Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki i zapowiedzi produktów

Aktualności, 25.09.2008, h. 11:12, dodał: Promant
14

ARES DSR-1 dostępny na stronie Gunner Airsoft. Nowe repliki A&K na Gunner Airsoft. Magazynki Vanaras do M4/M16 Systema PTW. Kolba M110 - Dboys. PJ25 Carabine.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika karabinu snajperskiego DSR-1 firmy ARES jest już dostępna w sprzedaży na stronie sklepu Gunner Airsoft. Cena: 768USD.

 

ares-dsr1.jpg" alt="" width="500" height="188" />

 

Gunner włączył także do oferty 3 kolejne emki A&K w wersji full metal: CQB-R, SR-16 oraz M4RIS. Z wiadomych względów Gunner nie wysyła tych replik do Polski.

 

 

 

 

Na listopad 2008 zapowiedziano rynkową premierę magazynków Vanaras do replik Systema PTW. Wykonane z lekkiego aluminium, magazynki mają zmienną pojemność: można je ustawić na 30BB lub 100BB. Przewidywana cena: ok. 18EUR.

 

 

Firma Dboys zapowiedziała, że już wkrótce trafi do sprzedaży ich nowa kolba typu M110.

 

 

Od kilku dni sklep TaiwanGun oferuje PJ 25 Carabine. Replika o prędkości początkowej 430fps, posiada wzmocnione elementy wewnętrzne. W komplecie aku 9.6V 2000mAh Ni-Cd Firefox. Cena: 679PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.gunnerairsoft.com

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sobczaq 25.09.2008, h. 11:34 sobczaq
"Z wiadomych względów Gunner nie wysyła tych replik do Polski."

Co to za względy (nie tak znowu dla wszystkich wiadome ?
Promant 25.09.2008, h. 11:36 Promant
A&K produkuje na polski rynek te same modele replik, ale w/g specyfikacji Krakmana, więc skoro "nie wysyła" to najprawdopodobniej będą dostępne na TaiwanGun pod marką PJ.
noah 25.09.2008, h. 12:26 noah
DSR-1 jest piękny! Czyż nie? Gdyby tylko mieć te 800$...
pidzejfat 25.09.2008, h. 13:54 pidzejfat
Carbine a nie Carabine...
Mikolaj_L 25.09.2008, h. 13:57 Mikolaj_L
Coś Ci się pomyliło kolego.
gryncek1 25.09.2008, h. 14:35 gryncek1
Ale ten DSR-1 jest kwadratowy....
KWIA_TEK 25.09.2008, h. 15:37 KWIA_TEK
Magazynek do PTW ze zmienną pojemnością Już nie wystarczy naładować PO PROSTU 30 kulek. Jakież to banalne!
Niedługo w kamizelkach będziemy specjalnym pokrętłem nastawiać ilość magazynków, które nosimy przy sobie
Czego to ludzie nie wymyślą żeby kasę zarobić...
A swoją drogą taki magazynek to +49 pkt. do LANSU.
Shadow 25.09.2008, h. 15:42 Shadow
Kwiatek, nie zgadzam się, dla mnie to bardzo pożyteczne rozwiązanie. Nie trzeba przerabiać magów ani odliczać kulek.
Sam bym sobie taki mag do "standardowego" aeg'a chętnie sprawił.
LogaN 25.09.2008, h. 15:49 LogaN
Pidżejfjat:

Oczywiście powinno mówić się Carbine. Jednak Krakmani silnie trzymają się stwierdzenia Carabine, co można odczytać choćby na metalowych korpusach, sprzedawanych niedawno (nie wiem czy nie do dziś) przez nich .

Ale jako, że Krakmani nazywają ten karabin "Carabine", to możemy tylko rozważać dlaczego tak go nazywają, natomiast Promant pisząc w newsie taką właśnie "wersję" tego wyrazu nie popełnił błędu, gdyż tak brzmi nazwa tej repliki.
berylpl 25.09.2008, h. 15:49 berylpl
Mi też pomysł sie podoba, te same magaznki można wykorzystywać i na milsimach i na jebankach. Chciałbym aby pomysł podchwycili inni producenci
LogaN 25.09.2008, h. 20:52 LogaN
A możesz mi powiedzieć, w którym języku używane jest "Carabine"?
pumbishon 25.09.2008, h. 21:02 pumbishon
Sorki, przyznaję się - mój błąd
Promant 25.09.2008, h. 21:11 Promant
Replika figuruje jako "carabine" i skoro tak - nie można tego samowolnie zmieniać w news'ach.

Magazynek do PTW ma pewnie jakiś ogranicznik, skoro piszą "you can switch it from 100+ rds to 30 rds in just a minute" - musi być prosty patent.