Daj cynk
Reklama

Aktualności

Cyma: replika CM-040

Aktualności, 28.09.2008, h. 21:21, dodał: Promant
42

Na stronie sklepu Gunner Airsoft pojawiła się nowa wersja AKS74 firmy Cyma. Tym razem jednak chińska replika CM-040, w przeciwieństwie do poprzedniego cymowskiego AKS74 [CM-031c], nie jest repliką AK opartą na systemie TM.



 

 

 

 

 

 

 

Doczekaliśmy się czasów, gdy Chińczycy kopiują Chińczyków. W ofercie Gunner Airsoft dostępna jest nowa wersja repliki AKS74 firmy Cyma. Wersja ta nie jest oparta na systemie replik AK Tokyo Marui, lecz stanowi kopię AKS74 firmy Dboys [RK-02], czyli jest to klon klona repliki VFC. Replika CM-040, full metal, różni się podobno od RK-02 jedynie komorą hop up, która w AKS Cymy jest metalowa.

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 380+fps. Magazynek typu hi-cap. W komplecie aku i chińska "ładowarka". Cena: 85USD.

 

 

 

 

Źródło: 

www.gunnerairsoft.com

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mszaan 28.09.2008, h. 21:22 Mszaan
czyli jest to klon klona repliki VFC - świat oszalał...
Harki 28.09.2008, h. 21:23 Harki
Haha , był ostatnio artykuł jak to zaczeli podrabiac Mil-Tec'a , więc nic dziwnego ,że Chińczycy kopiują chińczyków.
Kamil 28.09.2008, h. 21:23 Kamil
Jeśli klon VFC był brzydki, to co dopiero klon klona?
edhunter 28.09.2008, h. 21:26 edhunter
Jedno słowo cię ciśnie na usta "TRAGEDIA".
Ciekawe kiedy cyma wypuści kopię cymy za pół ceny.
Promant 28.09.2008, h. 21:26 Promant
Cena dość niska, więc raczej hit to nie będzie...
Papuga 28.09.2008, h. 21:28 Papuga
Żeby Chińczyka klonować, to już przesada
Gogin 28.09.2008, h. 21:30 Gogin
"Doczekaliśmy się czasów, gdy Chińczycy kopiują Chińczyków."

Buahahaha... To raczej nie zachęca do kupna.
Morn 28.09.2008, h. 21:32 Morn
niedługo Both Elephant skopiuje cyme a potem Well skopiuje BE i będzie klon klona klona który jest klonem VFC
jakubskate 28.09.2008, h. 21:39 jakubskate
Czyżby chińczykom brakło kasy na kupienie VFC które mogą skopiować?
gryncek1 28.09.2008, h. 21:57 gryncek1
Niech się wezmą za beryla..
sokol93 28.09.2008, h. 22:00 sokol93
kiedy bedzie u nas?
Codename666 28.09.2008, h. 22:01 Codename666
"Czyżby chińczykom brakło kasy na kupienie VFC które mogą skopiować? "
Z krzesła spadłem Źle się dzieje z naszymi żółtymi braćmi.
loyle 28.09.2008, h. 22:07 loyle
ile armii używa Beryla? a teraz ile używa AK74 i odmian? A teraz: czy Polska armia = potenga ble ble ble itd? ... i już wiemy czemu nie robi się Beryla...
kazik_ 28.09.2008, h. 22:10 kazik_
Bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że przyszłe kałachy od CM też będą w tym standardzie.
ZaczO 28.09.2008, h. 22:17 ZaczO
Niech się wezmą do roboty a nie ciągle ak, aks'y i akm'y robią.. Przydało by się coś świeżego Np. chińska tania kopia AIMSa z prawdziwą kolbą (nie to co boyi) albo beryl - ten model zrobiłby furorę w Polsce
Kosa30 28.09.2008, h. 22:19 Kosa30
Ja mam D-boys'a AK a do cymy chyba nigdy nie będę przekonany. i jak dlamnie powini zrobić np. PJM'a a nie non stop to samo.
Kosa30 28.09.2008, h. 22:20 Kosa30
*PKM
Sariel 28.09.2008, h. 22:20 Sariel
Z kopią repliki już sie kiedyś spotkałem ale że chińczycy chińczyków?


aks, aksu 47 i 74 - Coraz bardziej zbliżamy sie do beryla -
Choćby wizualnie
Promant 28.09.2008, h. 22:21 Promant
Ależ ofkorz. Już widzę, jak uruchamiają całą produkcję żeby móc sprzedać te kilkadziesiąt, może "kilkaset" beryli na polski rynek. Zapewne o takim interesie stulecia marzą wszyscy Chińczycy, i nie wiadomo czemu jeszcze zwlekają...
Dyger 28.09.2008, h. 22:22 Dyger
Bleee... Znowu kałasz
Wojtass_nt 28.09.2008, h. 22:32 Wojtass_nt
Czemu 380fps?? To wprost niemożliwe że tak mało!!??
Kamil 28.09.2008, h. 22:43 Kamil
"aksu 47"

