Daj cynk
Reklama

Aktualności

CA: PPP minigun

Aktualności, 30.09.2008, h. 12:03, dodał: Promant
53

Firma Classic Army podpisała umowę z firmą Paula Piper'a - Pipers Precision Products - na produkcję repliki ASG M134 minigun według projektu PPP.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spartan Imports informuje, że firma Classic Army podpisała umowę, na zasadach wyłączności, z firmą Pipers Precision Products na produkcję repliki M134 PPP design - w dwóch wersjach: z plecakiem i taśmą amunicyjną - wzorowany na broni z filmu "Predator" oraz na podstawie stacjonarnej do montażu na pojazdach, typ "BlackHawk".

 

 

 

Firma PPP jest obecnie uznawana za lidera w dziedzinie innowacji i projektowania replik wielolufowych ASG, o konstukcji obrotowej, jak właśnie minigun. Dwa zestawy oferowane przez PPP, które będą teraz produkowane i rozprowadzane przez firmę Classic Army, mają ROF rzędu 70BB na sekundę i zasilane są w sposób kombinowany: z ładowanych ogniw elektrycznych oraz butli CO2. Prędkość początkowa: 450fps.

 

 

 

Paul Piper jest właścicielem patentu na system obrotowych replik wielolufowych ASG 6mm BB. Umowa z Classic Army pozwoli na masową produkcję replik M134 minigun jego projektu. Pierwsze egzemplarze CA minigun powinny pojawić się na rynku do połowy 2009 roku.

 

 

 

 

Źródło: 

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hashak 30.09.2008, h. 12:05 Hashak
Ta, potem chinczyki też skopiują i każdy będzie z minigunem latał, jakie to piękne.
sindri 30.09.2008, h. 12:10 sindri
Nawet chiński będzie nie mało kosztować:/
krydus 30.09.2008, h. 12:11 krydus
A kulki będziemy kupować na wiaderka
sjzmisiek 30.09.2008, h. 12:12 sjzmisiek
taaa jak bedzie tyle Shwarcenegerów to predatorów zabraknie
Morn 30.09.2008, h. 12:26 Morn
Ciekawe ile takie cudeńko będzie kosztowało
Zaczynam chodzić na pakernie żeby mieć siłe tahać takie działo przez pare godzin non-stop.
70bb/s + 450 fps = dobry sposób na terminatorów
Duscann 30.09.2008, h. 12:30 Duscann
Fajnie, fajnie im więcej replik tym lepiej dla klientów.
Dant3 30.09.2008, h. 12:32 Dant3
hmm Echo zazyczylo sobie o ile mnie pamiec nie myli 5000$ to znajac zycie, CA za jakies 8000 bedzie chcialo to sprzedac?
habib 30.09.2008, h. 13:03 habib
... tiaaaa i sześć gumek HU na wstępie trzeba będzie wymieniać )))
ireabe 30.09.2008, h. 13:03 ireabe
Założyć się mogę że seryjnej produkcji nie będzie. Mało kogo stać na byle petewke, a co dopiero na cos 5x droższego, co w dodatku w 'real wold' używane jest niemal wyłącznie w lotnictwie? Ofiary gościa popylającego z tym po lesie (bo nie wątpie że dla niektórych jest to wykonalne) padały by, fakt- tyle że ze śmiechu.

Produkt dla fanatyków, LARPowców, kolekcjonerów i rekonstruktorów. Nareszcie dobrej firmy.
Fryzjer 30.09.2008, h. 13:27 Fryzjer
Przynajmniej będzie w Polsce ;] i se będzie można na furę coś konkretnego przyczepić, zamiast 50tki
Manyu 30.09.2008, h. 14:01 Manyu
Niechcial bym spotkac tego w rekach przeciwnika...
gryncek1 30.09.2008, h. 14:28 gryncek1
He he i o to chodzi... najs...
Spirit 30.09.2008, h. 14:42 Spirit
@Hashak
No wiesz, może ktoś robi reko Space marines
Gogin 30.09.2008, h. 15:11 Gogin
"mają ROF rzędu 70BB" mama ?

