniały się czasy sprzed prawie 3 lat jak jedynymi chińczykami w sklepach była G3 SAS well i MP5 po 500 zł ale się rynek rozwinął
gryncek1 30.09.2008, h. 21:08 gryncek1
hehe ten g3 ładniutki
Morn 30.09.2008, h. 21:18 Morn
fajnie, G3 SAS - w końcu coś innego niż AK albo Mka
Zauważyliście że G&P nie robi już nic innego tylko body i chwyty pistoletowe do Mek?
Gogin 30.09.2008, h. 21:32 Gogin
przemek10 - a dziś dobrego chińczyka można wyhaczyć za 3 stówki, to jest piękne ;].
Szopman 30.09.2008, h. 21:45 Szopman
Super! Mam od 2 *słuszna uwaga HateMe* lat G3 SAS Well'a ale już nie działa ale teraz będę mógł powrócić do mojej pierwszej repliki G3 SAS - PRZYBYWAJ!!!
HateMe 30.09.2008, h. 21:46 HateMe
Super piękne, taaaa... A te czasy to były 2 lata temu, nie 3.
sjzmisiek 30.09.2008, h. 22:46 sjzmisiek
a mi to sie marzy takie g3k ;P sas obleśne a g3a4 już przy długie a zczajcie grip - na plakaciku zapowiedzi g&g jest ze zintegrowanym z body a na fotce wyżej taki jak w tm (wymienny) wtf ?
Dzwonek 30.09.2008, h. 23:42 Dzwonek
Ten g3 SAS nie ma kolby? Czy ma może jakąś ukrytą- wysuwaną ?
Promant 01.10.2008, h. 00:02 Promant
Nie ma kolby. Można sobie dokupić stałą lub wysuwaną do G3 i zamienić z końcówką.
sjzmisiek 01.10.2008, h. 00:35 sjzmisiek
ano nie ma
happy666 01.10.2008, h. 02:08 happy666
Morn, zdaje mi się, że sprzedaż podzespołów replik, a nie replik to większa przycina. Albo po prostu nie mają weny .
Promant 01.10.2008, h. 10:05 Promant
"Nie mają weny". Dobre. Ja bym Was chciał wszystkich narzekających, misie kolorowe, zobaczyć tak 3-4 lata temu. Nie mówiąc już o wcześniejszym okresie.


Był to bardzo ciekawy okres - praktycznie bez chinoli, a kilka markowych emek to było wszystko. Żadnych akcesoriów, korpusów z oznaczeniami jakie sobie kto zażyczy ani nic z tych rzeczy, a w Polskich sklepach to już minimum.

I jedyny płacz jaki był to: czemu nie ma nic nowego?

Teraz jest wybór to narzekacie, że można kupić co się chce. Zabawne.
Rataj 01.10.2008, h. 12:44 Rataj
a do tego Promant jakie były ceny
Mszaan 01.10.2008, h. 13:41 Mszaan
hmmm, jedyne emki to z tokio marui po 17xx złotych...aż się łezka w oku kręci
Rataj 01.10.2008, h. 15:25 Rataj
mi tam sie wcale nie kręci, idzie wszystko do przodu i dobrze
Morn 01.10.2008, h. 18:11 Morn
Rataj - no świetnie po prostu, świat zalewają chińczyki za 300zł z 500fps i full auto i potem dzieci bez wyobraźni się w CQB bawią...
Wracając do tematu. Nie wiecie może czy do tej G3 będzie pasować kolba od MP5? bo do Wella chyba pasowała ale nie jestem pewien.
Promant 01.10.2008, h. 21:59 Promant
Bo well miał z d... mocowanie kolby - właśnie jak w MP5, a nie jak w G3.
G3 ma na 2 piny i ani od MP5 ani od replik CA przypominających G3 - kolby nie pasują od razu - chyba, że lubisz strugać.
sjzmisiek 02.10.2008, h. 00:22 sjzmisiek
hyhy a ja tam lubie moje jeszcze niestrugane g3 ca ale drewienko będzie i to konkretne
a do g&g kolba będzie pasować na 2 piny czyli tak jak na g3 przystało