Daj cynk
Reklama

Aktualności

HAG: PKM

Aktualności, 29.09.2008, h. 17:38, dodał: Promant
57

Firma Heavy Airsoft Gear udostępniła na swojej stronie kilka zdjęć prototypu repliki ASG AEG PKM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Heavy Airsoft Gear zamieściła wreszcie na swojej stronie kilka zdjęć prototypu repliki AEG PKM. Replika ma być produkowana w limitowanej serii 31 sztuk. Produkcja ma ruszyć w ciągu kilku najbliższych dni.

 

 

Producent podkreśla, że fotografie przedstawiające prototyp różnią się od wersji finalnej repliki, która będzie wyglądać znacznie lepiej. Egzemplarz produkcyjny będzie posiadał przyrządy celownicze, tłumik płomienia i czarny grip, a magazynek box będzie miał kolor oliwkowy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

 HaG

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ahmed 29.09.2008, h. 17:45 Ahmed
Ciekawie ciekawie !!!
to ja proszę o 30tkę
pozdrawiam Ahmed
lemonzawodowiec 29.09.2008, h. 17:45 lemonzawodowiec
Łał. Myślałem, że to istnieje tylko na plakacie.
P_I_O_T_R_E_K 29.09.2008, h. 17:48 P_I_O_T_R_E_K
Bardzo fajnie, że ktoś w końcu bierze się za nasze rodzime "giwerki", tylko czekac na beryla, tantala itp. P.S. szkoda tylko iż niewielu będzie stać na takie cudo...
Link 29.09.2008, h. 17:51 Link
To jest po prostu LANS...
Codename666 29.09.2008, h. 17:52 Codename666
Ja tam jestem prawie pewien, że jeśli nasza rodzima firma "HaG" osiągnie sukces a co za tym idzie- fundusze to doczekamy się naszym pięknych i tak oczekiwanych broni. Życzę sukcesów w dalszej działalności.
lemonzawodowiec 29.09.2008, h. 17:54 lemonzawodowiec
@Link

Lans, aha. Ty pewnie strzelasz rurką po długopisie żeby się nie lansić.
ocet 29.09.2008, h. 17:55 ocet
Berylek w rozsądnej senie byłby boski. Albo przynajmniej konwersja do niego.

Fakt, wspaniałe PK. Oby tak dalej,
gryncek1 29.09.2008, h. 17:58 gryncek1
Berylku, mój Berylku PRZYBYWAJ!...
loyle 29.09.2008, h. 18:08 loyle
mógłbyś tak powiedzieć o M60... ale kórde nie o PKM'ie.. ta broń nawet najładniej zrobiona nie jest lansiarska i jest zwyczajnie szpetna....
W.Zajcev 29.09.2008, h. 18:24 W.Zajcev
Idź strzelać emką...
vonRee 29.09.2008, h. 18:32 vonRee
a jak wyglądają flaki ? wiadomo z czego będą ?
gall_anonim 29.09.2008, h. 18:33 gall_anonim
ładne przescieradło. Równo w kostkę złożone
gross 29.09.2008, h. 18:35 gross
loyle: BUHAHAHAHAHAHAHAH Ty amerykański imperialisto, PKM tak samo jak AK jest tak brzydki, że aż śliczny, a Ty (przykro stwierdzić) tego nie rozumiesz !!! ;-D
Kelly 29.09.2008, h. 19:07 Kelly
Ja tam wole M60 Inokatsu
men3L 29.09.2008, h. 19:18 men3L
To sobie wol, żaden rusek z M60 biegać nie będzie.
Wiedziałem że są ludzie bez mózgu, ale żeby aż tylu?
gryncek1 29.09.2008, h. 19:22 gryncek1
W końcu powstał jakiś fajny nie-amerykański kaem i już niektórym nie pasuje a idźcie się wypchać sianem...
OFF 29.09.2008, h. 19:24 OFF
piękno tkwi w prostocie tej repliki..dla mnie niezłe ;p ciekawe jakie bebechy ^^
przemek10 29.09.2008, h. 19:28 przemek10
"Ja tam wole M60 Inokatsu"

