Daj cynk
Reklama

Aktualności

Coś nowego, czyli trochę o emkach

Aktualności, 22.09.2008, h. 17:26, dodał: Promant
19

Replika ASG AEG M4 P.M.C. firmy Tokyo Marui jest już dostępna na stronie WGC. Nowe produkty G&P: M4 Defender, SPR RAS kit oraz Beast front set do replik GBB M4 Western Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika M4 P.M.C. firmy Tokyo Marui, o której kilkakrotnie pisaliśmy w starszych news'ach, jest już dostępna w ofercie sklepu WGC, w cenie: 296USD. Replikę wykonano głównie z ABS'u. Z metalu wykonany jest tłumik płomienia, a także mechaniczne przyrządy celownicze i front RAS. Silnik: TM EG1000. Długość: 619mm. Waga [z magazynkiem]: 2170g. Magazynek o pojemności 80BB. Typ aku: 8.4V mini. Prędkość początkowa na 0.2gBB: 230-250fps.

 

 

Nowe produkty wprowadziła do swojej oferty firma G&P. Są wśród nich dwa zestawy frontu do replik GBB firmy Western Arms: SPR RAS kit oraz Beast front set. Wykonane na maszynach CNC. Front SPR posiada jednoczęściową lufę stalową oraz stalowy tłumik płomienia.

 

 

 

G&P oferuje również nową replikę: M4 Defender. Zamówienia w formie preorder. Defender to replika full metal z elementami wykonanymi z ABS, która ma długość: 720mm/800mm. Lufa wewnętrzna o długości 28.75cm. Silnik: M120 Hi-Speed. 8mm łożyskowanie gearbox'a. Prędkość początkowa: 330-360fps. Magazynek o pojemności 130BB. Zastosowane elementy: front typu Defender, korpus Skull Frog, przyrządy celownicze typu flip up, osłona spustu Knight's, grip na RIS Raider, chwyt pistoletowy TD M16 Grip, M4A1 Extended Battery Buttstock oraz osłony szyn RAS typu slim. W komplecie z repliką znajduje się kolimator Military Type 30mm Red Dot z montażem.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.wgcshop.com 

www.gp-web.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AlamoHT 22.09.2008, h. 17:35 AlamoHT
Szyna beznadziejna.. wyglada okropnie. blee ;/
Germ 22.09.2008, h. 17:35 Germ
Tak patrzę na tą długą konwersję do M4 WA... I widzę urządzenie wylotowe rodem z Ak-74.
SIERRA_2 22.09.2008, h. 17:46 SIERRA_2
Piekna ema ale ja tam wole standarty a nie wariacje
gross 22.09.2008, h. 17:50 gross
Czy w dzisiejszych czasach nowa eMka z TM ma rację bytu?
Germ 22.09.2008, h. 17:53 Germ
Emeczka z TM ma rację bytu - wielu czuje sentyment do wyrobów TM.
alchemik193 22.09.2008, h. 18:03 alchemik193
eh 296 USD za plastik nie za drogo trochę? G&P m4a1 full metal 230 USD
pidzejfat 22.09.2008, h. 18:10 pidzejfat
Jeżeli senteyment ma grać większą rolę niż rozsądek to TM'kę mało osób wybierze ...
szalony jack pirat 22.09.2008, h. 18:12 szalony jack pirat
TM głownie mimo wszystko liczy się ze swoim lokalnym rynkiem. Stety, czy niestety. Napewno fajnie byłoby, gdyby opracowali własną emke full-metal, bo kiedy się do czegoś zabierają, to jest to perfekcyjne. Dziś, jeśli ktos ma kasę do wydania, można kupić TM i zmienic body na G&P, a komore na Systeme, Prometheus, czy KA. Napewno nie jest to tanie rozwiązanie, ale też jest niezawodne. Gdybym myślał na poważnie o emce do gry, to pewnie tak bym zrobił.

Nie da się też ukryś, że plastikowe body TM wyglądaja bardzo ładnie.
gryncek1 22.09.2008, h. 18:25 gryncek1
230-250fps??? ow my god...
MartiN_BB 22.09.2008, h. 18:32 MartiN_BB
Jack, zmieniać magiczną komorę w TM na inna? Herezja
damys 22.09.2008, h. 18:46 damys
@gryncek1

Do CQB wystarczy.
FIFEK 22.09.2008, h. 19:00 FIFEK
gryncek1 nie tylko prędkość początkowa się liczy.... jest też coś takiego jak umiejętności.
kupolud231 22.09.2008, h. 19:07 kupolud231
Idealna do CQB szczególnie przez fps-y
spet 22.09.2008, h. 19:10 spet
Znowu Star Warsy
Ta pierwsza tragiczna, za to druga IMO obleci. Ale popieram - do CQB idealna. Jednak jeśli chodzi o wygląd - IMHo lepsza jest M4 CQB z G&G.

Tyle.

Pozdrawiam !
HateMe 22.09.2008, h. 19:12 HateMe
Emeczka miód, tylko body zmienić na G&P jak napisał Jack.
I jeżeli ktoś ma wątpliwości co do TM to niech mi pokaże gearbox eksploatowany dość ostro przez 8 lat bez spadku mocy ani żadnej awarii - Ja mogę się takim pochwalić. :]
Fabex 22.09.2008, h. 19:47 Fabex
mi sie podoba chociaz , ze nie przepadam za emkami ...
Pemos 22.09.2008, h. 21:23 Pemos
ładnie się prezentuje ciekawe jak strzela pewnie świetnie!
szalony jack pirat 23.09.2008, h. 09:01 szalony jack pirat
250 można łatwo podkręcić do 330. Ja gram P90 z 325fps i MP5K z 260fps i jest ok.
Sushi.50 23.09.2008, h. 18:45 Sushi.50
@Germ

Czy Ty kiedykolwiek widziałeś SPR? To JEST właśnie tłumik od SPRa a nie od żadnego AK :/