Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku

Aktualności, 25.09.2008, h. 23:22, dodał: Promant
42

Nowości w ofercie WGC shop. RSOV: A.C.M. chest rig with hydration carrier. Replika G&P Defender dostępna w preorder. SRC: zestawy lufy i bipodu RPK. Evike.com: maski Cactus Hobby.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadane niedawno produkty firmy G&P: korpusy Skull Frog oraz front Beast są już dostępne na stronie WGC. Metal body Skull Frog, w wersji A oraz B, kosztują 105USD.

 

 

 

Beast front set, do replik M4 systemu TM i G&P, sprzedawany jest w cenie 115USD.

 

 

WGC włączył także do oferty dwa modele pistoletów GBB firmy Western Arms: czarną wersję Infinity 6.0 Hybrid EX. Materiał: metal + ABS. Cena: 263USD.

 

 

Oraz S&W Shorty 40. Materiał: ABS. Cena: 189USD.

 

 

Na stronie RSOV można nabyć chestrig produkcji chińskiej z systemem hydracyjnym. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna i tan lub camo multicam. Cena: 25 funtów.  

 

 

 

Replika firmy G&P: M4 Defender, opisywana w jednym z poprzednich news'ów, emitowana w limitowanej serii 500 sztuk, jest już oferowana w przedsprzedaży na stronie RedWolf Airsoft. Cena: 325USD.

 

 

Uncompany sprzedaje zestawy lufy i bipodu RPK produkcji firmy SRC, do konwersji replik AK. Materiał: metal. Waga: 660g. W komplecie wycior. Cena: 74.50USD.

 

 

W jednym ze starszych news'ów prezentowaliśmy ciekawe maski firmy Cactus Hobby. Obecnie maski projektowane przez Cactus Hobby, typu metallic skull i persian, oferowane są również przez Evike.com, w cenie 90USD. Przetestowana wytrzymałość: powyżej 500fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.wgcshop.com

www.rsov.com 

www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com

www.airsoftpost.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Perezz 25.09.2008, h. 23:33 Perezz
Ciekawe maski, wyobraźcie sobie co musiał by czuć człowiek po przeciwnej stronie lufy gdyby ktoś w takich maskach (np. Persian'nie) wyskoczył za rogu na nocnym CQB
cziman 25.09.2008, h. 23:36 cziman
Myślę że krzyknąłby "Madness? this! is! AIRSOFT!!!"
mcrobb 25.09.2008, h. 23:43 mcrobb
Zesrał by się w gacie.
Harki 25.09.2008, h. 23:46 Harki
To na larpy dobre jest ^^.
Ale te klamki miodzio.
Mikolaj_L 25.09.2008, h. 23:48 Mikolaj_L
Zawsze chciałem odwzorować "300"...
Wolfi 25.09.2008, h. 23:51 Wolfi
Szkoda że maski z siatką a nie szybą.

Swoja drogą taką maskę ala teatr Noh do tego mundur w kamuflażu Jietai z japońską flagą type 89 w łapki
SHOGUN_YAMATO 25.09.2008, h. 23:52 SHOGUN_YAMATO
Hm... i widzę, że od czasu pierwowzoru nic w tym dwójnogu nie poprawili. Eh... mocowanie go tak na jedną śrubkę na lufe zewnętrznej to pomysł poprostu zły. Po 2-3 strzelankach gwint się zjedzie i mamy po mocowaniu dwójnogu. Jedyny dobry sposób do przykleić ten dwójnóg do lufy jakimś mocnym klejem epoksydowym. Jak tak zrobiłem u siebie w RPK z SRC i mam spokój.
Promant 25.09.2008, h. 23:55 Promant
Wiesz Shogun.., można jeszcze zaszpachlować otworek w dwójnogu, zrobić odpowiednie wcięcie w podstawie muszki i styka, no ale do tego potrzebna jest właściwa lufa, żeby mieć to jak w oryginale, a nie na śrubki...
sjzmisiek 26.09.2008, h. 06:58 sjzmisiek
metallic skull rodem z "army of two" - zajebiste.... a persjan do Du*y (bo na twarz bym tego nie założył )
Wiewioor 26.09.2008, h. 07:33 Wiewioor
THIS IS SPARTA!
Gogin 26.09.2008, h. 07:35 Gogin
A jak patrzę na tą siatkę w tych maskach, to myślę... i nie wiem.
Xie 26.09.2008, h. 08:30 Xie
A fuuu jaka paskudna maska :/
Nie chce strzelac do takiej geby!
Ciesze sie ze jest tam siatka, mniej osob ja kupi
kazik_ 26.09.2008, h. 08:34 kazik_
"A fuuu jaka paskudna maska :/ "
tekst z borewicza mi się przypomniał ...