??
FalamHazam 28.09.2008, h. 23:12 FalamHazam
Klon, klona.
Istny Atak Klonów.
kupolud231 29.09.2008, h. 05:23 kupolud231
Pytanie brzmi : czyżby chińczycy zaczeli się starać i dążyć do jakichś standardów ?
Astonmarcin 29.09.2008, h. 07:57 Astonmarcin
cena niska ... w USA ciekawe ile w Polsce będzie kosztować...
NikonCZWA 29.09.2008, h. 08:43 NikonCZWA
No nie narzekajmy, rozmawiałem z kolegami z woja, przynajmniej w szkołach zawodowych różne rodzaje kałachów są na porządku dziennym. Beryl? Chyba tylko w TV.
Mohawk_PL 29.09.2008, h. 09:00 Mohawk_PL
Wg mnie to jest dobre rozwiązanie, DBoys ma tą przewagę iż jest rozkładany trochę jak prawdziwy, szybciej i wogóle jeśli chodzi o osiągi nie jest zły, zaś Cyma jest dobrze wykonana. Dobre wykonanie (CM) + realistyczne wykonanie (BOYI) = Hit na rynku ?
Mormaeglin 29.09.2008, h. 09:22 Mormaeglin
Aż dziw bierze iż ten nienadzwyczajny karabinek zwany "Berylem" powoduje takie podniecenie. Cóż w nim takiego niespotykanego?
men3L 29.09.2008, h. 09:42 men3L
szału ni ma
NikonCZWA 29.09.2008, h. 11:12 NikonCZWA
@Mormaeglin
Jakto "cóż niespotykanego"? Czyż nie wygląda pięknie? W dodatku polski, rodzimy!
$3

W sumie to jakby jakiś polski sklep softowy się postarał zrobić takiego Beryla i wypuścić to w przyzwoitej cenie już z jakimś tuningiem i dodatkami to na pewno by na tym ładnie zarobili.
Minion 29.09.2008, h. 11:29 Minion
Pieprzenie kotka za pomocą młotka.
Żaden sklep nie zrobi Beryla, bo to nawet na bazie chińczyka drogo wyjdzie i nikt nie kupi chinola za 1000zł.
NikonCZWA 29.09.2008, h. 13:38 NikonCZWA
@Minion
No tak oczywiście nic się nie da i najlepiej się nie odzywać.
Skoro robią coś takiego:
$3
to Beryla też można zrobić, może i drogi ale można. Może nie powiniem pisać że zrobi to akurat sklep, ale jakaś firma tak.
Germ 29.09.2008, h. 13:48 Germ
NikonCZWA - tylko pamiętaj, że to jest seria limitowana...
Niektórzy mają chińczyki od ponad roku i bez awarii żadnych. A ja mam pół roku RK-02, 10 razy rozkładem gearboxa i wczoraj zmielił mi się tłok. Więc nie ma co narzekać, że kopia kopii. IMO Cyma jest zdecydowanie lepsza pod względem wewnętrznym od Boyi.
Mormaeglin 29.09.2008, h. 14:04 Mormaeglin
@NikonCZWA
Takie cuda to i na AK podczepisz
Morn 29.09.2008, h. 14:31 Morn
Ten PKM to też wygląda jakby go robili na tzw. "pi razy oko"
jeżeli te cymy będą sprzedawane za 250zł to w sumie niezła alternatywa na "boczniaka" dla np KMisty z 500fps i full auto, albo snajperem 500-800 fps
_Adek 29.09.2008, h. 14:42 _Adek
Klon klona klonem pogania ^^.
Death_man 29.09.2008, h. 16:41 Death_man
@Promant
Czemu tylko w Polsce? Nie wszyscy odtwarzają konkretną armię i niekoniecznie muszą biegać w polskiej panterce by kupić replikę Beryla. Wyszła wersja węgierska, to czemu by nie wypuścić czegoś z polskiej myśli technicznej ?
Promant 29.09.2008, h. 17:10 Promant
Porównaj popularność Beryla i węgierskiego AK oraz pomyśl jaki jest stopień rozpoznawalności i znajomości obu tych broni na świecie, to sobie sam odpowiesz.
Germ 29.09.2008, h. 18:54 Germ
I potem zapytajmy się Remov'a o uznanie dla polskiej broni w Stanach.
Death_man 29.09.2008, h. 21:46 Death_man
Jednak skoro powstają customy i repliki na bazie wymyślonych broni z różnorodnych anime... Czy zrobienie repliki polskiego karabinka nawet w limitowanej edycji jest aż tak nieopłacalna? W końcu Beryl nie jest aż taki ohydny xD (w przeciwieństwie do poniektórych customów).
Zresztą kończę offtop'a z serii "czemu by nie Beryla?"
Promant 29.09.2008, h. 23:04 Promant
Customy są bardzo drogie i powstają w krótkich seriach, albo prawie chałupniczo, albo robią je wielkie firmy, mające już infrastrukturę. Ale może, ktoś, kiedyś, jakiś świr...
Snoozior 27.05.2013, h. 17:37 Snoozior
Czyli teraz nasuwa się pytanie.Co jest lepsze:Dboys RK-02,czy CM.040 ?