Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G - M16 Carbine Combat Machine

Aktualności, 12.09.2008, h. 15:22, dodał: szalony jack pirat
23

Dzięki uprzejmości załogi SpecShopu dotarliśmy do zapowiedzi nowej emki G&G. Chodzi o repliki z serii Combat Machine, będących odpowiedzią na tanie modele z Chin i, siłą rzeczy, serię SportLine Classic Army. Co jednak odróżnia tanią replikę G&G to fakt, że w całości jest ona produkowana na Tajwanie, podobnie jak pozostałe repliki G&G, a producent chwali się rozwiązaniami i częściami zupełnie nie-chińskimi. 

 



 

Jak nowy model ma się do całkiem udanych, ale jednak droższych (na poziomie 700-800zł) replik z serii ECO/PLASTICA - zobaczymy.

Z plakatu promocyjnego możemy wyczytać trzy bardzo interesujące rzeczy: korpus zdobią oznaczenia USMC Globe, użyty GB na zdjęciu do złudzenia przypomina GB z wersji droższych, komora HU jest identyczna jak w ECO, a więc prawdopodobnie jednoczęściowa. Na zdjęciach również kolba przypomina tę z ECO, a ta z kolei prezentowała jakość dorosłych emek. 

Cena M16 Carbine Combat Machine ma w Polsce wynieść 499 złotych, co stawia ją w jednej linii z chińskimi emkami Boyi i nieco poniżej M15A4 SL.

 

[Powiększ]

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kelly 12.09.2008, h. 15:42 Kelly
500zł za g&g, moim zdaniem bardzo się opłaca.
Bartek88 12.09.2008, h. 15:46 Bartek88
Żadna rewelacja.... Ja tam wole body od Dboyi. Co kto woli....
mieciu-saper 12.09.2008, h. 15:48 mieciu-saper
Narazie nie ma co oceniać pożyjemy zobaczymy
Codename666 12.09.2008, h. 15:51 Codename666
W tej serii G&G też da preckę?
GunneR2oo6 12.09.2008, h. 15:53 GunneR2oo6
Zapowiada się nieźle.
vanar 12.09.2008, h. 16:02 vanar
Ale body ma metalowe czy z abs-u?
Gogin 12.09.2008, h. 16:06 Gogin
Z ABS'u oczywiście ;].
NFZ Miro 12.09.2008, h. 16:48 NFZ Miro
Ściema
tanie emki z GG mają gorsze bebechy niż drozsze wersje(gorsze kable,głowica cylindra,tłoka...),chyba że na specu wymieniają bebechy - w co wątpię
Link 12.09.2008, h. 16:50 Link
Lepszy dobry ABS niż gówniany metal.

Na zdjęciu wygląda bardzo ładnie i wykonanie całkiem całkiem. Wygląda lepiej niż Boyi, a już o wiele lepiej niż JG czy PJ.

Choć to tylko fotka reklamowa, ciekawe jak w rzeczywistości będzie.
radzio2k 12.09.2008, h. 16:53 radzio2k
Zawsze mi się myli, które lepszy G&G czy G&P?
martinez0123 12.09.2008, h. 17:18 martinez0123
szalony jack pirat 12.09.2008, h. 20:14 szalony jack pirat
@Miro. Chodzi Ci o ECO? To nie tak. To lepsze meki G&G cały czas wyposaża w coraz lepsze części. Jak ECO wychodziło, to GB był identyczny z emkami za 1300 zeta. Combat MAchine na 90% będzie miał coś ujęte. ZObaczymy ile. Moim zdaniem jest sens, bo SL za 550-650 zeta to nie warto.

Na 10% jest spodziewany manewr G&G. Za emki za 1300 zeta wchodzi TopTech, za ECO wchodzą dzisiejsze "dorosłe" emki i do tego CM. I G&G rządzi, zwłaszcza jeśli oznaczenia pojawią się na droższych emkach.

G&P to firma, która produkuje akcesoria. Replika ma tez coś w środku, a to jest raczej przeciętne.
Dragunow 12.09.2008, h. 22:07 Dragunow
No nareszcie nie jestem sam, jeżeli chodzi o wychwalanie G&G xD
Link 12.09.2008, h. 22:16 Link
Dragunov, trudno nie chwalić, 500zł i wygląda tak ładnie.
Dragunow 12.09.2008, h. 22:38 Dragunow
Ale wiesz ja byłem jednym z nielicznym którzy uważali że eco było dobrym wyborem (na tamte czasy). xD
noah 12.09.2008, h. 23:35 noah
Mogli by wypuścić M933
filo16 13.09.2008, h. 00:25 filo16
Myslę ze tego typu markowe karabiny z dolnej pólki sa dobrym rozwiązaniem dla ludzi nie posiadajacych na wstepie duzej gotówki. Moga falami rozbudowywac swoja replike w miare przypływu pieniedzy.Moga personalizować ją odpowiednimi czesciami do ich wymagan. W tym momencie posiadaja dobry sprzet z duzymi mozliwosciami rozbudowy(kupic metal body, wewnetrzne czesci itp. ) Rozwijaja sie, poznaja za i przeciw czesci danych firm i dokupuja co uznaja za stosowne.
Pamietajmy ze wiele ludzi niszczy drogi sprzet na poczatku zabawy nie dlatego ze jakosc jest licha tylko nie potrafia rozpoznawac pewnych symptomow i ogłada w urzytkowaniu tez nie za duza(wystrzeliwywanie zaciec, brak konserwacji itp.)
szalony jack pirat 13.09.2008, h. 05:14 szalony jack pirat
Ja uważam, że ECO to świetny wybór.

ECO RIS + body G&P i za 1100 zeta mamy wylansioną orisowaną emke z pięknym body z dowolnymi oryginalnymi oznaczeniami. Najtańsza alternatywa to CQB Compact (ok 1250-1350 zeta), a potem to już SPC i CQBR po 1400-1500.

I możemy je zastosować "na raty".

Niestety nie przyglądadałem się ostatnim partiom ECO, musiałbym zajrzeć co tam słychać
gryncek1 13.09.2008, h. 12:32 gryncek1
I kolejna emka....
Nemu 13.09.2008, h. 22:32 Nemu
Zastanawiałem sie kiedy ktoś będzie narzekał Manewr naprawdę super! Sam mam chinśkiego Boya i szlak mnie z nim trafia bo się sypie... 500 zł to naprawdę nie dużo
Brenten 14.09.2008, h. 00:30 Brenten
Ja też lubię G&G M4 eco służyło długo i dobrze(jak na sprzęt w którym noob grzebał ), teraz dobrze służy M16.
pumbishon 14.09.2008, h. 14:55 pumbishon
Już mam jedną replikę od G&G ( SCAR'a ) i przymierzam się do jakiejś M-ki i na pewno będzie to G&G.
Wrobel3m 16.09.2008, h. 16:28 Wrobel3m
G&G bardzo dobry sprzęcik robią - ja sobie chwalę- ciekawe co zaproponuja za niska cene ale mysle że nie zejdą poniżej swojego poziomu.