Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku

Aktualności, 13.09.2008, h. 13:50, dodał: Promant
34

Limitowana seria replik VSS Vintorez. PGC: problemy z zestawem komory HU do M4 Western Arms. Land Arms: replika VTAC LUSA. Element: tłumik dżwięku Troy. Evike.com: limitowana edycja KSC/KWA Night Hawk.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jack z firmy Gunsmith poinformował na portalu AirsoftNews EU, że przygotowywana jest limitowana seria replik karabinu snajperskiego VSS Vintorez. Projekt jest na ukończeniu, wkrótce mają być dostępne zdjęcia repliki i dodatkowe szczegóły. Obecnie wiadomo, że seria obejmie 20 replik zbudowanych w oparciu o GB V3. Prędkość początkowa: 380-400fps. Replika wykonana będzie w technologii CNC, ze stali, z drewnianą kolbą i polimerowym chwytem przednim oraz pokrywą komory zamkowej. Magazynek kompatybilny z replikami AK, o pojemności 45BB. Cena: 650EUR.

 

 

Właściciele replik M4 GBB Western Arms, którzy nabyli zestawy komory HU produkcji PGC - mogą mieć problemy z ich montażem. Nie należy instalować pinu znajdującego się w zestawie oraz wymagana jest modyfikacja dla właściwego osadzenia lufy wewnętrznej:

1.Please DO NOT install the pin which included in the package.
2.Drill the outer barrel to 8.5mm or above.
3.If the position of the Hop-Up Rubber is not correct, there would be a possibility of problem in loading of bullet. 
 

 

 

Firma Land Arms wypuściła na rynek replikę montażu ucha zawieszenia VTAC LUSA, czyli: Viking Tactics (Lamb Universal Sling Attachment). Dedykowany na szynę RIS/RAS montaż zawieszenia pasuje do praktycznie każdego systemu zawieszeń oraz typu ucha. Niestety cena 34EUR jest prawie równie wysoka, jak cena oryginału. 

 

 

W ofercie WGC dostępne są tłumiki dżwięku typu Troy, produkcji firmy element. Tłumik pasuje na każdy gwint: w komplecie dwie końcówki. Długość: 212mm. Średnica: 38mm. Cena: 25USD.

 

 

Evike.com oferuje limitowaną edycję custom'owej repliki pistoletu firmy KSC/KWA STI: Night Hawk 4.3 full metal GBB. Cena: 220USD.

 

 

Replika M1911DS PTP jest wersją high capacity standardowego M1911A1 z systemem gazowym KWA NS2. Pistolet posiada silny blow back. Waga repliki odpowiada oryginałowi. Metalowy zamek. Szkielet również jest metalowy, ale z integralnym polimerowym grip'em. Spust i kurek mają konstrukcję szkieletową. Prędkość początkowa: 325fps.

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu 

www.airsoftnews.fr

www.wgcshop.com

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sisi 13.09.2008, h. 14:11 sisi
Łiiii!!!! VSS Vintorez! Nareszcie tylko że... dla czego tak mało i nie seryjnie (no min. z 150szt.).... :/

To jeszcze proszę jeszcze raz Bizona a potem OTs-14 Groze!
lemonzawodowiec 13.09.2008, h. 14:21 lemonzawodowiec
Przecież ten Night Hawk to jest praktycznie to samo, co Tactical.
Promant 13.09.2008, h. 14:23 Promant
No patrz, też to zauważyłeś? Byłem ciekaw jak szybko ktoś się pokapuje.