Choć jestem fanem ciężkiego wsparcia to na żywo ta M60 jakoś mnie nie zachwyciła . Za to ten PK ma po prostu coś w sobie , chwili bym się nie zastanawiał pomiędzy tymi dwoma .
berylpl 29.09.2008, h. 19:40 berylpl
Miło, że komuś się chce robic takie repliki. Tylko tak się zastanawiam, czy mnie wzrok oszukuje, czy aparat zmienił ciut geometrię, czy PKM jest lekko wygięty? Na moje oko się zgarbil pod ciężarem magazynka
VITREUS 29.09.2008, h. 19:55 VITREUS
Z grubsza do PK podobny.
Waldi 29.09.2008, h. 19:59 Waldi
ahh ta PK hmmm ile tego w jugosławii było ah stare czasy...
NikonCZWA 29.09.2008, h. 20:00 NikonCZWA
Też mam wrażenie że jest wygięty, może środek z magazynkiem (raczej magazynem) jest zbyt ciężki...
Bolszewik 29.09.2008, h. 20:12 Bolszewik
No to miejmy nadzieje że Chińczycy wydadzą własna wersje PKM za niższa stawkę...
lemonzawodowiec 29.09.2008, h. 20:45 lemonzawodowiec
Powstała $1 replika, a ten już chce, żeby Chińczycy zrobili konkurencję. Ludzie, trzymajcie mnie...
Bolszewik 29.09.2008, h. 21:04 Bolszewik
Wszystko spoko ale skoro Chińczycy mogą zrobić PKM za 1200zł czy 1500zł to po co płacić około 3000zł(zdziera) za polskiego...
KicpA 29.09.2008, h. 21:20 KicpA
Po to żeby firma mogła się rozwinąć i zacząć np produkcję czego innego... żal
Zachar 29.09.2008, h. 21:26 Zachar
PK ma lufę z żebrami, jak na tym zdjęciu.
$3

Na stronie producenta:
"It is compatible with Gear Box v.3"
qbas187 29.09.2008, h. 21:29 qbas187
dobre bo polskie i drogie wcholere bo polskie wiec napewno nie kupie
Kamil 29.09.2008, h. 21:47 Kamil
Polskie produkty są takie podobne do siebie, wszystkie jak wyciosane z jednego kawałka drewna...
Dalej 29.09.2008, h. 21:48 Dalej
To PKM wygląda jak groteskowy żart nie jak replika.
Prawie nic w nim nie odzwierciedla dokładnie prawdziwego PKM, popatrzcie sobie dokładnie na zdjęcia.

Chłopcy z Zaporożca dużo lepszy zrobili.
$3
$3
Dalej 29.09.2008, h. 21:50 Dalej
Przepraszam, poprawka: NIC w nim nie odzwierciedla dokładnie prawdziwego PKM.
Loner 29.09.2008, h. 22:34 Loner
A ja myślełem że PK jest radzieckie...
SoP-PeL 29.09.2008, h. 22:45 SoP-PeL
No żart a nie PKM :/
Kamil 29.09.2008, h. 22:57 Kamil
Wielbiciele takich cudów jak np. "RPK" CA kupią pewnie i tego kloca.
Death_man 29.09.2008, h. 23:02 Death_man
@Dalej

A ja myślałem, że w tym news'ie znajduje się słowo "prototyp". Widać, że musiałem mieć jakieś omamy...
Czarny762 29.09.2008, h. 23:02 Czarny762
"Producent podkreśla, że fotografie przedstawiające prototyp różnią się od wersji finalnej repliki" ludzie może nie bedzie aż tak źle Czytajcie a nie tylko na foty lukajcie
VITREUS 29.09.2008, h. 23:05 VITREUS
Cytat z zagranicznego forum:


"I am sorry to be the one that has to tell you guys, but this PKM does look like shit."
Death_man 29.09.2008, h. 23:12 Death_man
@MMCommando

Niestety, widać że literki wychodzą z mody

Ja bym proponował zamieszczać news'y w formie komiksu ^^. Będą wreszcie przez poniektórych rozumiane .

Dla mnie jak na prototyp to i tak jest dobrze wykonany .
SoP-PeL 29.09.2008, h. 23:20 SoP-PeL
Nie rozumiesz, w ciemnym pokoju z daleka to mozę wyglądać jak PKM.

Ale to co pokazuje HaG można "punktować" prawie w każdym miejscu...

Tak zrobioną replikę, za ciężkie pieniądze można przyrównać do SWD od JG.
Dalej 29.09.2008, h. 23:21 Dalej
Death_man: sprawdź definicję słowa "prototyp", a zgodzisz się że to co przedstawiają te zdjęcia zasługuje najwyżej na nazwę "szkic".

