Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki: ciąg dalszy

Aktualności, 19.09.2008, h. 18:22, dodał: Promant
15

Chińska replika karabinu Masada ACR. Kolejne zdjęcia zapowiadanej repliki KA: Troy M7A1 ASG AEG. Mac 11 Tokyo Marui. Przyrządy celownicze KA. ProG4: zestaw zamka i lufy do TM 5.1 Hi-Capa.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portal Airsoft News EU opublikował kolejne, nadesłane anonimowo, zdjęcie chińskiej repliki karabinu Advanced Cobat Rifle  Masada. Tym razem jest to fotografia plakatu prezentującego replikę rozłożoną na podstawowe podzespoły.

 

 

Airsoft News EU zaprezentował również następne fotografie repliki CQB z serii Troy: M7A1 ASG AEG firmy King Arms, która ukaże się w serii limitowanej 500 sztuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokyo Marui wypuszcza elektryczną replikę pistoletu maszynowego Mac 11 z mechanizmem symulacji blow back'u.

 

 

ProG4 oferuje zestaw zamka i lufy do pistoletu Tokyo Marui 5.1 Hi-Capa. Zamek i kompensator wykonano z aluminium, a lufę ze stali 303. Zestaw wykonany w technologii CNC. 

 

 

 

 

Firma King Arms włączyła do oferty nowe mechaniczne przyrządy celownicze typu flip up, z montażem na szynę 20mm. Materiał: stal+ aluminium. Waga: 160g.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu 

arms.com/">www.kingarms.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.tokyo-marui.co.jp

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 19.09.2008, h. 18:28 Gogin
Jednego MAC 10'tkę wypuścił TM, teraz następnego tylko z BB ? Ciekawe...
VonHusarz 19.09.2008, h. 18:32 VonHusarz
Hoho Masada nieźle się zapowiada
DZideK_SZPON 19.09.2008, h. 18:34 DZideK_SZPON
symulacja blow backu??? WTF??
Germ 19.09.2008, h. 18:42 Germ
A ja dalej pamiętam MAC'i za 15 złociszy w których "kolba" musiała być rozłożona aby móc przeładować.
Dragunow 19.09.2008, h. 18:56 Dragunow
Symu7lacja czyli rusza się i tyle xD
Leo_111 19.09.2008, h. 19:07 Leo_111
symulacja czyli nie ma to bezposredniego wplywu na przeladowanie repliki...tak mi sie to wydaje ( takie lata zeby se latalo)
Harki 19.09.2008, h. 19:08 Harki
Fajny mag do Maca ;p
Promant 19.09.2008, h. 20:47 Promant
A co tam ma kopać w tym maluchu? Nawet w dużych aeg'ach BB jest żałosny. A tu porusza się trochę suwadło i okienko wyrzutnika pewnie i tyle...
gryncek1 19.09.2008, h. 20:50 gryncek1
Szkoda że tak mało info o tym mac 10....
xasistis 19.09.2008, h. 20:57 xasistis
Całkiem zgrabne to M7. Nareszcie baterie LiPo pokazują swoją użytecznośc. Ciekawe jaki rof to to będzie miało przy 11V?
Jarmo 19.09.2008, h. 21:15 Jarmo
Ale obrazek tego Maca10 rodem z tanich elektryków po 35-50zł...
baczus 19.09.2008, h. 21:43 baczus
Czemu na tym plakacie jest napisane, że kosztuje 3,480 jenów, co daje 80 zł? Trochę to mało jak za TM?
cziman 20.09.2008, h. 08:45 cziman
baczus: Bo ten fantastik plastik wart jest 80 złotych. Ale nie martw się, w sklepie będzie w promocji za 480 + koszty przesyłki.
Wiewioor 20.09.2008, h. 16:23 Wiewioor
Ale piękny zamek do klamki!
capri 20.09.2008, h. 21:57 capri
Mac 11 wygląda na serię dla dzieci (EBB) i raczej będzie średnio skuteczny
Możliwe, że nowością będzie zasilanie inne niż baterie paluszki, ale i w to wątpię ...