szmerglu 13.09.2008, h. 14:23 szmerglu
No to DrFreeman niedługo nie będzie miał co liczyć na sprzedaż swojego Vintozia Sisi nie wiem czy wiesz ale jest już jeden w Polsce
GunneR2oo6 13.09.2008, h. 14:34 GunneR2oo6
Czemu wszystkie zajefajne bronie muszą być zawsze robione w serii limitowanej >.<
Codename666 13.09.2008, h. 14:41 Codename666
Prestiż?
Bartek88 13.09.2008, h. 14:44 Bartek88
PK teraz VSS vintorez może w końcu zaczną produkować coś fajnego:D aby tak dalej tylko wiecej i taniej:P
gryncek1 13.09.2008, h. 14:50 gryncek1
Kurde pistolecik daje radę...
Kamil 13.09.2008, h. 15:15 Kamil
Dowalą w WSS body od AK i się skończy radość
Jangi 13.09.2008, h. 16:06 Jangi
O, WA też robi takie kwiatki jak CA
Kondor220V 13.09.2008, h. 16:25 Kondor220V
Pozostaje liczyć na to że któraś z limitowanych WSS trafi w chińskie łapska i zostanie powielona;) Szczytem marzeń byłby WSS VFC...
men3L 13.09.2008, h. 16:44 men3L
Polimerowa pokrywa? oO
Mikolaj_L 13.09.2008, h. 17:00 Mikolaj_L
Na allegro krąży już jakiś czas replika VSS ale to oczywiście własnoręczny składak zrobiony na bazie Ak od cymy.
$3
Promant 13.09.2008, h. 17:31 Promant
Mnie też dziwi ta pokrywa z tworzywa...
Beryl 13.09.2008, h. 19:02 Beryl
Nie sadze aby ktoś w CAD drugi raz projektowął body od AK. Plakat wygląda na nowe body
cziman 13.09.2008, h. 19:45 cziman
Vintorez..

Chyba czas się zapożyczyć.
vonmarxx 13.09.2008, h. 21:39 vonmarxx
Wintorez MRAAAUUUU

ps: cos sie ruszylo z ruskim sprzetem, 3x SWD RSa, teraz Wintorez, PK w planach. Wpływ wojny w Gruzji???
kupolud231 13.09.2008, h. 21:49 kupolud231
Ktoś się pytał czemu fajne repliki nie są produkowane seryjnie , to proste , gdyby były , nie były by fajne
penio151 14.09.2008, h. 00:20 penio151
Ja tam nic nie mówię...ale czekam na chińczyków i ich sprawne rączki...
WolfHeart 14.09.2008, h. 00:25 WolfHeart
Hmmm a mnie zawsze dziwiło tajemnicze podniecenie, jakie ogarnia wszystkich na widok Wintoreza... dla mnie jest zwyczajnie brzydki :>
Chociaż z drugiej strony, ja zawsze się śliniłem na widok STEN-a i SMLE, więc w sumie...
Wiewioor 14.09.2008, h. 10:01 Wiewioor
Ja tam czekam na VSSK Vychlop
Beryl 14.09.2008, h. 11:26 Beryl
Przy 20 sztukach i zdrowym rozsądku firmy myśle ze prawdopodobienstwo dostania sie repliki do chin jest bardzo małe
Mormaeglin 14.09.2008, h. 11:34 Mormaeglin
Jakże ja kocham te zangielszczenia zaczerpnięte z internetu tudzież gier komputerowych vel OTs-14 (winno być "OC"). Angole używają podobnych tworów ( "Ts","Ch","Sh""Y", "Kh") ponieważ są zmuszeni do przełożenia dźwięków występujących w jęz. Rosyjskim na swój własny który takowych nie posiada. Język Polski posiada analogiczne do rosyjskiego dźwięki ("Sz", "Cz", "C", "J" "H") i siłą rzeczy winniśmy się tego trzymać. I tak na marginesie "&#1042;&#1080;&#1085;&#1090;&#1086;&#1088;&#1077;&#1079;" to WintorIez, "&#1042;&#1099;&#1093;&#1083;&#1086;&#1087;" to Wychłop (cytowany tutaj jako : Vychlop).
Charlie 14.09.2008, h. 11:45 Charlie
Mądry koleś, mądry... :]
|
|
|
/
yakarov 14.09.2008, h. 12:08 yakarov
Już kiedyś o tym pisałem...ale wiesz VSS to co innego niż SVD więc pewnie można używać V bo w Polsce nie używa się SVD tylko SWD...a WSS nie był używany u nas więc lepiej się nie wysilać ....
za dużo gierek kochani

Ale to taka małą uwaga do orędowników SWD nie SVD....którzy najpierw gonią za SVD a teraz wprowadzają ludzi w "błąd".

