Daj cynk
Reklama

Aktualności

Wieści z Chin

Aktualności, 22.09.2008, h. 22:56, dodał: Westie
23

Na początek złe wieści: Bell i A&K zostały zmuszone do zwinięcia interesu przez lokalną policję - o ile chodzą pogłoski, że A&K postanowiło tylko przeczekać i wznowić produkcję za kilka miesięcy, Bell rzekomo sprzedał swoje linie produkcyjne innej firmie.

Dobrych wieści na szczęście znacznie więcej, a głównym bohaterem tego newsa jest firma Boyi, planująca wielką ofensywę już w najbliższych miesiącach. Oprócz tego, ciekawostka z fabryki Jin Peng, wypełnianie pustki po Bellu i wyjaśnienie zagadki P90 z Echo-1.



Już po zawodach, kontrole przestały nękać przedsiębiorczych producentów naszych zabawek, zatem Boyi ruszyło z kopyta. Pierwsze nowe repliki po przerwie to metalowy granatnik M203 i kolejna kopia marushinowskiego Mausera K98K - tym razem już na gaz. Niedługo powinniśmy dostać także metalowe M16A4, HK416 (niestety tylko ze standardową kolbą i atrapą celownika laserowego AN/PEQ-2 mieszczącą baterię) i ciekawy wariant AK Beta-Specnaz, ze składaną kolbą wzorowaną na AK74M i "bułgarskim" magazynkiem. Dalsze plany obejmują wersję repliki AKS-74 ze stalowym korpusem, AKMS planowany na początek przyszłego roku, SR25 i cztery gazowe pistolety w wersji "full metal": SIG-Sauer P226 i P228 oraz dwa nieznane jeszcze modele, z czego jednym jest prawdopodobnie Colt M1911.

JG po wyprodukowaniu Skorpiona(który, pech chciał, nie dotarł do hurtowników na czas z powodu Olimpiady) postanowiło zabrać się za kolejny wariant G36, nazwany roboczo "Tactical" i dyskretnie zasugerowało, że amerykańskie "tanie" P90 to też ich robota, ale na razie nie obiecują, że reszta świata też będzie mogła je kupić.

ARMY niedługo wypuści swój drugi pistolet - tym razem metalowego Colta M1911 z pełnymi oznaczeniami.

I na koniec ciekawa wieść z fabryki Jin Peng, znanej z klonów TM'owskiego FAMASa - kolejną repliką będzie SIG 556 w wersji full metal. Replika powinna pojawić się na początku przyszłego roku.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
boundrose 22.09.2008, h. 23:04 boundrose
Bell i A&K


Zielarz 22.09.2008, h. 23:14 Zielarz
Podwieszany granatnik m203. To jest to co tygryski lubią najbardziej xD
GunneR2oo6 22.09.2008, h. 23:22 GunneR2oo6
Zapowiada się bardzo ciekawie.Szczególnie AKMS
maxavelli 22.09.2008, h. 23:26 maxavelli
Skoro nie ma A&K - nie ma P&J ...
Westie 22.09.2008, h. 23:27 Westie
Spokojnie, mieli LR300 robić, pewnie się ogarną za parę miechów i znowu będą działać. Trochę szkoda tego M249, nie?
gryncek1 22.09.2008, h. 23:32 gryncek1
hmmm metalowy sig556 grrrrrr.....
yakarov 23.09.2008, h. 00:02 yakarov
A niech ich wszystkich pozamykają, produkcja za parę centów, zero poszanowania innych producentów...
radwan88 23.09.2008, h. 00:10 radwan88
a szkoda bo bell fajna beretke mial i w dobrej cenie:)
Cyrek 23.09.2008, h. 07:17 Cyrek
A co z lr300 A&K?
szalony jack pirat 23.09.2008, h. 08:20 szalony jack pirat
W ogóle w Chinach to jest nielegalne. Po prostu Boyi dogadał się z lokalnymi władzami, a A&K nie. Swoją droga ponoć kontrole na chińskich producentów nasłali tajwańscy producenci
Dziadek71 23.09.2008, h. 09:54 Dziadek71
Co jest nielegalne? Produkcja zabawek arisoftowych?
Matzel 23.09.2008, h. 10:10 Matzel
w Chinach musisz placic za drugie dziecko i pytac rzad o zgode na nie
w Chinmach zakazane jest granie w gry online wiecej niz 2h (albo 3, juz nie pamietam)
w Chinach to wogole maja przesrane ;D
Wombat 23.09.2008, h. 11:54 Wombat
Pirat, nie podobno, tylko na pewno - dowiedziałem się niedawno od panów z Redwolfa Ponoć jeden z Polskich sklepów też jest zamieszany w sprawę. No ale chyba wystarczy plotkowania
Hashak 23.09.2008, h. 11:57 Hashak
@Matzel - Wiesz... Ten drugi punkt to zapewne w kraju środka ocalił wielę istnień

Tak czy siak, ciekawe jak im wyjdzie AKMS.
Leo_111 23.09.2008, h. 14:52 Leo_111
Lr300 , jak by ktos mial informacje co z lr300 od a&k bede wdzieczny pozdrawiam
Tony Halik 23.09.2008, h. 15:55 Tony Halik
A co będzie zatem z replikami Boyi przerabianymi przez P&J? No i czy kulki P&J już nie będą produkowane?
uzi43 23.09.2008, h. 16:20 uzi43
Mam nadzieje ze ta tajemnicza klamka bedzie USP przydalo by sie tanie, fajne gazowe USP...
Sushi.50 23.09.2008, h. 18:31 Sushi.50
A&K to firma założona przez jeden z polskich sklepów, który słynie między innymi z bardzo niskich cen.. ehh zobaczymy co będzie teraz.

Jestem bardzo ciekaw SR25 od Boya, jeżeli będzie tak udany jak konstrukcja A&K, to kuka na rynku się wypełni i być może się pojawią jakieś LOW i MID capy nich.. Czekać.
Fryzjer 23.09.2008, h. 20:23 Fryzjer
Hmmm Ten SIG Full metal może być całkiem smacznym kąskiem ;]
invictus 23.09.2008, h. 21:55 invictus
Czy dobrze zrozumiałem,produkcja sprzętu asg w chinach jest nie legalna????
Co do A&K zdaje się, że oni przeczekają okres wzmożonych kontroli... i zaczną produkować na nowo.Ta sama szopka odbywa się przy produkcji "rolexów";)
ShikamaruNara 24.09.2008, h. 15:41 ShikamaruNara
Ale rewolucja