Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 23.09.2008, h. 22:40, dodał: Promant
22

Nowe modele M4 Western Arms. STTI: pistolet GBB 1911 MEU Full Metal Version. Ciąg dalszy kłopotów z komorami HU PGC do M4 WA. Nowe repliki AGM wkrótce w ofercie Gunfire. AATV Video Review: porównanie replik karabinu SCAR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WA zapowiedziało rychłe wprowadzenie na rynek nowej generacji gazowych emek. Nowe modele M4 GBB firmy Western Arms oferowane będą z przeprojektowaną komorą hop up, która, jak wiadomo, była piętą achillesową tych replik. Repliki zostaną również wyposażone w grip'y Jane.

 

 

 

 

STTI reklamuje nowy pistolet, prawdopodobnie bazujący na modelu WE: GBB 1911 MEU Full Metal Version. Repliki tego typu są już sprzedawane, np. na stronie WGC, jako "produkt taiwański".

 

 

Pisaliśmy już wcześniej o konieczności modyfikacji przy instalowaniu komór hop up firmy PGC, dedykowanych do replik GBB M4 Western Arms. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec problemów. Możliwe są zacinki i przemieszczenia gumki HU przy niedokładnym jej założeniu. Zaobserwowano także spadki mocy przy strzale, co można zlikwidować przez usunięcie jednej z części (canal spring):

1. For problem due to jamming, it would be due to discrepancy of other parts which are manufactured from other companies and as a result, dislocation of HOP UP RUBBER. Please refer to picture: RUBBER- POS. Please don’t let the rubber bulge out of CHAMMER but insert about 0,5mm approximately.

2. For problem due to lack of power after shot, the reason is that it lacks of suitable route for WA NOZZLE’S CANAL. Please solve it by removing canal spring (see picture CANAL-SPRING, no.11)

 

 

 

Poinformowano nas, że wkrótce w ofercie firmy Gunfire mają się pojawić nowe repliki firmy AGM: M4A1 RIS oraz M16A1. Repliki mają prędkość początkową 330fps i wyposażone są w magazynki typu hi cap, o pojemności 300BB. 

 

 

 

 

AATV przygotowało kolejne Video Review: porównanie replik karabinu SCAR.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
W.Zajcev 23.09.2008, h. 22:50 W.Zajcev
Chińczyki dla normalnych ludzi 330fps
Szreder 23.09.2008, h. 23:04 Szreder
Poważne pytanie!

Co za kurtkę ma ten koleś na początku z filmu?
kupolud231 23.09.2008, h. 23:04 kupolud231
Jak to na dole to m16a1 to ja nic już nie wiem ....
noah 23.09.2008, h. 23:06 noah
Literówka ( cyfrówka )

M16A1 -> M16A3
gryncek1 23.09.2008, h. 23:06 gryncek1
Mam tego colta już od miesiąca...
Poli Tukasi 23.09.2008, h. 23:23 Poli Tukasi
Czy ten SCAR od D-Boys jest rzeczywiście tak dobry??
hmm nigby niw przepadałem za SCARem ale uwielbiam Masadę może wezmę tę Chińską.
karol 23.09.2008, h. 23:40 karol
a jak sie ten colt sprawuje? mocny ma blow-back?
Promant 23.09.2008, h. 23:43 Promant
Nie literówka ani "cyfrówka", tylko tak podali. Prawdopodobnie będą mieli i jedno i drugie. Tylko fotkę taką dali. Albo będzie to M16A1 tylko takie niedorobione.
AGM wypuścił M16A3 i M16A1.
Tyle tylko, że ich M16A1 to to samo co M16A3, ze zmienionym samym frontgripem.
Pisałem o tych replikach kilka news'ów wcześniej i było to widać na fotkach.

Więc niezależnie od tego co będzie na Gunfire to w zasadzie i tak pewnie będzie w większej części wyglądać jak A3.
Dudi 24.09.2008, h. 01:04 Dudi
Ktoś mi powie, czy na tym zdjęciu u góry z dwoma krótkimi eMkami na czarnym tle są zaprezentowane te same karabiny, czy może jest to zabawa w "znajdź 5 szczegółów..."?
thewojtz 24.09.2008, h. 07:21 thewojtz
nie znalazłem tego na WGC może jakiś pomocny link?
Harki 24.09.2008, h. 08:32 Harki
Dudi też właśnie się nad tym zastanawiałem i nie ma żadnych różnic oprócz tej ,że jedna ma gwiazdki ^^
Promant 24.09.2008, h. 09:31 Promant
Bo to pewnie ich nowa fototapeta...

Niestety taiwański MEU jest już out of stock:
$3 Pistols
Wolo_ 24.09.2008, h. 11:18 Wolo_
By sobie posprzątali ziomki w tym obejściu przed nagraniem, bo mają od kilku lat syf.
Makaveli_89 24.09.2008, h. 11:40 Makaveli_89
Az sie dziwie ze ten Scar od Boya taki dobry, zastanawialem sie nad jego kupnem, teraz troche zaluje
35groszy 24.09.2008, h. 11:41 35groszy
zajebiste są te SCARy, a Ci na filmie mówili za bardzo połamanym angielskim
gryncek1 24.09.2008, h. 12:38 gryncek1
"a jak sie ten colt sprawuje? mocny ma blow-back?" -bb normalny nie specjalnie mocny...martwi mnie tylko zamek bo czasem gdy nie ma już kulek w magu to nie zostaje w tyle....
Moses 24.09.2008, h. 12:52 Moses
A ja na swoje MEU nie narzekam. Blowback wystarczajacy, i problemu z zamkiem nie ma
Promant 24.09.2008, h. 13:05 Promant
WE czasem tak ma, ale to nie jest kwestia zamka tylko raczej podawania gazu przez mag. Mnie tak czasem też robi, ale tylko na jednym magu, na innych chodzi bez problemu do końca i zostaje w tylnym położeniu.
Johann 24.09.2008, h. 17:38 Johann
Słuchając gości z AATV mam wrażenie jakbym słuchał monologów żandarma Crabtree z Allo Allo.
Czero69 24.09.2008, h. 23:22 Czero69
ile będzie kosztował EGLM z VFC?? na tym filmie (dialogi płakać się chce) VFC lepiej się prezentuje od Stara, tylko czego oni walą taki lipny plastik-fantasik?!
ZXZ 25.09.2008, h. 18:29 ZXZ
się chińczykom strony pomyliły

(oznaczenia risów w ichniej emce )
Promant 25.09.2008, h. 21:13 Promant