Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku

Aktualności, 29.09.2008, h. 18:12, dodał: Promant
12

Land Arms: przełącznik do oświetlenia taktycznego oraz replika Samson RAS sleeves. Vanaras: granat ASG POM 40mm. JG: magazynki 220BB do SIG552.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Land Arms oferuje, w cenie 16.65EUR, replikę przełącznika Surefire do oświetlenia taktycznego montowanego na hełmach. Przełącznik zapobiega przypadkowemu, samoistnemu, włączaniu się lub wyłączaniu oświetlenia np. w efekcie wstrząsu.

 

 

Land Arms pracuje obecnie nad replikami produktów firmy Samson, której zestawy RIS i RAS uznawane są za jedne z najlepszych na rynku akcesoriów do broni ostrej. Można tylko mieć nadzieję, że repliki LA dorównają jakością oryginałowi.

 

 

Vanaras opracowuje, lekki i wytrzymały, granat gazowy 40mm POM o pojemności 48BB, który ma współpracować z wszystkimi typami granatników ASG. Premiera rynkowa przewidziana jest na połowę października, a cena ma wynosić 90HKD czyli około 8EUR.

 

 

Na WGC dostępne są tanie magazynki do replik z serii SIG produkcji JG. Magazynki sprzedawane są w box'ach po 6 i 12 sztuk. Cena odpowiednio: 54USD i 96USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu 

www.wgcshop.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zavisza 29.09.2008, h. 18:21 zavisza
8EUR=30zł za granat?
To jakiś żart, czy co? Nawet chińska jakość i ta cena do mnie nie przemawia...
Cement 29.09.2008, h. 18:34 Cement
to zobacz sobie jakie są ceny granatów $3
gryncek1 29.09.2008, h. 19:12 gryncek1
Ciekawe czy ten magazynek do sig'a został pozbawiony tych wszystkich usterek, innymi słowy czy nie jest taki gówniany co inne...
berylpl 29.09.2008, h. 19:34 berylpl
Miałem kupić Siga, ale wygląd magów mnie przeraża. żeby chociaż namalowali pociski żeby zasłonić zębatki...
Pajac 29.09.2008, h. 21:22 Pajac
Magazynki do siga JG to największa porażka jaką widziałem. W ciągu dwóch tygodni nie intensywnego strzelania 2 razy był reanimowany przez majstra złotą rączkę. Koszmar. I jeszcze wygląd :/
gryncek1 29.09.2008, h. 22:22 gryncek1
No mój kumpel miał podobną sytuacje....to straszne co się dzieje z tymi magami..<strach>
Promant 29.09.2008, h. 22:57 Promant
Nic dziwnego, że są takie tanie...
Westie 29.09.2008, h. 23:29 Westie
OK, to teraz uwagadowcip: ten granat ma być z jakiegoś tworzywa sztucznego!
Dzwonek 29.09.2008, h. 23:52 Dzwonek
No w to akurat bym nie wątpił, tylko co dalej, jeszcze to tworzywo, choć "dupne" - ujdzie. Ale czy ten granat będzie wogóle działał !?
Wukasz 29.09.2008, h. 23:55 Wukasz
Dla mnie taki działający granat byłby newsem roku. Wreszcie kupiłbym granatnik
I3ongo 30.09.2008, h. 00:55 I3ongo
dokładnie, byle działał, jak dla mnie może być kartonowy
SoP-PeL 30.09.2008, h. 13:49 SoP-PeL
Westie , POM to jest właśnie tworzywo sztuczne;)
Pewnie dlatego tak się nazywa. ALE POM jest całkiem mocnym tworzywem. Więc jest szansa:)