Na 100 % nie będzie gumek HU, bo raz ustawianie sześciu HU, dwa taki potężny ROF wiąże się z częstym ustawianiem i wymianą gumek, zresztą 450 fps bez gumek jest dobry na .2 kulkach.
Fear Factor 30.09.2008, h. 15:34 Fear Factor
Taki minigun z plecakiem, do tego kapelusz, mocny wąs, styl maczo i mamy gotowego Blaina z Predatora. I tylko brakuje tekst "Czas wyciągnąć kosiarkę"
rostal 30.09.2008, h. 15:37 rostal
"Wszyscy mają M134, mam i ja" xD niech Chińczycy sie jeszcze do tego dorwą...
gvd 30.09.2008, h. 15:44 gvd
m4 i tak bije na morde wszystko xD... co to za sztuka "zabić" kogoś taka kosiarą ;] no w sumie jest trzba mieć kase na kompo
thor_ 30.09.2008, h. 15:48 thor_
Nooo czyli wreszcie widzę sens wycinania budy w swoim samochodzie
ruffin-89 30.09.2008, h. 16:54 ruffin-89
Jak już uzbieram na UH-60 to zacznę myśleć o tym
Jackall37 30.09.2008, h. 17:29 Jackall37
To jeszcze tylko helikopter do tego i można kosić
El_QuaQ 30.09.2008, h. 17:33 El_QuaQ
a teraz wyobraźcie sobie co będzie jak człowiek bez własnego transportu wsiądzie, z tym do Autobusu lub Tramwaju by dojechać, do miejsca przeznaczenia, z tym w łapach, bo raczej tego do plecaka się nie schowa.. np. JA..

Mozę i będzie to kosztować z 2000$ ale Mina Współpasażerów, bezcenne


Gorzej będzie, tak jak mówicie, jak chinole się do tego dorwą...
Już widzę autobus pełen takich ludzi..
Amfanatik 30.09.2008, h. 17:33 Amfanatik
mamo mamo kup mi!! xD
Jezu ja chce to kiedyś zobaczyć na żywca...
(oczywiście po tej samej stronie xD)
Wint 30.09.2008, h. 17:41 Wint
Ale kosiara
Tyle że kuleczki to chyba na kg do tego.
przemek10 30.09.2008, h. 17:56 przemek10
Według mnie jak kogoś stać wydać tyle kasy na replikę to kupno qulek albo transport to żaden problem .
mazi50 30.09.2008, h. 18:35 mazi50
Wie ktoś z Was może czy to będzie miało hop-upa??
WOJAK-D88 30.09.2008, h. 18:52 WOJAK-D88
Jakie bydle !!! Nie chciałbym tym dostać, ale strzelać z całą przyjemnością xD
gryncek1 30.09.2008, h. 19:10 gryncek1
Hehe nie, TO już będzie miało gwint no raczej że z hop up'em a co minigun z zasięgiem 20 metrów?
Cement 30.09.2008, h. 19:31 Cement
1. osoba którą będzie stać na zakup tego cuda stać pewnie i na auto, niemniej jednak nawet gdyby jakimś niefortunnym zbiegiem okoliczności zdarzyło się tak, że zobaczyły by to osoby postronne pomyślały by z pewnością że to "szur szwaczek od bulgatorka" albo spytali by się "gdzie kupiłem te treblinki* "

2. Tak samo mówili wszyscy po wejściu M249 "łłłłeeeee teraz to wszyscy będą z minimi latać ......" jakoś tego nie zauważyłem.

3. Ja widział bym to tylko na wozie bo do biegania mało poręczne.


* "nie lubię poniedziałku"
chochol 30.09.2008, h. 20:00 chochol
wazy kolo 10-11 kg i nie ma Hop Up - jesli dobrze pamietam
Gogin 30.09.2008, h. 20:10 Gogin
Czemu coś co nie ma HU ma sypać na 20 m ? No chyba, że osiąga 200 fps na .12...
Michuuu 30.09.2008, h. 20:11 Michuuu
"Gogin
30-09-2008, 15:11

"mają ROF rzędu 70BB" mama ?

Na 100 % nie będzie gumek HU, bo raz ustawianie sześciu HU, dwa taki potężny ROF wiąże się z częstym ustawianiem i wymianą gumek, zresztą 450 fps bez gumek jest dobry na .2 kulkach."

Wystarczy opracować taki system aby komora Hop Up nie była połączona z lufą a jednocześnie aby wszystko było szczelne.
Sariel 30.09.2008, h. 20:40 Sariel
Wiadro kulek na każdy weekend.. Jak kogoś stać...
Kajor 30.09.2008, h. 21:00 Kajor
Piper o ile dobrze pamiętam kosztuje ok. 5500$ także jak CA obniży cenę jednostkową, może to być ładny gadżet... Dla amerykańców.
OFF 30.09.2008, h. 23:26 OFF
ahh.. piekne xD