Co do samej repliki...to ja bym się zbytnio nie podniecał...nie ma zdjęcia nie ma repliki.. Rysunek to można w Paincie zrobić.
kazik_ 14.09.2008, h. 15:04 kazik_
Mormaeglin - nie mogę się doczekać, kiedy na forum zaczniesz ludzi poprawiać, że powinni pisać SPIECNAZ, a nie SPECNAZ, lol

Moim zdaniem trzymanie się kurczowo polskich transkrypcji jest poniekąd ... szkodliwe. Praktycznie uniemożliwia ono bowiem osobom obcojęzycznym znalezienie informacji na interesujący ich temat, bo zamiast WSS wpisują VSS. Nie mówię tutaj oczywiście, że pisanie np. SWD jest złem absolutnym (sam to tak piszę, nawiasem mówiąc), ale momentami warto spojrzeć na to szerzej i nie oburzać się oraz drzeć szat przy byle okazji A pisownia OTs mnie dziwi, bo szczerze mówiąc nigdy się z taką nie spotkałem.
Foka 14.09.2008, h. 15:52 Foka
Naprawdę myślisz, że wielu anglojęzycznych użytkowników jest zainteresowanych wiadomościami pisanymi po polsku?
kazik_ 14.09.2008, h. 16:16 kazik_
@Foka - informacjami pisanymi - nie, zdjęciami - jak najbardziej.
yakarov 14.09.2008, h. 16:21 yakarov
Mnie tam nie przeszkadza czy jest W czy V. Ale powstał nawet kiedyś temat na forum poprawne nazewnictwo, kilku użytkowników głośno orędowało za W. Po prostu starałem się uzmysłowić jak durne jest przypieprzanie się o V w jednym i ignorancja W w drugim. Gizzz to są tylko nazwy- panowie luz. Bo jak tak dalej będzie to zacznie sie także gonienie za AK-47 bo to nieprawidłowa nazwa.
Jak dla mnie może być i tak i tak bo wiem o co chodzi i każdy zainteresowany też pewnie wie o co chodzi.
Marius7 14.09.2008, h. 19:24 Marius7
Panowie..... tak samo to można sie czepiać niektórych ludzi którzy napiszą "a ia sobje jjem" bo są dyslektykami do sześcianu i nic na to nie poradzimy, to tak samo jak WP zmienia nazwę np. Awtomatu Kałasznikowa na "Kbk Automat Kałasznikowa wz. 47"
a na przykład amerykańskie wojsko to by napisało "Kalaschnikov's Automatic Rifle M47"
i tak dalej... i tak dalej.... A co do koncepcji powstania Wintorewa to mi się wydaje że powstanie WSS Wintorewa ma związek z premierą nowego Stalkera.... Bo troche to on jest popularny LEKKO mówiąc (2mln egz. gry przez tydzień na cały świat... to troche dużo...)
kazik_ 14.09.2008, h. 22:02 kazik_
A nie "Wintoreza"? Czy też "z" na końcu to kolejny "błąd w transkrypcji" z rosyjskiego?
Promant 14.09.2008, h. 23:28 Promant
WOW. Wysyp poliglotów.
Jackall37 15.09.2008, h. 13:46 Jackall37
NARESZCIE !

Tylko szkoda że seria limitowana.
Nawet jeśli ma to związek z premierą Stalkera, to można być chyba tylko wdzięcznym, bo wcześniej nikt się tego nie podjął - a broń godna uwagi

Na GROZĘ czekam
johny13 18.09.2008, h. 13:03 johny13
Do poligotow wszelakiej masci - bo juz czytaj tego dluzej nie moge- badzcie poprawno politycznie i nie urazajcie angoli (jezeli wiedza co to asg ) . Zacznijcie pisac czysta angileszczyzna aby mogli cokolwiek odnalesc na tym forum...

Czy wam sie wydaje,ze tylko Polska jedyna na swiecie posiada forum i dostep do internetu?