Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft GI: G36 nieco inaczej

Aktualności, 21.09.2008, h. 19:00, dodał: Promant
49

W jednym z poprzednich news'ów opisywaliśmy już wstępnie replikę Airsoft GI: FG-A1 Carbine. Oprócz niej Airsoft GI oferuje jeszcze dwie wersje karabinka: FG-A1 MK1 oraz FG-A1 DMR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI wprowadził do swojej oferty nową serię custom'owych replik ASG AEG, opartych na modelu G36. W replikach wykorzystano części produkcji firmy Socom Gear: adapter do kolb typu M4 oraz adapter Magwell do magazynków typu M4. Repliki wyposażono w magazynki Magpul P-Mag mid cap, o pojemności 120BB. Prędkość początkowa w zakresie 330-350fps.

 

 

 

 

 

Replika FG-A1 Carbine to model kompaktowy, którego bazą jest AEG JG G36, a zastosowana kolba to D Boy Retractable Stock. Cena: 245USD.

 

 

 

FG-A1 MK1 posiada front z szynami RIS oraz kolbę typu crane. Cena: 350USD.

 

 

 

 

FG-A1 DMR to replika oparta na ECHO1 G36K, ale górna rączka transportowa została zastąpiona przez top rail z the G36C, aby zapewnić, dostatecznie długą, powierzchnię szyny pod montaż optyki. Replika posiada regulowaną kolbę typu snajperskiego, z poduszką policzkową. Zastosowano przedłużenie lufy i tłumik. Cena: 360USD.

 

 

 

 

 

Niektóre akcesoria prezentowane na zdjęciach, jak bipod, latarka, optyka czy grip - nie są sprzedawane w komplecie z replikami. W zestawie z każdą repliką znajduje się aku oraz chińska "ładowarka".

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tango 21.09.2008, h. 19:02 Tango
Fajne cacka
Gogin 21.09.2008, h. 19:04 Gogin
Cóżesz oni zrobili, zbezcześcili g36c .

Czas zacząć propagandę pod tytułem "Schowaj eMkę do lodówki - nikt nie lubi eMek", inaczej to zło ogarnie świat .
Harki 21.09.2008, h. 19:08 Harki
Zarąbista tak "para snajperka" g36
_Arczi_ 21.09.2008, h. 19:16 _Arczi_
Nie no ludzie, jak to wygląda !!!!!!!! ]:-< Profanacja Gietki w najczystszej postaci :/ Te eMki wszędzie muszą się wpieprzyć...
szczypior 21.09.2008, h. 19:24 szczypior
to teraz widze na co musze bierac pieniadze moje g36c też tak zmodyfikuje
wojtazkk 21.09.2008, h. 19:24 wojtazkk
Ludziska lubią emki bo są popularne i zawsze są części do nich - lepsze czy gorsze. Ja sam osobiście wole mp5 ale nie przeszkadza mi,że ktoś kombinuje różne wariacje na temat replik.
gryncek1 21.09.2008, h. 19:27 gryncek1
Kurde czemu oni się tak wzieli za te g36...aczkolwiek dobrze bo fajne gunki....
Tony Halik 21.09.2008, h. 19:27 Tony Halik
M-ki jak manga - denerwujące i wszędzie tego pełno - nawet tam, gdzie nie trzeba.
Viking 21.09.2008, h. 19:28 Viking
jezusie ble.... wszedzie cos z emki :/ ehhh... biedne G...
danyboy 21.09.2008, h. 19:39 danyboy
Masakra...
e.M.kanizacji G36 mówimy stanowcze: NIE!
Promant 21.09.2008, h. 19:40 Promant
Kolba od emki jest bardziej funkcjonalna niż stock'owa w G36. Adapter do magazynków tez nie jest złym pomysłem, jak ktoś ma emkę i kupi takie G36 to nie musi od nowa kupować zapasowych magów tylko używa od M4. Więc może chodzi o praktyczność, a nie ortodoksyjność?
uzi43 21.09.2008, h. 19:46 uzi43
Birdne g36... ale ten tlumik ladny
Diabl0 21.09.2008, h. 19:46 Diabl0
Heh... Nie rozumiem tego pędu do dziwnych i najczęściej mało praktycznych customów G36. Fakt że jest to mało lanserski sprzęt, ale urok G36 polega na tym że jest to produkt typowo "niemieckiej filozofii" - funkcjonalna, praktyczna i bez zbędnych bajerów i dupereli.