mam nadzieje,ze dozyje czasow kiedy to w asg norma stana sie auta terenowe.. xD juz nie mowie o helikopterach bo to zupelnie inna bajka.. xD
sjzmisiek 01.10.2008, h. 00:31 sjzmisiek
fajnie tylko, że toto jest na co2 + aku ... jak batka nie padnie to butla z gazem sie wyczerpie albo i lepiej kulek braknie XD (najbardziej prawdopodobna opcja) no mi sie wydaje że patent z tylko elektrycznym napędem zdawałby lepiej egzamin ale rof byłby mniejszy i ilość fps bardziej skąpa (lub ciężej by się tuningowało) ale wsumie poco komu 450fps w takiej krowie ni to do szturmu ni do d*py ... napewno też DROGIE będzie (i na dłuższą mete koszty utrzyma kolosalne) , tylko na pojazd by miało jakiś sens bo za ciężkie żeby taszczyć po lesie w łapkch (inna sprawa że jeszcze przydała by sie taczka kulek ... o gazie nie wspomne) do budynku za wielkie i fps za dużo... wsumie nawet i ładne ale do niczego moim skromnym zdaniem chyba że na jakimś większym zlocie na hummerze zamocowane żeby przez pare minut sie pokręciło i postrzelało /o/
happy666 01.10.2008, h. 02:17 happy666
Myśle, że ten produkt jest wycelowany :-] w organizatorów poważnych zlotów. Przecież z tego co wiadomo na np. bergecie były 0.50 na samochodach, więc i to by się nadawało
OFF 01.10.2008, h. 07:14 OFF
w rekach dobrego gracza,ktory wie jak sie tym posluzyc..to moze byc bron masowej zaglady ;d
kalach 01.10.2008, h. 10:13 kalach
Idealne do CQB :E
Cichy93 01.10.2008, h. 10:15 Cichy93
"Dobremu starczy sprężyna za 5zł."

Tak na serio to śmieszy mnie wersja plecakowa. I co? Gdzie jakieś oporządzie... Chodźby głupia manierka z wodą. Powiecie, że na pas. No dobra, ale ile to musi ważyć. Nawet jak jest lekkie to nie za fajne. Nie poręczne. Lepiej Minimi. Tą druga to można dokupić już jako gadżet do HMMWV. W porównaniu do ceny takiego samochodu taka replika nic nie kosztuje, a jaka frajda postrzelać sobie w czasie jazdy. W czasie większych imprez można zastosować w oknie do czyszczenia przedpola. Było by ciekawie.
grabczas 01.10.2008, h. 13:20 grabczas
Są tacy co i z gumowym nożem albo bez broni dają radę (Jakby nie było silent kill rzecz piękna a zarazem tania ) więc broń nie załatwi wszystkiego .

A co do tego że wszyscy będą biegać ja dalej nie widzę SAWów na tony od PJ? Ciekawe czemu? Może dlatego że za dużo nerwów idzie stracić (autopsja) na naprawy a jak ktoś ma sposobność kupi inną replikę

Tego czegoś to ja bym nie widział w innej roli jak właśnie na LARPach (ot choćby na bazie Fallouta) a na pojazdy wygodnie mimo wszystko zamocować SAWa (a weź się z tym gównem kręć O.o). AMEN!
Foka 01.10.2008, h. 18:06 Foka
"fajnie tylko, że toto jest na co2 + aku ... jak batka nie padnie to butla z gazem sie wyczerpie albo i lepiej"
Przy montażu na samochodzie nie widzę problemów. 8kg butla CO2 z reduktorem, bateria akumulatorów i przez miesiąc nie zabraknie zasilania.
swirek14_pl 01.10.2008, h. 19:18 swirek14_pl
przemek10 :
"Według mnie jak kogoś stać wydać tyle kasy na replikę to kupno qulek albo transport to żaden problem . "

Kupno kulek to żaden problem?! Nie wydaje mi sie, przynajmniej nie w moim przypadku.

Na replike mogłem wydać do 2k zł bo pracowałem w wakacje, ale tak kupiłem za 1k(AUG)bo AUG był od wieków na celowniku. Moim zdaniem 1000zł to spora kwota a teraz na kulki mnie nie stać, ale przynajmniej sie ucze oszczędzać amunicje:D

P.S oczywiście sytuacja była by inna gdybym miał teraz stałe źródło dochodu:P no a że do szkoły trzeba chodzić<bezradny>:]
jurrrus 02.10.2008, h. 00:07 jurrrus
Heh, no raczej nie sądzę, żeby ktokolwiek z tym wymiatał i żeby kiedykolwiek pojawiło się tego więcej niż kilka egzemplarzy w rękach (a raczej na "podstawie stacjonarnej") zaciętych fanów (czy też może lepszym określeniem będzie - fanatyków).
Powód (powody)? Za duże i zbyt nieporęczne, strzelać można najwyżej z przykucu, poruszać się tylko w pozycji wyprostowanej - wszyscy cię widzą, obraca się z tym pewnie też niełatwo, celować można tylko "po kulkach", bo przyrządów nie ma - jednym słowem lipa.
Chociaż nie nadaje się to chodzenia, to z pewnością można się z tym okopać, lub jak dużo już ludzi powiedziało - na autko. Tutaj widzę jedyne miejsce dla tej kosiary.
sjzmisiek 02.10.2008, h. 00:27 sjzmisiek
@Foka
a czytałeś do końca co napisałem?