Popatrz sobie na prototypy firm produkujących repliki.
Mark99 30.09.2008, h. 00:02 Mark99
No nie jest tak źle ale dobrze w sumie też nie jest....
Ale nie ma co panikować, mówili ze za tą wpłaconą kasę dopiero kupią sprzęt i maszyny, więc można się pocieszać że ten "prototyp" był wykonany gdzieś w garażu, a efekt końcowy będzie dużo lepsiejszy
Polak potrafi, więc trzeba mieć nadzieję
loyle 30.09.2008, h. 07:13 loyle
no kór*a wiem że "piękno tkwi w prostocie"... i oto mi chodziło, bo w porównaniu do właśnie M60 to jest brzydsze... i taki jest fakt =P
kazik_ 30.09.2008, h. 07:28 kazik_
Smutno mi
SoP-PeL 30.09.2008, h. 11:38 SoP-PeL
No więc będzie to "klops"

Ze strony HaG:

"Produkt który dostanie klient w przeciwieństwie
do tego ze zdjęć będzie posiadał jeszcze
celowniki (tylni), tłumik płomienia, czarną
rękojeść i bardziej oliwkowy magazynek"

Czyli nic nie zostanie bardziej "podciągnięte" niż tylko jakieś dodatki.
Rogal 30.09.2008, h. 12:58 Rogal
Ta ?!?

Przepraszam ale co to jest ?? Myślałem że zobaczę ładniutkie PK a tu coś ja by ślepy patykiem malował.
Bez jaj ale w naszym "wspaniałym" kraju do tworzenia replik z byłego układu warszawskiego są doskonałe warunki tylko trzeba się zakręcić, i można kupić oryginalne części broni i tylko poddać je niewielkiej modernizacji.
Szczerze na to liczyłem.
Indianin 30.09.2008, h. 14:13 Indianin
Rogal z tymi doskonałymi warunkami to bym nie przesadzał. Jak budowałem swoje PK, to chciałem legalnie kupić części w fabryce w Tarnowie. I nie ma bata. Nawet jak załatwiłem sobie papierek z MSWiA, że na części które chciałem kupić nie potrzeba koncesji i zezwoleń, to panowie z Tarnowa robili takie problemy, że dałem sobie spokój z tą drogą.

Jak nie masz znajomego (wyżej postawionego) w jakimś magazynie wojskowym, to trudno jest znaleźć części. Zostaje alledrogo, ale nie kupisz tam 30 kompletów, tylko pojedyncze części i to rzadko.

Ale swoją drogą to coś to potworek
Maza94 30.09.2008, h. 15:22 Maza94
by się za beryle wzięli a nie chrzanią się z pkmami.

Maza

PS: w Polsce czekamy na beryla no chociaż tantala, wiedzą że tym mogli by podbić rynek w polsce, ale NIE!
GunneR2oo6 30.09.2008, h. 18:53 GunneR2oo6
Coś czuję,że więcej wywalą na produkcje niż zarobią.A to PK "trochę" się różni od oryginału.
Chmielu 30.09.2008, h. 22:03 Chmielu
Jak zabawka z modeliny powiększana w paincie. max 1000 zł.
Goose 01.10.2008, h. 17:21 Goose
Narzekacie, osobiscie jako że mam 2 lewe ręce do prac manualnych zakupiłbym takie PKM gdybym był stworzony do tego rodzaju "fuchy"
roquel 01.10.2008, h. 17:26 roquel
Czy beryl klasyfikuję się jako "Heavy Airsoft Gear" ?
Moim zdaniem nie, a ta firma z góry określa się jako producent replik CIĘŻKIEJ broni palnej. komentarze w stylu powinni zrobić... są trochę mało poważne.
Swoją drogą można by się pokusić o fotki w większej rozdzielczości, tyle czasu czekać na zdjęcia prototypu i dostać raptem trzy na krzyż do tego takie z których nie wiele wynika.
pest1994 01.10.2008, h. 21:35 pest1994
zrarąbisty pomysl
ATISHOO 02.10.2008, h. 16:59 ATISHOO
Ej, no... Czemu jakiejś eMki nie zrobili?
SnorlaXgru 03.10.2008, h. 01:12 SnorlaXgru
wreszcie ukaże się PKM
mrozio1944 01.02.2009, h. 15:23 mrozio1944
Emki SUX ;O
Pik 29.07.2009, h. 21:58 Pik
Lekki skandal taki szajs za taką kasę.
MAXIM 19.03.2010, h. 20:56 MAXIM
Pomysł fajny, ale wykonanie... nie chce nikogo obrażać, więc więcej nie powiem... SALUT!