Daj cynk
Reklama

Aktualności

SPECOPS i WMASG

Aktualności, 20.09.2008, h. 11:07, dodał: Regdorn
23

Miło nam poinformować, że portale WMASG.pl oraz SPECOPS.pl wraz z początkiem września bieżącego roku, oficjalnie nawiązały współpracę.



 

 

 

 

 

 

Od lat oba serwisy stanowią główne źródło informacji dotyczących odpowiednio branży airsoftowej i wiedzy taktycznej w polskiej części sieci. Z czasem obie branże zaczęły się co raz mocniej przenikać i nadszedł czas na połączenie sił. Od tej pory na łamach WMASG.pl będzie można sukcesywnie przeczytać wybrane artykuły i opracowania z portalu i forum SPECOPS. Na WMASG.pl również przeczytać będzie można rzetelne testy oporządzenia marki SPECOPS. Partnerstwo także obejmuje wzajemne promowanie obu marek.

 


Już wkrótce będzie można przeczytać u nas pierwsze testy produktów SPECOPS.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 20.09.2008, h. 11:23 Harki
Ciekawe
Mikolaj_L 20.09.2008, h. 11:28 Mikolaj_L
A czy to nie będzie wyglądało tak,że osoba,która będzie musiała zrobić artykuł o danej replice będzie ją wniebowzięcie zachwala? Ponieważ głupio by było wypominać wady "współpracownika".W gruncie rzeczy specshop to sklep i chce jak najwięcej zarobić (mimo,że uwielbiam ten sklep ), a na WM'ie staramy się mówić prawdziwe recenzje i porady.
Bazyl_Tygryski 20.09.2008, h. 11:28 Bazyl_Tygryski
Bardzo ciekawe, mam nadzieję że współpraca będzie bardzo owocna:)
Looc 20.09.2008, h. 11:33 Looc
Specops nie robi replik
Regdorn 20.09.2008, h. 11:35 Regdorn
@Mikolaj_L - nie Spec SHOP tylko SPECOPS. Producent i portal, nie sklep.
wassabi 20.09.2008, h. 11:37 wassabi
Świeżak się zakręcił .
Mikolaj_L 20.09.2008, h. 11:40 Mikolaj_L
Oj,przepraszam.Zawsze jak widzę specop to widzę specshop,pisze w tej chwili na monitorze niskiej rozdzielczości ale to kiepska wymówka,jeszcze raz przepraszam za kłopot.
Kangur_AU 20.09.2008, h. 11:41 Kangur_AU
Hej,

Robimy sprzęt i oporządzenie dla jednostek MON / MSWiA - współpraca polega na tym że udostępniamy Redakcji WMASG materiał do testów - kamizelki / plecaki / ładownice etc - napiszą co myślą, nie interesują nas pozytywne opinie, tylko uwagi krytyczne.

Z drugiej strony zapraszamy do korzystania z materiałów zawartych na Vortalu SPECOPS - które powinny zostać niebawem poddane aktualizacji.

W sekcji "Mundur i Oporządzenie" będziemy zamieszczać informacje o nowych produktach itp.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

GG: 22 66 350
GSM: 514 10 33 10
email: specops@specops.com.pl

Pozdrawiam,

Maciej "Kangur" Stopniak
Regdorn 20.09.2008, h. 11:49 Regdorn
Myślę, że nikt nie ma podstaw do uwag o nierzetelności naszych testów. Niezależnie od kogo i co otrzymujemy - zawsze są one możliwie obiektywne. ZAWSZE przykładamy do tego największą uwagę. Jeśli coś jest dobre, tak piszemy, jeśli złe, także o tym piszemy. Korzysta na tym producent, bo poznaje zdanie potencjalnych użytkowników jego produktów i korzystamy na tym my, bo utrzymujemy renomę niezależnego i wiarygodnego serwisu opiniotwórczego. I dlatego właśnie WMASG jest tym czym jest.
ANAKONDA 20.09.2008, h. 11:56 ANAKONDA
Bardzo dobra decyzja
mozzart 20.09.2008, h. 12:29 mozzart
czy to bedą opisy sprzetu niedostepnego dla airsoftowcow "Robimy sprzęt i oporządzenie dla jednostek MON / MSWiA" czy tez moze z czasem specops zacznie realizowac zamowienia na rynek cywilny? Bo przy obecnym stanie rzeczy to sie tylko bede slinil przy takiej recenzji a i tak nie bede mogl kupic.....
Kangur_AU 20.09.2008, h. 12:48 Kangur_AU
Głównym klientem jest MON / MSWiA, ale oczywiście dla odbiorców cywilnych sprzęt jest dostępny, tylko kilka produktów jest zastrzeżonych , a tak to 98% naszej oferty może sobie kupić Pan Maniak Airsoftu Kowalski - mamy rozwijającą się sieć dystrybutorów, w tym typowe sklepy ASG.
shank 20.09.2008, h. 13:19 shank
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Od tej pory na łamach WMASG.pl będzie można sukcesywnie przeczytać wybrane artykuły i opracowania z portalu i forum SPECOPS, zaś na WMASG.pl rzetelne testy oporządzenia marki SPECOPS. <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Dziwnie to brzmi

