Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje zza granicy

Aktualności, 17.09.2008, h. 12:16, dodał: Promant
14

Nowy producent akumulatorów na rynku ASG. Ruszyła strona internetowa Top Tech. G&P: korpusy Skull Frog Type. Prime: korpus MUR-1+ Bearing Hammer do WA M4.



 

 

 

 

 

 

 

Nowa taiwańska firma wchodzi na międzynarodowy rynek dostawców akumulatorów do replik ASG AEG. Firma EVC istnieje już od 1996 roku, ale dotąd działała wyłącznie na rynku krajowym. Obecnie firma zajmuje się rozwijaniem oferty akumulatorów LiPo. Przedstawiciel firmy zamieścił informację o jej produktach na forum portalu ArniesAirsoft. Według informacji: EVC sprzedało już w zeszłym roku 10.000 akumulatorów LiPo, które sprawdziły się w użytkowaniu.

 

 

 

Top Tech, czyli firma działająca pod egidą G&G, wystartował swoją stronę internetową promującą nowe repliki blow back AEG.

www.101tech.com.tw

Obok trzech, już przedstawianych, odmian M4 na stronie Top Tech znalazła się również replika T4 18.

 

 

Firma G&P włączyła do oferty nowe korpusy do replik M4/M16: Skull Frog Type.

 

 

 

Portale ASG zamieściły film prezentujący działanie repliki GBB M4 WA z zainstalowanym zestawem Prime: korpus MUR-1+ Bearing Hammer do WA M4.

 

 

 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Duscann 17.09.2008, h. 12:29 Duscann
Niedługo G&P wypuści body ze Skull Teletubis...
poldeck 17.09.2008, h. 12:35 poldeck
Te malunki na korpusach G&P są aż śmieszne... Jara kogoś, ze ma takie coś nabazgrolone?
noah 17.09.2008, h. 13:03 noah
A może jara? Mi też się to nie podoba, ale skoro robią takie korpusy, znaczy że się sprzedają.
Promant 17.09.2008, h. 13:49 Promant
Widać Navy SEAL "jara" skoro noszą takie szkieleciki nadrukowane na kamizelkach taktycznych .
No ale oni nie są tacy pro jak większość userów WMasg...
gryncek1 17.09.2008, h. 13:58 gryncek1
Fajny blow back.....może za kilka lat będą emki z łuskami....chciałbym usłyszeć dźwięk spadającej łuski po strzale...
Foka 17.09.2008, h. 14:27 Foka
Tak, przypominałby Ci dźwięk brzęczących monet, którymi za te łuski płaciłeś...
Okota 17.09.2008, h. 14:32 Okota
A gdzie te ogniwa Li-Po mozna dostac????
Poszukuje cos 12V+ do AKS74u... Moze ktos wie gdzie mozna dostac takie ogniwo??
radzio2k 17.09.2008, h. 14:44 radzio2k
super słyszalne te łuski byłyby w lesie
Mormaeglin 17.09.2008, h. 14:57 Mormaeglin
Jara, jara bo jest tr00, kvlt i ponad usie krieg.
WolfTS 17.09.2008, h. 15:13 WolfTS
Baterie można już dostać na asgshopie.
Raq 17.09.2008, h. 18:23 Raq
Czy jakiś zagraniczny sklep oferuje te baterie?
35groszy 17.09.2008, h. 19:59 35groszy
Ciekawe jaką to będzie miało awaryjność z BB
men3L 18.09.2008, h. 11:38 men3L
Body GP śmieszą mnie już od dłuższego czasu Cóż, pewnie na amerykański rynek idzie

Co do tego BB - rewelka.
pablo79 18.09.2008, h. 12:30 pablo79
Gdzie mozna kupic baterie Li-Po do MP7?