Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i customy

Aktualności, 18.09.2008, h. 23:35, dodał: Promant
29

King Arms: zapowiedź kolejnej repliki ASG AEG z serii Troy. G&P: G2 LED Flashlight. Top Tech: T4-18. Ebaybanned: tłumik dwięku PBS4. Evike.com: licencjonowany Colt MK.4 1911. Airsoft GI: FG-A1 Carbine.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms zapowiedziała, na swojej stronie, wypuszczenie kolejnej repliki ASG z serii Troy: M7A1 CQB AEG. Replika wykonana z aluminium, stali oraz nylonu ukaże się w limitowanej edycji 500 sztuk. Firma King Arms przyjmuje zamówienia w formie preorder. Replika posiada 7mm łożyskowanie gearbox'a. Lufa wewnętrzna długości 20.8cm. Waga: 2.8kg. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. Typ akumulatora: Li-ion. Przyrządy celownicze typu flip up. Górny korpus typu MUR Vltor. Kolba Magpul PTS CTR z gumową stopką.

 

 

 

W ofercie firmy G&P pojawiła się kolejna latarka taktyczna: G2 LED Flashlight. Moc: 170 lumenów. Dwa tryby jasności świecenia. Funkcje stroboskopu i memory. Zasilanie: CR123A x 2. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, OD i piaskowej.

 

 

 

 

Jak już wspominaliśmy w poprzednich news'ach: Top Tech wystartował ze swoją stroną internetową, promującą repliki AEG blow back nowej generacji. Na stronie pojawiła się również zapowiedź kolejnej repliki: T4-18. Bazą dla tej repliki jest model HK416. Już wcześniej Top Tech zapowiadał replikę modelu 416 jako swój pierwszy AEG, ale dopiero teraz pojawiły się bardziej szczegółowe informacje. T4-18 waży 3130g. Łożyska kulkowe, silnik 25000 rpm Hi-torque i prędkość początkowa w zakresie 90-100m/s. Magazynek typu hi-cap, o pojemności 450BB.

 

 

Ebaybanned sprzedaje tłumik dżwięku PBS4 do AKSU. Interesująca jest, dość atrakcyjna, cena: 49.50USD.

 

 

 

Evike.com oferuje ciekawą replikę pistoletu GBB w serii limitowanej: licencjonowany Colt MK.4 1911 Hi-Capa full metal. Cena: 180USD. Jest to taiwańska replika hard kick blow back, bazująca na modelu WE. Lekki szkielet. Wszystkie elementy wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z metalu. Oznaczenia: licencja firmy Colt.

 

 

 

Waga: 935g. Prędkość początkowa: 300-330fps. W komplecie dwa magazynki o pojemności 30[+1]BB. Pasują wszystkie magazynki firmy WE do klonów Colt'a 1911.

 

 

Airsoft GI oferuje w cenie 245USD replikę AEG: FG-A1 Carbine. Jest to, jak widać, wariacja modelu G36. Brak jeszcze szczegółowego opisu technicznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.kingarms.com

www.gp-web.com

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

www.airsoftpost.com

www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mikolaj_L 18.09.2008, h. 23:55 Mikolaj_L
G36 to była taka piękna broń...teraz ją muszą bezcześcić M stylem.
choisen 19.09.2008, h. 00:13 choisen
Błagam.. Wszędzie Emki, ale nie zabierajcie nam już G36! Przeróbcie kałacha na M16
Kamil 19.09.2008, h. 00:15 Kamil
Muahaha, wiedzcie teraz jak czują się fani kałachów, gdy zobaczą swojego kochanego AK zainfekowanego tym paskudztwem! Muahahaha!
mysiorov 19.09.2008, h. 00:29 mysiorov
Ni to Vltor ni to TROY troszeczke sie chlopaki zapędzlii, ale mi sie podoba ich inicjatywa .W zasadzie wszystko co najlepsze .
SoP-PeL 19.09.2008, h. 00:37 SoP-PeL
a ta G36 mi się nawet podoba;)
radzio2k 19.09.2008, h. 01:09 radzio2k
He he wariują teraz z gietami lool Jak w tych g36c mi się kolba nie podobała to ta jest już całkiem brzyydal!
Majkel86 19.09.2008, h. 04:27 Majkel86
No właśnie ja nie wiem jak mogą tak bezcześcić części od emki dodając je do AK i Giet To tak jakby montować części od najnowszej Corvetty do ledwo jeżdżącej Wołgi lub Trabanta
misiek666 19.09.2008, h. 07:20 misiek666
@Majkel86

Raczej jak można beszcześcić kałachy i giety dodając do nich części do emek. To tak jakby do strogonowa albo bawarską kiełbasę wysmarować ochydnym, wysokokalorycznym fastfoodowym sosem.
Crandall 19.09.2008, h. 07:28 Crandall
@misiek666

