Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść nowych informacji

Aktualności, 21.09.2008, h. 18:03, dodał: Promant
20

Boomarms Airsoft: pistolet ASG GBB P226 Blackwater custom. Evike.com: Matrix Tactical Systems Light Weight Combat Simulation Vest "Metal Gear Ciras". Prime: CNC Upper Receiver do replik Systema PTW M4. G&P: kolby stałe do M4 WA. Top Tech M4: prezentacja pracy systemu blow back.



 

 

 

 

 


 

 

 

Boomarms Airsoft oferuje coś dla "fanów" Blackwater: replikę pistoletu GBB P226 Blackwater custom. Bazę custom'a stanowi replika pistoletu P226 firmy Tokyo Marui. Zastosowano w nim aluminiowy zamek oraz szkielet PGC, metalową komorę hop up oraz zestaw lufy zewnętrznej. Upgrade mechanizmu. Replika posiada custom'owy drewniany grip z oznaczeniami Blackwater. Waga pistoletu: 1250g. Cena niestety niemała: 300EUR.

 

 

Popularność "Metal Gear Solid" skutkuje pojawianiem się na rynku kolejnych produktów spod znaku "MG". Tym razem Evike.com oferuje, w cenie 80USD, kamizelkę taktyczną - w systemie m.o.l.l.e. - typu Ciras. "Metal Gear Ciras" czyli Light Weight Combat Simulation Vest, produkcji Matrix Tactical Systems, dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej oraz tan

 

 

 

 

 

Rośnie liczba części i akcesoriów do replik Systema PTW M4. RedWolf Airsoft oferuje kolejną wersję górnego korpusu do PTW, tym razem typu Knight's. Korpus wykonano w technologii CNC z bloku aluminium. Szyna RIS ma szerokość 21mm i pasuje zarówno pod optykę oraz montaże do replik, jak i te w wersji do broni ostrej. Cena: 215.50USD.

 

 

G&P włączyło do oferty, zapowiadane wcześniej, kolby stałe do replik M4 WA: M16A2 Western Arms stocks. Dostępne w wersji: czarnej, oliwkowej i piaskowej.

 

 

 

 

RedWolf Airsoft zamieścił pierwsze informacje na temat replik blow back AEG marki Top Tech. Pokazano film prezentujący pracę bb:

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cyrek 21.09.2008, h. 18:05 Cyrek
Taki bajer, ale odrzutu zero.
Promant 21.09.2008, h. 18:10 Promant
A jaki AEG bb ma odrzut?... Ze wszystkich jedynie AK i AKSU TM mają system symulujący odrzut - we wszystkich innych AEG jest tylko namiastka - cos sie rusza i tyle.
zavisza 21.09.2008, h. 18:23 zavisza
Czemu ja się znowu boje, że ten BB będzie taki jak w L85 i co najważniejsze, że pierwsze zasyfienie broni podczas czołgania będzie się równało późniejszemu rozłożeniu repliki?? ;/
gryncek1 21.09.2008, h. 18:30 gryncek1
Będzie może broń dla fanów hellsing'a? a mianowicie ten jackal $3 ...
Harki 21.09.2008, h. 18:43 Harki
Fajne są te loga na tyłach kamizelek
Krystian_Ck 21.09.2008, h. 18:48 Krystian_Ck
bb fajnie,lepiej jakby odrzut był hehe.
marpas93 21.09.2008, h. 19:39 marpas93
dla takiego 3latka to idealny BlowBack xD
uzi43 21.09.2008, h. 19:44 uzi43
Ten Sig jest piekny ale cena powala :/
Fear Factor 21.09.2008, h. 20:00 Fear Factor
Te panienki na tyle kamizelki są śliczniutkie, jak na amerykańskich cieżarówkach. Gdyby te naszywy gdzieś były do kupienia oddzielnie, zaczepiłbym sobie je na kamizelkę, oczywiście w gaszonych kolorach.
Robnok 21.09.2008, h. 20:04 Robnok
Fear Factor a w czym problem? U Gunsmoke'a są takie.
Do bani ten BB.
rumak 21.09.2008, h. 20:39 rumak
Fajny dzwięk wystrzału:P Rodem z karabinu z Alien vs Predator
McGiver 21.09.2008, h. 20:48 McGiver
może odrzutu nie ma... ale klimat mi sie podoba
Lagodkin 21.09.2008, h. 20:58 Lagodkin
Szału ni ma z tym BB... Ale naszyweczki fajne
xxDuchuxx 21.09.2008, h. 21:00 xxDuchuxx
"Metar Gear Solid"?? Chyba się wkradła literówka w news'a
gall_anonim 21.09.2008, h. 21:18 gall_anonim
ale beznadziejny ten blowback
Benchm4de 22.09.2008, h. 07:31 Benchm4de
We're sorry, this video is no longer available.
Viamortis 22.09.2008, h. 09:33 Viamortis
Ta czarna kamizelka z Matrix tactical systems wygląda rzeczywiście jak z Matrixa. W czwartej części Neo będzie ją nosił zamiast płaszcza. Połysk zostanie ten sam .

A ta niby zielona, to chyba Swamp Camo .

EDIT: zdjęcie z trzema torsami manekinów. Co to za emka?
sweety_killer 22.09.2008, h. 15:04 sweety_killer
zwykle M4...z eotech'em i anpq...