Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy sklep w Warszawie

Aktualności, 29.09.2008, h. 22:55, dodał: Promant
21

Firma Kolter poinformowała redakcję WMasg, że z dniem 1 października 2008 zostanie otwarty w Warszawie nowy sklep z asortymentem ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja WMasg otrzymała od firmy Kolter informację o rychłym otwarciu, w Warszawie, nowego sklepu z asortymentem ASG:

 

 

Witam

Pragnę poinformować że z dniem 01.10.08 w Warszawie, przy ulicy
Puławskiej 99 otwarty zostanie nowy sklep Airsoftowy, sprzedawane tam
będą repliki takich marek jak ActionSportGames, Classic Army, Tokyo
Marui, KSC/KWA, KJW i wiele innych. Poza replikami dostępne będą różnego
rodzaju akcesoria do ASG, łącznie z częściami tuningowymi. Przez pierwszy
tydzień ceny towaru będą niższe o VAT, co zapewnia najlepsze ceny w kraju.

Cornold z Bron.pl

 

Sklep ma być czynny w godzinach: 10.00 - 18.00, pod szyldem Broń.pl.

 

 

 

 

Źródło: 

www.bron.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 29.09.2008, h. 22:57 uzi43
Fajna sprawa. Ale szkoda ze u mnie w okolicy nie ma podobnego :/
dodo 29.09.2008, h. 23:12 dodo
To widać będzie tam gdzie teraz sklep firmowy bron.pl. Byłem tam ostatnio i widziałem że mieli troche kulek, jakąśochronę oczu. Fajnie bo będę miał blisko tylko zobaczymy jaki asortyment będzie...
Panocek 29.09.2008, h. 23:14 Panocek
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dalej 29.09.2008, h. 23:19 Dalej
kolter ma kupę forsy, stać go
Kamil 29.09.2008, h. 23:34 Kamil
Szkoda że tak daleko. Ale i tak bliżej niż Capri.
ArasCH 30.09.2008, h. 08:20 ArasCH
No nareszcie chłopaki już od miesiąca czekam z niecierpliwością:)
siemionman 30.09.2008, h. 11:25 siemionman
Na pewno odwiedzę - mam bardzo dobrą opinię o tych gościach.
Jago 30.09.2008, h. 11:31 Jago
Przez pierwszy
tydzień ceny towaru będą niższe o VAT

WIELE SKLEPÓW REKLAMUJE ZE PRZEZ PIERWSZE KILKA DNI CENY NIŻSZE O VAT, TAKA MAŁA PODPOWIEDŹ DLA LUDZI CO WYMYŚLAJĄ TE REKLAMY:
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO "CENA NIŻSZA O VAT" - JAK KLIENT DOSTAJE PARAGON , NA PARAGONIE ZAWSZE JEST WLICZONY VAT , JEŚLI GO NIE MA WTEDY SKLEP ŁAMIE PRAWO . DLACZEGO??? PROSTA ODPOWIEDŹ : URZĄD SKARBOWY !!! CENA MOŻE BYĆ Z UPUSTEM 22% ALE NIGDY O VAT ,

JAKA KONKLUZJA?? : TAKA ŻE OKŁAMUJE SIĘ POTENCJALNYCH KLIENTÓW I MOŻNA MIEC DO CZYNIENIA Z URZEDEM SKARBOWYM
Muert3 30.09.2008, h. 11:37 Muert3
Hmm jak na mój gust to, że pisze, że ceny niższe o Vat wcale nie znaczy, że nie płacisz Vat-u tylko to, że ceny są niższe "o" Vat czyli o 22%. Wg mnie to nie jest okłamywanie. Jakby pisało "wszystkie ceny bez Vat" to możnaby się przyczepić, ale tak nie widzę powodu dyskusji. Ceny są niższe o 22% i tyle ;P
madjong 30.09.2008, h. 12:22 madjong
Jago, głupi jesteś.
Jago 30.09.2008, h. 12:34 Jago
madjong to ty jesteś głupi, nie widzisz co sie dzieje w tym kraju ale niestety trzeba kombinować zeby żyć :] taka polska mentalność , ale ok , skonczmy ten temat
Muert3 30.09.2008, h. 13:33 Muert3
Jago skoro sklep przez tydzień daje na wszystko upust 22% to nie ma sensu doszukiwać się tutaj jakiejkolwiek teorii spiskowej tylko trzeba się cieszyć
capri 30.09.2008, h. 13:39 capri
Pragnę tylko zauważyć, że z matematycznego punktu widzenia cena brutto z rabatem 22% nie jest równa cenie netto dla produktów o VAT = 22%

Muert3 30.09.2008, h. 13:48 Muert3
To jest właśnie polska mentalność. Cena jest niższa, a Ci się jeszcze dochodzą, że nie jest tak jakby chcieli ;P Czy nie możecie się cieszyć z tego, "ŻE" jest niższa?? :]
gryncek1 30.09.2008, h. 14:22 gryncek1
Wow przez tydzień...we wrocławiu było przez 2 dni...
Wiki 30.09.2008, h. 15:31 Wiki
fajnie
Miło słyszeć, że się rynek rozwija. Sam już nie wiem czy się z zakupem gazu nie wstrzymać... mam dość blisko ;/
Pajac 30.09.2008, h. 20:16 Pajac
Tak Jago, tylko że to chyba nie chodzi o to, że nie jest doliczany VAT, tylko produkt z VAT'em kosztuje tyle co bez VAT'u. Mała różnica
xasistis 01.10.2008, h. 00:25 xasistis
Jago, zapodaj kolter'a do US'a
A tak już bardziej konkretnie: Jak zwał, tak zwał. Dopuki firma rozlicza się z VAT'u, może sobie ile chce ogłaszać, iż sprzedaje swoje produkty bez niego. Przecież to tylko taki "chłyt materkindowy". Jak dla mnie mogą promocję nazwać dowolnie, a ja dalej będę się cieszył zaoszczędzonymi monetami w kieszeni.
vip3r 01.10.2008, h. 11:57 vip3r
a czy nikt z was nie zauważył pdostwowego problemu - STRONA NIE DZIAŁA prawidłowo - nawet nie mozna sie zorientować w cenach... niby firmę stać na sklep stacjonarny ale strony działajacej prawidłowo nie potrafią zrobić... - mozę przez te 22% upustu zabrakło na informatyka
frelo85 01.10.2008, h. 17:12 frelo85
chyba masz cos zepsute bo działa jak zawsze doskonale.
Viamortis 03.10.2008, h. 16:32 Viamortis
Jakoś niezbyt niskie te "niższe o VAT" ceny. I w dodatku mają tylko TM i CA z AEGów.