Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Aktualności, 29.09.2008, h. 15:59, dodał: Promant
31

Fiński magazyn ASG: Airsoft Soldier - już dostępny na stronie Capri ASG. King Arms: Galil SAR w przedsprzedaży. JG: nowe repliki z rodziny G36, wkrótce w ofercie Gunfire.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z niewielkim opóźnieniem fiński magazyn airsoftowy dotarł do sklepu Capri ASG. Airsoft Soldier dostępny jest już w sprzedaży stacjonarnej i w sklepie internetowym, w cenie: 19.99PLN. 

 

 

Stosowanie lunetek typu Magnifier 3x współpracujących z kolimatorami staje się coraz bardziej powszechne. Niestety rynek zalany jest głównie, nienajlepszej jakości, produktami chińskimi. W ofercie Capri ASG pojawiła się ponownie, po długim okresie braku w magazynach producenta, jedna z najlepszych kopii takiej optyki - dedykowany do kolimatorów Aimpoint - Booster 3x produkcji G&P.

 

 

Zapowiadana niedawno replika blow back AEG firmy King Arms: Galil SAR jest już dostępna w opcji preorder na stronie sklepu Uncompany. Replika posiada licencjonowane oznaczenia. Cena: 432USD. 

 

 

W najbliższym czasie, w ofercie sklepu Gunfire mają się pojawić 3 nowe repliki produkcji JG z rodziny karabinów G36.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asg.com.pl

www.JBTrading.pl

www.uncompany.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szynkam 29.09.2008, h. 16:01 szynkam
Ciekawe jak będzie z wytrzymałością tych gietek, fajne są.
pierwszy...
pajacyk 29.09.2008, h. 16:07 pajacyk
czy taką lunetkę można stosować oddzielnie? Chcę sobie zamontować na mojego AIMS-a jakąś małą lunetkę o dokładnie takim powiększeniu.
sahem 29.09.2008, h. 16:08 sahem
juz widze ten plastik . . .
Cyrek 29.09.2008, h. 16:09 Cyrek
Można, ale nie ona nie ma krzyża celowniczego.
Promant 29.09.2008, h. 16:13 Promant
Pajacyk:

Booster nie jest samodzielną lunetką.
Tu masz dobrą lunetkę, stosowałem z AK:
$3
gryncek1 29.09.2008, h. 16:13 gryncek1
Och ostatnio uwzięli się na te g36......i dobrze
goren 29.09.2008, h. 16:14 goren
Ja na stronie Capri nie widzę żadnego boostera produkcji G&P. Jest tylko jeden firmy UFC...
Sledzikmaster 29.09.2008, h. 16:18 Sledzikmaster
i po kiego grzyba kupowałem CA36 jak gienia JG pewnie będzie 2 raz od niego tańsza
shank 29.09.2008, h. 16:20 shank
Ten booster cały czas był na asgshopie tak nawiasem mówiąc
WolfHeart 29.09.2008, h. 16:23 WolfHeart
Hmmm dobra, teraz zasadnicze 2 pytania: czy ta luneta w G36 będzie się do czegokolwiek nadawać i ile to cudo będzie kosztować...
Adi.K 29.09.2008, h. 16:26 Adi.K
Ja i tak pozostanę fanem CA36 Choć przyznam ,że te G608-5 wygląda całkiem przyjemnie.

EDIT:
A ten Galil też niezłe ciacho.
pajacyk 29.09.2008, h. 16:32 pajacyk
Promant dzięki za linkę ale ja szukam czegoś trochę krótszego, ten co podlinkowałeś ma 22cm
capri 29.09.2008, h. 16:32 capri
goren:
To jest dokładnie to samo. Firma G&P współpracuje z UFC i w praktyce te produkty różnią się wyłącznie etykietą na opakowaniu i pochodzą z jednej fabryki. To samo dotyczy np. kolimatorów typu eotech.
Najlepszym tego dowodem jest są fotki, które, jak widzę Promant zaciągnął z www.gp-web.com
Mormaeglin 29.09.2008, h. 16:33 Mormaeglin
No, no chińskie giety, pasmotrim, pasmotrim..
SoP-PeL 29.09.2008, h. 16:37 SoP-PeL
W tym Galilu, kolba wydaje się być po kątem prawda?
VonHusarz 29.09.2008, h. 16:45 VonHusarz
Sahemie plastyk JG najbliższy jest ostremu plastykowi co nie znaczy ,że musi być ładny itd.
Dzwonek 29.09.2008, h. 16:58 Dzwonek
Szczerze mówiąc to G36 zaczyna przechodzić w taki etap, w jakim są repliki M4/M16. Tzn. zaczynają robić coraz to nowsze wariacje na jego temat dodając np. dłuższy front grip lub dodając bipod i nazywając to innym modelem. Ciekawe, bo w kałachu tego się nie zaobserwuje, może z powodu małej modułowości.

