Daj cynk
Reklama

Aktualności

Strzelby Benelli M3 Super 90 w Polsce

Aktualności, 16.09.2008, h. 23:57, dodał: Promant
21

Nowe, ciekawe repliki pojawiły się w ofercie sklepów Gunfire.pl oraz Taiwangun.com. Są to chińskie repliki strzelb ASG: Benelli M3 Super 90, kopie znanych i cenionych replik Tokyo Marui.



 

Polskie sklepy włączyły do swojej oferty dwie nowe, sprężynowe, repliki shot'gunów. Są to dwa modele Benelli M3 Super 90, wersje: short i long. Repliki strzelb wyprodukowała firma DE. Są to zatem "repliki replik" Benelli firmy Tokyo Marui - z takim samym systemem działania, strzelające trzema BB jednocześnie. Lufy replik wykonano z metalu, a łoże, czółenko, chwyt pistoletowy i kolba wykonane zostały z ABS'u.

 

 

 

 

 

Wersja long waży 2125g i ma długość 104cm. 

 

 

 

 

 

Wersja short waży 1650g i ma długość 90cm. 

 

 

 

 

Prędkość początkowa obu replik: 320fps. Strzelby ładowane są shell'sami o pojemności 30BB. W komplecie jeden shell.

 

 

 


   

Sprostowanie:

 

Jak słusznie zauważyli w komentarzach użytkownicy - identyczne repliki znalazły się w ofercie sklepu Taiwangun. Nieporozumienie wynikło z powodu różnicy w oznakowaniu produktów w sklepach Gunfire i Taiwangun [DE/EE]. W związku z tym redakcja WMASG podjęła w dniu dzisiejszym działania wyjaśniające zaistniałą sytuację i, po rozmowach z przedstawicielami sklepów, ustaliła iż faktycznie w ofercie obu sklepów znajdują się repliki tego samego producenta.

 

 

 

Źródło: 

www.gunfire.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
greniu 17.09.2008, h. 00:04 greniu
shelle do kupienia osobno? jaka cena?
graber89 17.09.2008, h. 01:12 graber89
Strzelby świetne... ale ta cena :/ porąbało ich? Na taiwangunie sprzedają o wiele taniej
$3
$3
Looc 17.09.2008, h. 02:08 Looc
W newsie nie wspomniano ale jes tteż wersja bez kolby ;], i na taiwanie dają po 3 shelsy
Cyrek 17.09.2008, h. 06:53 Cyrek
U Krakmanów jest o prawie połowe taniej...
krugerheini 17.09.2008, h. 07:47 krugerheini
Ale zwróćcie uwagę że na taiwanie są strzelby innego producenta.
Tuksiak 17.09.2008, h. 07:52 Tuksiak
Tak i nie ma wersji długiej.... Niestety
siridar 17.09.2008, h. 08:02 siridar
Jest $3, bez kolby z resztą dodatkowo też. Na dodatek o wiele taniej + 3 shellsy, więc... kompletnie nie rozumiem tego newsa! :/
gross 17.09.2008, h. 08:13 gross
Nie rozumiecie tego newsa? To zastanówcie się głębiej.......:/
Harki 17.09.2008, h. 08:48 Harki
Taiwangun ma bez kolby i z kolbą , Gunfire ma z kolbą wersję krótszą (taka jak na taiwanie) i jeszcze dłuższa !!!!!!
Jakby ktoś czytał to by wiedział ,że standarowo jest jeden shell, Taiwangun dodaje 2 .
siridar 17.09.2008, h. 08:54 siridar
@Harki: Zanim walniesz jeszcze parę wykrzykników, to sprawdź pierwsze linka z mojego poprzedniego komentarza.