Ale gratulacje
cziman 20.09.2008, h. 14:06 cziman
Świetnie słyszeć że airsoft coraz bardziej przenika swoje niedawne granice gry dla dzieci. A może to biznes widzi nowe możliwości zarobku na oferowaniu świetnego jakościowo sprzętu dla maniaków których na takie rzeczy już dzisiaj stać?

Jakby nie było, jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. Za sprawą współpracy z panami z Specops ogrom informacji na temat taktyki będzie miał świetne wejście w świat mainstreamowego airsoftu.

Promocja rodzimych producentów oporządzenia to również strzał w dziesiątkę. Osobiście wolę przepłacić za polskie niż kupować badziewną chińszczyznę której i tak ponad połowa ceny idzie w kabzę pośredników i przewoźników. Sam nawet chętnie napisałbym recenzję oporządzenia.

Powodzenia we współpracy.
crogool 20.09.2008, h. 20:21 crogool
Pięknie powiedziane, cziman.
Specops powstał dwa miesiące temu, a w ubiegły poniedziałek zorientowali się, że można zarobić na graczach ASG. Również świętuję wraz z Tobą przekraczanie kolejnych granic.
Moon 20.09.2008, h. 20:53 Moon
"Pięknie powiedziane, cziman.
Specops powstał dwa miesiące temu, a w ubiegły poniedziałek zorientowali się, że można zarobić na graczach ASG. Również świętuję wraz z Tobą przekraczanie kolejnych granic. "

crogool...litości...

Specops jest firmą ze sporymi tradycjami i zanim napiszesz coś takiego to zorientuj się w sytuacji...

zal.ru
Ravenkan 20.09.2008, h. 21:09 Ravenkan
@Moon - racja
zal.cn
cziman 20.09.2008, h. 21:16 cziman
Myślę że crogool dobrze wie kiedy powstał specops a to co napisał to próba swoich sił w ironii.

Napisałeś to tak że nawet niespecjalnie wiem do czego dążysz. Rozwiń może swoją myśl jeżeli na prawdę uważasz że masz coś do powiedzenia.
Ravenkan 20.09.2008, h. 21:59 Ravenkan
Miało to wywołać lawinę antySPECOPSowych wypowiedzi tych, którzy uwierzyli ;]
Cappuccio 20.09.2008, h. 22:57 Cappuccio
zapraszam na onet.pl
crogool 21.09.2008, h. 13:41 crogool
Co do rozwinięcia mojej myśli, świadomie lub nie, wyręczył mnie Cappucio.

Zastanawiam się czy można by wprowadzić blokadę, podobną do tej na forum - tak by nie widzieć pewnych komentarzy*.
Czekam na dzień, kiedy pojawią się wpisy "Pierwszy" i "Czy wiesz, że IQ Nicole Kidman...".



-----
* sam z siebie mam za słabą wolę, by czytając newsa nie zahaczyć o komentarze
cziman 21.09.2008, h. 17:22 cziman
Skoro już zapraszasz na onet, to ja zaproszę na www.4chan.org - myślę że jest to miejsce w sam raz dla Ciebie.

Dobrze przewidujesz że komentarze na WMASG kiedyś będa na poziomie onetu, a to za sprawą tego że zwyczajnie więcej jest graczy ASG, toteż więcej z nich uczęszcza na WMASG. A że repliki stają się tańsze to spada również i średnia wieku. Ale całe szczęście mamy takich jak Ty, crogool, żeby podnieść poziom.
TBM 21.09.2008, h. 22:35 TBM
Czy wiesz, że IQ Nicole Kidman...

A tak na poważnie to bardzo sobie chwalę sprzęt SPECOPSu. Tylko że przesyłka w obrębie 3miasta to lekka przeginka bo nie można odebrać towaru osobiście :/

Ale sprzęt naprawdę wysokiej jakości. Moje pierwsze zawieszenie 3pkt do teraz się sprawdza a eksploatuje je ile mogę.