..."tylko na pojazd by miało jakiś sens"...

DELTA_FH12 02.10.2008, h. 14:24 DELTA_FH12
I po raz kolejny jak powstaje jakieś cudo i możliwe że będzie dostępne w polsce mamy fale niezadowolonych "a na co to komu , na kulki sie nie wyrobie itp"

Nikt nikogo nie zmusza do kupna M134 za powiedzmy 12tys zł ani do Ak-47 z CYMY za 299zł.

Po co więc te komenty ???? Ktoś tu poświęca czas na nowe NEWSY o których 95% z nas by nie miała pojęcia tylko po to żeby znudzeni chłopcy mogli sie wyżyć przed kompem wypisując jakie to brzydkie , nie praktyczne itp...

NIE PODOBA SIE - NIE KUPUJ - KONIEC i kropka.

Mnie też nie stać ale po uwaleniu "szóstki" w TOTKU byłaby to 1 rzecz kupiona bez namysłu - Póki co mogę sobie pomarzyć ale nie narzekam publicznie.

PS: Promant - super NEWS !!! - nie zwracaj uwagi na "znudzonych"
jurrrus 02.10.2008, h. 15:11 jurrrus
Drogi DELTA_FH12, wnioskując z tego, co napisałeś komentować newsa mogą tylko osoby zadowolone, które chcą to "cudo" kupić i nikt inny nie ma prawa złego słowa powiedzieć, chociażby to nie wiem jaki badziew był.
Nikt tu zresztą nie narzeka, pojawiła się obawa, że może się takich "cudów" dużo pojawić, którą uważam za nieuzasadnioną. Nie jestem znudzony ani nie narzekam - stwierdzam fakty, że ludzie inni niż zapaleńcy tego nie kupią.
Chyba niespecjalnie rozumiesz ideę forum czy też tych komentarzy - to jest miejsce do prowadzenia dyskusji - nie bezmyślnego rozpływania się nad cudownością czegokolwiek.

I ta odzywka do Promanta też bez sensu - niby czemu miałby się o coś obrazić. Czy ktoś napisał, że news jest zły? Dyskusja jest na temat M134, a Promant nie jest przecież twórcą repliki, bo wtedy mógłby poczuć się urażony
Sulek 02.10.2008, h. 20:20 Sulek
Według mnie chodziło mu o dyskusje na temat osiągów, wyglądu i dostępności tejże repliki. Mnie też denerwuje jęczenie że takie, że owakie, a mnie nie stac itd. No bo poco wypowiedź: "Wielkie, nieporęczne bla bla bla"
I mam pytanie:

Jak działa ten pas z ammo?
DELTA_FH12 03.10.2008, h. 20:11 DELTA_FH12
do "jurrrus"

Zły wniosek wyciągnąłeś z mojego komentarza - nikomu nie zabraniam pisać tu czegokolwiek i też nie mam do konkretnych osób pretensji (dlatego użyłem słowa "znudzonych" a nie konkretnego NICKA )

Ale czytając niektóre komenty mam już dosyć na tej samej zasadzie co "o znowu emka"

Po prostu niektórzy najpierw piszą potem myślą i to wszystko
Soul reaper 04.10.2008, h. 19:25 Soul reaper
To nie ma hop-upa, w plecaku jest butla co2, łączy się ona ona z gunem przez przewód umieszczony w taśmie. $3 - filmik aatv z tą bronią w akcji.
jurrrus 05.10.2008, h. 23:25 jurrrus
A to sory, zbyt do siebie wziąłem. Zgodzę się też z tym, że wiele osób najpierw pisze, potem myśli albo generalnie tylko pisze

Ludzie! Czerpcie mądrość z podpisu Foki.
Lt Tommy 06.10.2008, h. 17:37 Lt Tommy
eee, wedlug mnie to psuje cala zabawe. rozumiem- m60 ale takie cos to juz porazka. jak z czyms takim biegac, skakac, czolgac sie itp? niszczy caly klimat airsoftu.

a co do kulek? na airsoftguns sprzedaja kulki o lacznej wadze 25 kg. kupisz raz i szafa gra! przynajmniej na dwie strzelanki
volf13 06.10.2008, h. 21:10 volf13
Zeby z tym biegac minimum 30min, musisz miec odpowiednia kondycje , do tego za każda minute grzania z tego kosztuje cie nie malo
Co2 nie jest tanie, sorry a butle ważą troszke. Do tego dochodzi zboczenie zawodowe i zmysł celności bo tutaj celownika nie masz niestety kolimatora. Krótko mówiąc, trzeba byc zdrowo jebniętym żeby z tym biegac.