Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Soldier - nowy magazyn

Aktualności, 18.09.2008, h. 17:08, dodał: Regdorn
18

Kolejny drukowany magazyn na polskim rynku. Nowy fiński dwu-miesięcznik poświęcony naszemu hobby - Airsoft Soldier - właśnie został wprowadzony do oferty jednego z naszych sklepów partnerskich – Capri ASG.



 

 

 


Pierwszy numer magazynu Airsoft Soldier można już zamawiać w sklepie Capri ASG, jednak fizycznie dostępny będzie dopiero od 23 września. Dwu-miesięcznik, wydawany w języku angielskim, liczy 68 stron, za które trzeba zapłacić 20 zł (czyli mniej więcej tyle ile wynosi oryginalna cena – 6 EUR plus VAT). Dostępna jest także prenumerata.

 


Na łamach czasopisma można przeczytać obszerne testy zarówno markowych jak i chińskich replik. Nie zabrakło też opisu broni krótkiej oraz dostępnych na rynku granatów airsoftowych. Zainteresowani znajdą także opisy oporządzenia różnych marek i krajów. Poza tym magazyn zawiera ciekawostki i inne artykuły poświęcone środowisku airsoftowemu, w tym wywiady i prezentację grupy z Rosji. Kolejny numer Airsoft Soldier ma się ukazać jeszcze w październiku.

 


Po pełny spis treści odsyłamy do strony internetowej magazynu: http://www.airsoft-soldier.com/issues/1/


Sklep Capri ASG jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem czasopisma w Polsce.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
7.62 18.09.2008, h. 17:16 7.62
No i teraz zostaje pytanie - swojaka brać, czy obcego?
Cena chyba zadecyduje.
Sqrcyk 18.09.2008, h. 17:30 Sqrcyk
za tą cenę to wole sobie 5 zł dołożyć i mam 2000 kulek 0.25 ICS ;D
Szkodnik 18.09.2008, h. 18:00 Szkodnik
Niektórzy kulki już mają...
thewojtz 18.09.2008, h. 18:05 thewojtz
a wg. mnie zadecyduje treść i jej obszerność
head-shot 18.09.2008, h. 18:20 head-shot
ja tam nie kupuję gazetek bo szkoda mi trochę kasy(wole kulki) a poczytać se mogę na
wymask.pl ps: jest minimalnie obszerniej
filo16 18.09.2008, h. 18:22 filo16
@Sqrcyk: Ile to jest 2000? ja tylko w Hi-Capach ómiem liczyć........ zal
Gogin 18.09.2008, h. 18:22 Gogin
Dla mnie te gazety są bez sensu, na forum naszego kochanego portalu jest o wiele więcej ;].
Cappuccio 18.09.2008, h. 18:27 Cappuccio
I tak trzymać Gogin

A co do gazetek to poczytamy... zobaczymy...
evel 18.09.2008, h. 19:34 evel
No..Racja...Jeszcze gdyby były do kupienia w kioskach...Także najlepsze jest WMASG
Xie 18.09.2008, h. 20:20 Xie
No prosze ciesze sie ze bedzie u Capriego.
Dodam dwa slowa: magazyn mial premiere na Bergecie i jest pierwszym numerem anglojezycznym pisma ktore wczesniej ukazywalo sie w jezyku finskim. Prawde powiedziawszy moim zdaniem szata graficzna jest rewelacyjna (choc pan na okladce powala wasikiem, ale nastepna okladka bedzie lepsza), a artykuly ciekawe - zdecydowanie lepiej wypada niz wiele zagranicznych pism. Do Polskiego nie porownuje, bo nie dotykalam.
Tak wiec... zrobie reklame Capriemu i zachece
Viamortis 18.09.2008, h. 20:59 Viamortis
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->choc pan na okladce powala wasikiem<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Bo to chyba chińczyk jest . Kałach i "stanik" OD.
capri 18.09.2008, h. 21:03 capri
Xie:
Mi to możesz robić reklamę w jakiś bardziej dosadny sposób
Ale dziękuję za dodatkowe info dla potencjalnych czytelników, no i przede wszystkim obiektywną opinię z którą całkowicie się zgadzam. Sam nie czytałem lepszego pisma w naszej branży, ale nie twierdzę, że nie istnieje takowe.

p.s.
Pomysł na to pismo u nas nie jest mój, tylko "twojego ulubionego mojego" pracownika

Viamortis:
Ale zobacz, jakiego ma stylowego armoura pod nim
Majkel86 19.09.2008, h. 04:23 Majkel86
Teraz lans na irakijczyków jest w Azji na topie
sieta 19.09.2008, h. 08:45 sieta
Nie wiem jak w czasach internetu, wypada pismo drukowane, dotyczące rzeczy, które wcześniej zapewne można było przeczytać w sieci.
Mam sentyment do miesięczników papierowych, pół piwnicy zawalone jest rocznikami z lat 86-2001... potem coraz więcej informacji czerpałem z sieci, przestało się opłącać, płacić miesięcznie ponad 100zł na prasę, piszącą o czymś, co przeczytałem miesiąc wcześniej na jakimś portalu.
68 stron to w sumie niewiele jak na 2-miesięcznik, pytanie ile jest tam treści, a ile reklam i jaka jest jakoś tych artykułów.
Szkoda, że nie kosztuje to tak jak np. Top Gear... 3.9zł bo chętnie obejrzałbym sobie to pisemko, w końcu fajnie byłoby poczytać sobie z papieru przy śniadanku, nie z monitora.
Regdorn 19.09.2008, h. 09:52 Regdorn
@sieta: ku mojemu zdumieniu są tam tylko dwie i pół strony z reklamą. Poza tym nic więcej. Nie licząc ostatniej strony, będącej okładką. Być może reklam przybędzie z kolejnymi numerami, w końcu to pierwszy numer. Teraz zdecydowanie w Airsoft Soldier dominuje treść, także od strony szaty graficznej, co uważam za zdecydowany plus (od strony czytelnika ).

Problemu papier vs Internet nie będę rozstrzygał, bo stroną jestem
Zordon 19.09.2008, h. 11:52 Zordon
I teraz mam dylemat... czy byc patriota i wybrac polskie pisemko i pomoc mu sie rozwijac, czy wybrac zagraniczne, troche drozsze ale wydaje mi sie ze posiadajace lepszy stosunek jakosc:cena:ilosc (stron)...
aeonyx 20.09.2008, h. 06:17 aeonyx
Ja nie znam na tyle dobrze angielskiego, więc dla mnie sprawa jest prosta.
Gunfire_pl 21.09.2008, h. 20:15 Gunfire_pl
Od kilku dni dostępny jest w naszym sklepie:
$3