Ten SAR dość śmiesznie wygląda bo wydaje się jakby był połączenie Kałacha i FALa.
graber89 29.09.2008, h. 17:17 graber89
Ciekawe czy w tych gietach są chociaż odpowiednie kolby a nie te od G36C? A skoro już tak zaczęli z tymi gietkami szaleć to mogliby zrobić G36KV
Codename666 29.09.2008, h. 17:41 Codename666
Kur... :-/ Żałuje, że niedawno kupiłem G36K od JG z szyną bo wolę jednak mieć już tę lunetę. No trudno Kupiłbym optykę Red Dragon lecz ona jest jaśniejsza i nie pasuje już kolorystycznie
VonHusarz 29.09.2008, h. 18:03 VonHusarz
Jakie wariacje? Porpostu zrobili G36K G36 z dwójnogiem (odkręcić go przeta można)
oraz G36 z szyną.
Jak oglądam zdjęcia z niemiaszków z bliskiego wschodu to tam także różne dziwy widać

A tutaj
$3
G36c Jg z oznaczeniami?
ocet 29.09.2008, h. 18:09 ocet
Damn! Cały rok składam swoje MG36 przerabiając G36C z JG, a tu co? Jestem na ukończeniu a te żółtki nagle wpadły na pomysł żeby wypuścić G36...
illus 29.09.2008, h. 18:24 illus
wreszcie jakiś news o gietach
ciekawe jaka będzie cena
Tony Halik 29.09.2008, h. 18:50 Tony Halik
Ha! Nareszcie "długa" gieta od JG! Miejmy nadzieję, że cena będzie przyzwoita - jeśli tak, to mamy kolejną replikę, na którą warto przeznaczyć część funduszy.
Panocek 29.09.2008, h. 19:14 Panocek
Niestety - te nowe gietki mają krótką kolbę od wersji "C"...

Niewiem, czy to aż tak wielki wysiłek skopiować długą kolbę zamiast wciskać wszędzie krótką?
VonHusarz 29.09.2008, h. 19:34 VonHusarz
No Kurzu to jeszcze uchodzi ale na długim to juz niestety widać
uzi43 29.09.2008, h. 20:11 uzi43
Dobrze ze wstrzymalem sie z kupnem G36k od JG moze na inny wariant sie zdecyduje
Tony Halik 29.09.2008, h. 22:46 Tony Halik
Z tą kolbą to nie byłoby źle, gdyby Chińczycy skopiowali i sprzedawali też tą kolbę mieszczącą dużą batkę...
siridar 30.09.2008, h. 07:18 siridar
Ja pierdzielę, teraz dają długą wersję, jak ja swoją G36C właśnie skończyłem z mozołem konwertować na długą
BTW, wiadomo coś na temat cen tych gietek?
MAR 30.09.2008, h. 21:52 MAR
odnosze wrażenie ze najdłuższa wersja giety ma dłuższa kolbe niż w C
choisen 01.10.2008, h. 11:19 choisen
Co wy gadacie o "K" z szyną? Przecież to wszystko oprócz pierwszego karabiny to "pełne G36"! Poza tym w chwycie do G36K nie ma otwory pozwalającego przyczepić bipoda do Giety, można co najwyżej do szyny dolnej przyczepić...

Kurde, ale szybko się zreflektowali z tymi wersjami. A ja już dążyłem przerobić "C" na Pełną z nakładem funduszy :/
White Hawk 13.10.2008, h. 11:48 White Hawk
no kiedy one wreszcie będą?!
już nie mogę się doczekać