Daj cynk
Reklama

Aktualności

Stryke Airsoft: P4 custom

Aktualności, 29.09.2008, h. 17:06, dodał: Promant
16

Stryke Airsoft proponuje klientom customową replikę M4 oznaczoną jako P4 i wzorowaną na filmowej broni Punisher'a z obrazu "War Zone".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stryke Airsoft Custom Creation Punisher P4 jest repliką inspirowaną filmem ekranizującym komiks Marvel'a: "The Punisher: War Zone".

 

 

Bazę customa stanowią, głównie, repliki i części firm G&P oraz Mad Bull. W tym: granatnik AGX, free float M4 RIS typu KAC, małe panele na RIS typu UTG oraz tłumik typu Gemtech. Lufa zewnętrzna - jednoczęściowa.

 

 

Ponieważ warunki oświetlenia w zwiastunie filmu, na którym wzorowali się twórcy customowej repliki, nie pozwalają jednoznacznie określić koloru kolby i paneli RIS - zdecydowano się na zastosowanie czarnych. Ze względu na fakt, że bohater filmu jest byłym US Marine - wybrano korpus Marine KAC.

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 340fps. ROF: 15-18BB/s. Cena repliki: 600USD, co, według specyfikacji Stryke Airsoft, wynosi 85USD mniej niż suma cen detalicznych zastosowanych komponentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.strykeairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nanteris 29.09.2008, h. 17:08 Nanteris
Czego to ludzie nie wymyślą .
Kondor220V 29.09.2008, h. 17:14 Kondor220V
Jednak z emki można jeszcze wycisnąć coś ciekawego. Kolimator dziwny, taki amerykanie montują na rewolwerach...
Warlord Shadow 29.09.2008, h. 17:24 Warlord Shadow
Jak spojrzałem na ten granatnik, to przez chwile pomyślałem, że to Glock podczepiony xD
Nomad 29.09.2008, h. 17:29 Nomad
Mi jakoś nie podchodzi... Przez ten granatnik... Dziwny A tak poza nim to fajna giwerka
MartiN_BB 29.09.2008, h. 17:46 MartiN_BB
Wszystko fajnie, ale batka to tam malutka wejdzie... No chyba, że mówimy o Lipo.
shaw 29.09.2008, h. 17:55 shaw
Jakieś to dziwne :/ Na pierwszy rzut oka myślałem że na RISie pistolet zamontowali Rzeczywiście ten granatnik psuje efekt.
gryncek1 29.09.2008, h. 17:55 gryncek1
Niech zrobią motyw z Piratów z Karaibów.. wykonanie całkiem, całkiem...spoko pomysł z takim granatnikiem
pumbishon 29.09.2008, h. 18:01 pumbishon
Kondor220V

" Kolimator dziwny, taki amerykanie montują na rewolwerach... "


Taki mam zamontowany na karabinie bo jest najwygodniejszy
SHOGUN_YAMATO 29.09.2008, h. 18:06 SHOGUN_YAMATO
Też mam taki kolimator i potwierdzam, że jest bardzo wygodny.

Poza tym identyczny był w COD4 jako upgrade broni
Mark99 29.09.2008, h. 18:07 Mark99
Haha mam pomysł!
Zrobimy komiks albo anime z jakąś słabą fabułą, w którym to główny bohater będzie walczyć z chmarami zombiaków, "złych rusków" czy innymi kosmitami, posługując się oczywiście nie czym innym niż Berylem .Potem rozpromujemy go na cały świat (na Zachodzie taka historyjka na bank się przyjmie) i wszyscy zakochają się w wz.96
A wtedy popyt na Berylka wzrośnie i w końcu żółci bracia uruchomią masową produkcję.No więc panowie do pracy artystycznej a nie narzekać tak jak w poprzednich newsach że czemu to nie Beryl albo co gorsza "znowu eMka..."

BTW nawet po dokładniejszych oględzinach nie wiedziałem co to jest, gdybym nie przeczytał ze to granatnik to bym Glocka obstawiał xD
Cena za przyjemna też nie jest więc raczej dla fanów
OFF 29.09.2008, h. 19:27 OFF
granatnik ujdzie xD zawsze cos innego niz te zwykle do eMek ^^'
sam sie zastanawiam nad kupnem takiego kolimatora.. ale chyba jednak kupie eotecha..
zombie_snake 29.09.2008, h. 21:04 zombie_snake
Nareszcie granatnik jak od HK416^^
uzi43 29.09.2008, h. 21:14 uzi43
W koncu eMka ktora mnie zainteresowala bardzo ciekawie wyglada...
gryncek1 29.09.2008, h. 22:30 gryncek1
Ciekawie też pewnie będzie kosztować....
uzi43 29.09.2008, h. 22:51 uzi43
@gryncek1
600 USD. Pisze w newsie.
HateMe 30.09.2008, h. 14:16 HateMe
MNIAM!