O ile kolbę czy konwersję magów mogę jeszcze zrozumieć - magi do emek są dużo popularniejsze i "w polu" można pożyczyć od kolegi, tudzież część z tych kolb umożliwia dostosowanie jej do osobistych preferencji, to ten ciąg do tłumików, kanciastych front-gripów najeżonych risami (które później i tak pozostają albo puste, albo obwieszone nieprzydatnym lanserskim szpejem) jest dla mnie profanacją tej broni.
Kondor220V 21.09.2008, h. 19:51 Kondor220V
Magi magpula nie wyglądają aż tak "profanacyjnie" ale te kolby... Najwidoczniej tak jak napisał Promant postawiono tu na funkcjonalność a nie na zachowanie starego wyglądu.
Fear Factor 21.09.2008, h. 20:02 Fear Factor
Chyba to jedyny pomysł na robienie wyborowca z broni szturmowej jaki toleruję, bo jak słyszę pomysły na robienie snajpy z Siga czy mp5 to ręce opadają.
head-shot 21.09.2008, h. 20:07 head-shot
a ja mam ak i mnie to stanowczo nie obchodzi ps: eMki są fajne i funkcjonalne
Gogin 21.09.2008, h. 20:19 Gogin
Emki są ergonomiczne, ale nie wyglądają, przynajmniej dla mnie :].
MarineSlupsk 21.09.2008, h. 20:22 MarineSlupsk
Okropnie zrobili te Giety... Żadnych modyfikacji do nich - 'czysta' jest najpiękniejsza
zajaszcze 21.09.2008, h. 20:23 zajaszcze
O boże....
Jak można tak zniszczyć g36c, jeszcze może kolbę od AK albo od M249,
A co do magów, to jest gorzej niż z tą kolbą.

Nie dawajcie takich newsów, bo mi aż niedobrze z takich kombinacji.

W skrócie: SYF KIŁA I MOGIŁA.
Zniszczenie pięknego karabinu... Niemcy i USA nie trzymają się razem

WolfHeart 21.09.2008, h. 20:26 WolfHeart
Hmmm, nie rozumiem komentarzy w stylu "profanacja". Jeśli o mnie chodzi, to G36 niezwykle mi się podoba, te konwersje - może nie do końca, ale trzeba zrozumieć jedną rzecz - obecnie praktycznie każdą broń można dostosować do swoich upodobań i wymagań. Po coś się jednak te akcesoria produkuje - widocznie jest na nie rynek zbytu. Jeśli ktoś chce mieć G36, a pasuje mu regulowana kolba - to niby czemu miałby sobie takiej nie sprawić? Dziwnie to wygląda przy rekreacji jednostek wojskowych - ale prywatni klienci mają przecież naprawdę rozmaite fantazje.
Standardowo broń robiona jest na jedno kopyto, a przecież nie każdy ma załóżmy 190 cm, tylko 170, nie każdy jest praworęczny, nie każdy ma dominujące oko prawe, itd. itp.
Damissimo 21.09.2008, h. 20:39 Damissimo
O Matko!

G36K w wersji snajeprskiej??!! Toż to na sam widok zawału można dostać!!
rostal 21.09.2008, h. 21:00 rostal
W końcu doprowadzili te giety do porządku ^^
99TOMCAT 21.09.2008, h. 21:18 99TOMCAT
tłumiczek jest fajny... magi magpula też się nieźle komponują..
Reszta fuj...
Lajon 21.09.2008, h. 21:32 Lajon
Bardzo fajna gietka snajperska.
Wolo_ 21.09.2008, h. 21:36 Wolo_
Ta parasnajperska kolba wygląda trochę jak paletka do tenisa stołowego.
silverman 21.09.2008, h. 21:53 silverman
kurde, fajne fajne. Bylem Ciekaw czyz robią wersje z kolba od emek:)
men3L 21.09.2008, h. 23:01 men3L
Sraka i tyle, stockowe G36 jakoś wygląda, a to chyba poleci na amerykański rynek, oni lubią takie pedziowe dodatki.
Cygano 21.09.2008, h. 23:17 Cygano
Prawie Jak DSR
Jarmo 21.09.2008, h. 23:28 Jarmo
Jak dla mnie, to może poza G36C po minimalnych przeróbkach (kolba i mag) to reszta wygląda po prostu śmiesznie... Posklejane kilka niepasujących do siebie części... I żeby nie było, nie jestem MManiakiem, tylko dumnym posiadaczem g36
Sariel 22.09.2008, h. 00:05 Sariel
Ujdzie... Tylko ten tłumik to porażka... Już wiem czemu nigdy nie lubiłęm G-tek
HateMe 22.09.2008, h. 01:49 HateMe
Tak jak napisał Promant - Funkcjonalność ponad estetykę. Mi np. kolba w G36C kompletnie nie pasuje. Magazynki od eMek także są praktyczniejsze - Zajmują mniej miejsca, jest do nich mnóstwo ładownic, etc.