Albo wysmarować tłustą włochatą golonkę, bitą śmietaną

Poza tym ten Colt ładny taki
Bardos 19.09.2008, h. 08:47 Bardos
Wygląd wyglądem, ale taka kolba jest na pewno wygodniejsza w użytkowaniu od zwykłej kolby składanej.
Mormaeglin 19.09.2008, h. 09:24 Mormaeglin
Widzę iż Kanarejka jest tu tylko pokazowo by przedstawić jak na suce wygląda PBS. A swoją droga liczę iż jedna zt tr00, kvlt firm jak Vlor czy inna "ohujennaja" marka z U.S.raela wypuści "zrasowane" MP40 z kolbą od M4.
kazik_ 19.09.2008, h. 09:29 kazik_
Ładny ten PBS, chyba najdokładniejszy pod względem odzwierciedlenia wyglądu ze wszystkich dotychczas powstałych.
Johann 19.09.2008, h. 10:40 Johann
Poradnik jak zemkować g36.
Wolo_ 19.09.2008, h. 10:48 Wolo_
Czy aby na pewno emka zasilana jest baterią li-pol? Na plakacie widnieje napis "Li-ion"

Chyba, że to to samo?
sobczaq 19.09.2008, h. 12:53 sobczaq
"Poradnik jak zemkować g36."

Albo jak spaskudzić G 36 przy pomocy M4... Lub na odwrót
Leo_111 19.09.2008, h. 14:08 Leo_111
a mnie sie ten gietek podoba
Mike Pawel 19.09.2008, h. 14:14 Mike Pawel
Niedługo powstanie AKSu z kolbą SCARa, chwytem od SIGa i frontem od MK 12 mod 0 SPR ;-D
LogaN 19.09.2008, h. 15:00 LogaN
Li-Po - Litowo polimerowa, Li-Ion - Litowo jonowa. Więc raczej nie może być to samo . Ale jak to wyjaśnić to nie wiem .

Co nie zmienia faktu, że dane dej baterii są takie same jak znanego mi Li-Po .
Mohawk_PL 19.09.2008, h. 15:03 Mohawk_PL
@Kamil
"Muahaha, wiedzcie teraz jak czują się fani kałachów, gdy zobaczą swojego kochanego AK zainfekowanego tym paskudztwem! Muahahaha! "

Powiem Wam, że doszedłem do wniosku, że ta wojna kałacho-eMkowa jest bezsensu. Ja np. mam na AKSU kolimator, nie dlatego żeby wyglądał "PR0", tylko by łatwiej, szybciej i celniej oddawać strzały.

Moim zdaniem warto się nie bać "oszpecać" AK, pod warunkiem, że ma to poprawić że tak powiem-parametry maniaka AS.

Pozdrawiam, Łukasz.

goren 19.09.2008, h. 15:43 goren
Mohawk
"...ta wojna kałacho-eMkowa jest bezsensu"

To nie wojna, to zwykły kompleks.
sgt.Chaos 19.09.2008, h. 16:02 sgt.Chaos
Po zerknięciu na same zdjęcia, wywaliłem jęzor na widok granatnika BS-1. A już myślałem, że replika będzie;)
Manyu 19.09.2008, h. 16:21 Manyu
Colt piekny... Ps a pod tym kalachem to nie jest przypadkiem shotgun?
Promant 19.09.2008, h. 16:47 Promant
Pod kałachem jest granatnik.

A co do baterii w KA, możliwe, że w tłumaczonym tekście opisowym był błąd. Skoro na plakacie promocyjnym jest Li-ion, to raczej tak będzie w rzeczywistości, więc edytuję.
suchy1992 19.09.2008, h. 17:08 suchy1992
Marzy mi się ta pierwsza replika. Będzie trzeba troszkę pieniążków pozbierać
Germ 19.09.2008, h. 18:36 Germ
O ile dobrze pamiętam, to wyciszony granatnik strzelający też amunicją pistoletową (na spodzie chwytu jest chyba magazynek)...
PeePee 19.09.2008, h. 18:56 PeePee
"170 lumenów"
-Buhahahaha.
OFF 19.09.2008, h. 21:12 OFF
łądne to G36 xD
Damissimo 20.09.2008, h. 10:56 Damissimo
Cóż za zniewaga łączyć G36C z M4, czy innymi jakimiś...
Boże broń przed takimi replikami G36C!!
Lineusz 05.11.2008, h. 21:48 Lineusz
I tak oto ja już mam swój PBS4 z Ebaybanned ;] W ofercie sklepu już ich niema - skończyły się
W razie pytań o owy tłumik z chęcią podzielę się wiedza poprzez PW.