Pewnie nikt tego nie kupi, ale ta "perska" wygląda na o tyle lepszą, że jest dodatkowa "wentylacja" na poziomie ust. Niby nic nie może zaparować (siatka), ale jednak lepiej kiedy coś się nosi i nie jest w tym cholernie gorąco.
0L0 26.09.2008, h. 09:27 0L0
Szkoda, że maski Predatora nie zrobili
Amfanatik 26.09.2008, h. 09:43 Amfanatik
W sumie... Do asg nie ale na motocykl bym sobie kupił xD Siatka do wywalenia. Ciekawi mnie czy guardery na to wejdą (te z gumką zaciskową na głowę) Rondel na łepetynę i jedźwa
dth 26.09.2008, h. 09:58 dth
Predator, to jest to
Swoją drogą odwzorowywanie "Nieśmiertelnych" nie było by chyba zbyt ciekawie odbierane
Promant 26.09.2008, h. 10:14 Promant
Cactus Hobby robi do swoich masek balistyczne nakładki - można je stosować zamiast siatki, podobne są do gogli.
$3
VITREUS 26.09.2008, h. 10:26 VITREUS
Czy ktoś wie czy w języku polskim jest odpowiednik słów: "tan" oraz "bipod?"
Dalej 26.09.2008, h. 10:27 Dalej
VITREUS:
$3
Fear Factor 26.09.2008, h. 10:29 Fear Factor
Maski jak od Slipknota.
kugelblitz 26.09.2008, h. 10:30 kugelblitz
Bipod to po prostu dwójnóg;
WolfHeart 26.09.2008, h. 10:30 WolfHeart
Tan=khaki (często mylone z oliwką). Bipod=dwójnóg.
Foka 26.09.2008, h. 10:44 Foka
Jeśli:
en. tan - pl. khaki
to:
en. khaki - pl. ???

Khaki to khaki... tan jest jakimś odcienie piaskowego, trzebaby grafika zapytać czy ma jakąś nazwę.
krugerheini 26.09.2008, h. 10:54 krugerheini
Googlać!

Khaki - z języka hindi, które oznacza "zapylony", "koloru pyłu" (khāk - "pył", "kurz"), w efekcie - kolor płowo-kasztanowo-cynamonowo-ziemisto-żółty. Występuje w różnych odcieniach.
Tan - złoto-brązowy.

Z grubsza to samo, prawie. A prawie jak wiadomo to wielka rożnica.
Jacek Sidi 26.09.2008, h. 12:39 Jacek Sidi
"... a mnie się nie podoba wasza wredna gęba..." ( Kingsize J. Machulski)

Tak a'propos motywacji strzeleckich
gryncek1 26.09.2008, h. 14:12 gryncek1
Czy będą może takie maski ale na wielkanoc?...
OFF 26.09.2008, h. 14:46 OFF
czym sie rozni body A od body B ? ;|
el polaco 26.09.2008, h. 15:09 el polaco
długością tego dzynksu, który trzyma kolbę (z tyłu body)...
Promant 26.09.2008, h. 15:19 Promant
Chyba się Vitreusowi nudzi na jego, świeżo podzielonym, portalu...

No cóż, ponieważ nie ma odpowiednika, w sensie konkretnego słowa, w języku polskim na określenie khaki lub tan - stosowane są nazwy oryginalne.

Było już kilka dyskusji na forum, na temat tego nazewnictwa - efekt jest taki, że gdy się napisze "beżowy" to zaraz komuś nie pasuje - bo to przecież "złoto-brązowy"... a jak "złoto brązowy" to obrażają się zwolennicy beżowego.
Więc będzie tan i khaki.

A określenie "bipod" jest równie popularne i często stosowane, jak polskie dwójnóg.
Dawidzik1 26.09.2008, h. 15:22 Dawidzik1
Te maski to idealne na nocną strzelankę na cmentarzu ;]
Foka 26.09.2008, h. 15:24 Foka
Ale VITREUS na pewno do gier używa manipulatora drążkowego, a drukarkę podłączył przez międzymordzie.
Germ 26.09.2008, h. 15:24 Germ
A do Boja to taki dwójnóg będzie pasować? Pal licho przedłużkę lufy i wycior z zestawu.
OFF 26.09.2008, h. 16:30 OFF
dzieki el polaco.. kurde..kiedy zrobia metal body do s-system xD bo to na taiwanie nie pasuje do mojego P&J ^^'
michalll 26.09.2008, h. 18:06 michalll
Maska wygląda jak z jakiegoś tanie thrillera S&M. Rzeźnia
sjzmisiek 26.09.2008, h. 18:06 sjzmisiek
$3 hehe "army of two" jak z du*y strzelił
$3
$3
WolfHeart 26.09.2008, h. 18:14 WolfHeart
Hmm jak typowy facet jestem "colour-blind" i khaki oraz tan są dla mnie na tyle podobne, że naprawdę niespecjalnie je odróżniam
A może tan=ecru?
Promant 26.09.2008, h. 18:43 Promant
Skąd to zdziwienie? Przecież to są maski z serii "army of two". Wystarczy poczytać na stronie producenta albo stary news.. Tylko te, które wcześniej opisywałem w news'ach nie były w wersji metallic.
Waldi 27.09.2008, h. 12:15 Waldi
jak z tą maską bym wyskoczył do przeciwnika to nie wiem gdzie by uciekał
Xie 28.09.2008, h. 01:26 Xie
No cóż... licencjat pisałam m.in. o tym jak kobiety i mężczyźni odróżniają warianty barw... wychodzi na to, że kolory jak 'beżowy, malinowy, buraczkowy' a w sumie większość rozróżnień między kolorami.... to domena pań. tak więc drodzy Panowie, za bardzo się nie stresujcie. Osobiście znam tylko kilku panów (i chwała im za to), którzy odróżniają więcej niż 10 nazw....
Nomen omen takie nazwy jak 'wiśniowy' i inne od-owocne w wymowie panów wprawiają mnie w błogi stan

Maska bezsprzecznie paskudna! To ma być zabawa - dla mnie również.
A horrorów nie lubię! Amen.
Promant 28.09.2008, h. 11:01 Promant
Ja nie mam problemów z odróżnianiem barw i odcieni