Rozwalił mnie tekst o foregripach najeżonych RISami i zbędnymi lanserskimi gadżetami... W giwerze do CQB chwyt pionowy i latarka to rzeczy niezbędne, a że ta wersja jeszcze nie ma kolby w której dałoby się schować baterię dochodzi jeszcze puszka - Zostaje jeden wolny RIS, ewentualnie dwa, jeżeli latarkę mamy na tej samej szynie co chwyt. Teraz mi powiedz, Diabl0, co z wyżej wymienionych to "lanserski gadżet".
zajaszcze 22.09.2008, h. 06:29 zajaszcze
Ktoś wcześniej napisał że, nie każdy jest leworęczny...

TO go sprostuje g36 - cała seria jest oburęczna tak samo leworęczny i praworęczny może się nią posługiwać. Wiem bo miałem.
Dolores 22.09.2008, h. 08:44 Dolores
Ta gieta wygląda jak by ją ktoś w Paintcie poskładał. Ehh.. szkoda..
WolfHeart 22.09.2008, h. 11:31 WolfHeart
Zajaszcze - doskonale wiem, że G36 jest w pełni obsługiwalna przez osoby prawo- i leworęczne. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, chodziło mi o to, że OGÓLNIE każdą broń można dostosować do własnych potrzeb i ludzie to robią. A "ortodoksom" nic do tego. Równie dobrze mogłeś mi wytknąć, że Ty masz np. 180 cm wzrostu i bardzo wygodnie Ci się z nią biega, a Twój kumpel 130 w kapeluszu i też jest zadowolony.
Okota 22.09.2008, h. 11:49 Okota
leeee nie ma miejsca na zawieszenie scyzoryka szwajcarskiego....
swiatek 22.09.2008, h. 13:21 swiatek
Wersja z tymi szynami jest ble.:/ Według mnie wersja snajperska karbinu G36K jest niegłupim pomysłem jeżeli chcemy go zostosować jako karbin strzelca wyborowego, który bedzie wspierał oddział. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi no ale cóż.
spet 22.09.2008, h. 15:06 spet
Star Wars
Mark99 22.09.2008, h. 15:16 Mark99
Hmm jakby się tak pobawić i połączyć G36 z AK74...
Mogłoby być ciekawie
Okota 22.09.2008, h. 15:51 Okota
To ci wyjdzie Masada

gryncek1 22.09.2008, h. 19:33 gryncek1
coraz bardziej mam ochotę na tego g36....
Mark99 22.09.2008, h. 20:47 Mark99
Masada to jeszcze nie to
Matsniper 22.09.2008, h. 21:08 Matsniper
tandeta.... ;/ (moje zdanie)
Tony Halik 22.09.2008, h. 23:19 Tony Halik
Przecież standardowe szyny od G36C w pełni powinny wystarczyć do zawieszenia nań "niezbędnych gadżjetóf" - po co więc wersja z risami? A i ile ktoś koniecznie chce mieć regulowaną kolbę (nie wiem po kiego, przecież jeśli nie mamy do czynienia z przypadkami skrajnymi - długie/krótkie łapki - to powinno być wygodnie i ergonomicznie) to niech weźmie coś bardziej pasującego - te fikuśne kształty, zbędne dziurki, wypustki i inne dziwactwa, nijak pasują do nowoczesnej i jednocześnie bardzo prostej formy G36c. Poza tym jak już mają amerykańce te swoje brzydkie eMki, niech zostawią nasze europejskie konstrukcje w spokoju - wszak my się im jakoś nie narzucamy.
Klecor 23.09.2008, h. 02:17 Klecor
Eeeee... FG-A1 DMR - jarmark, nie no zepsuli giete. O ile np. metalowe magazynki od emki, są jakimś rozwiązaniem jeśli komuś nie pasują tandetnie-plasticzane oryginały, a nie chce wydawać kupy kasy, o tyle z tą kolbą, to poszli po bandzie.
siridar 24.09.2008, h. 14:01 siridar
Hmm, z tą kolbą typu crane wygląda nawet dobrze (nie licząc tego ochydnego magazynka z eMki i frontgripu) - sam się zastanawiam, czy sobie takiej nie zamontować.
frankness 24.09.2008, h. 17:19 frankness
a tfu
calmlikeaBomb 24.09.2008, h. 17:21 calmlikeaBomb
Wygląda ładnie, ale to już nie ten klimat.
CptInzMathias 23.04.2010, h. 20:28 CptInzMathias
Bleeeee.... G36 to G36...;] nie wymyślać jakiś cudaków...!!
Feanor171 04.11.2012, h. 14:33 Feanor171
Osobiście mam wersję G36C z ową modułową, regulowaną kolbą, gniazdem magazynku od Emki i wcale nie narzekam, jest wręcz optymalna, mogę dostosować ją do warunków... W CQB kolba krótko bo łatwiej manewrować z krótszą bronią, nie obijając lufą ścian, a w lesie czy podobnych warunkach rozsuwam do końca i trzyma się o wiele stabilniej.To tylko kwestia osobistych preferencji ...