BTW, ciekawe kiedy będzie dostępna $3 - kolba teleskopowa + szyna RIS - miodzio!
Harki 17.09.2008, h. 09:27 Harki
Na twoim linku widze wersje krótką bez kolby a nie o to chodzi ..
Cappuccio 17.09.2008, h. 09:28 Cappuccio
No i lux W końcu są shotguny w normalnej cenie bo płacić kilka stów za replikę której nie bardzo jest sens używać na polu walki to już przesada... a tak to możemy za grosze mieć replikę na LARPA albo do strzelania do puszek.
gryncek1 17.09.2008, h. 09:37 gryncek1
Wiadomo coś na temat firm tych replik (EE,DE) ja tam wole wydać trochę więcej kasy by mi dłużej służyła...mając ją na plecach to jakieś 10 lansu więcej... ale chodzi tu też o broń boczną
siridar 17.09.2008, h. 09:47 siridar
Tu jest $3 dotyczący tych replik.
Pi3otr 17.09.2008, h. 10:32 Pi3otr
EE Taiwanguna to to samo co DE gdziekolwiek indziej. To samo było z UMP. Taiwangun sprzedawał to samo co wszyscy inni tylko pozaklejał wszystkie oznaczenia DE naklejkami.
szalony jack pirat 17.09.2008, h. 12:02 szalony jack pirat
Faktycznie rano w newsie stało, że repliki wprowadził Gunfire. Faktycznie też te repliki, pod marką "EE" od połowy sierpnia dostępne są na taiwangun.com.

Niedopowiedzenie wynikło z faktu, że w sklepie GF repliki są pod inna marką.

Marka EE to oznaczenie DE na Europę, ponieważ Double Eagle jest w Europie znakiem zastrzeżonym.

Juz wcześnie rano zwróciliśmy na to uwagę, więc dramatu nie ma, trochę czasu zajęło nam ustalenie wersji bliższej prawdzie

Teraz o samej replice.

Replika jest naprawdę bardzo, bardzo fajna. Za mniej niż 100 zeta mamy ładnie wykonanego shota, o bardzo dobrych osiągach, z niesamowitym klimatem. Faktycznie też jest to bardzo dobra kopia TM, które kosztuje .... ponad 500 złotych.

Zasięg wynosi ok. 30-35m, rozrzut 3 kulke na tym dystansie to koło o promieniu ok. 0.5m. Spokojnie pozwala to z biodra trafić sylwetkę człowieka.
baczus 17.09.2008, h. 12:29 baczus
@down
Nie wiem czy na pewno jest zastrzeżony, na pierwszym lepszym straganie na Krupówkach (mieszkam w Zakopanem ) widzę DOUBLE EAGLE na macu za 10 zł ;p
Promant 17.09.2008, h. 13:54 Promant
I co? To ma oznaczać, że są legalne?
Poza tym to pewnie takie DE jak piąta woda po kisielu, kopia z kopii chińskiej kopii.
Wiewioor 17.09.2008, h. 15:55 Wiewioor
@baczus: ja widziałem w Poznaniu na targu u ruskich "shitguny" P&J
shenq 17.09.2008, h. 17:05 shenq
lufa w wersji short jest z plastiku a w news'e napisaliście ze metalowa
Horblower 17.09.2008, h. 22:31 Horblower
shelsy do kupienia osobno w paczkach po 6 sztuk u krakmana - $3

mozna tez w specshopie oryginalne japońskie ale oczywiście drożej...

spluwka bardzo fajna ale do lasu troszkę za słaba natomiast do CQB idealna, zwłaszcza wersja short. Gość we Wrocławiu na ul.gubińskiej też sprzedaje w cenie pomiedzy taiwangunem a gunfirem $3]_nowosc.html.
Na gunfire.pl podali ze to inna firma pewnie dlatego zeby ludzie nie powoływali sie na promocje, zgodnie z ktora musza zaoferowac lepsza cene jak sie udowodni ze ten sam produkt w innym sklepie jest taniej

Wystrzelalem na razie ok 300 kulek i byłem na 2 strzelankach i sie jeszcze nie zepsuło. Klimacik ma bardzo fajny tylko troszke zbyt jest plasticzany ale jak za te pieniądze to uważam że to obecnie najlepsza sprężyna w tej cenie...