Daj cynk
Reklama

Aktualności

HAG: replika PKM

Aktualności, 11.09.2008, h. 21:35, dodał: Promant
40

Polska firma Heavy Airsoft Gear poinformowała dziś o wykonaniu prototypu repliki ASG PKM. Wkrótce ruszy produkcja.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedługo pojawi się, na naszym rynku replik ASG, polskiej produkcji PKM. Firma Heavy Airsoft Gear poinformowała już, na swojej stronie internetowej, o wykonaniu prototypu repliki. PKM HAG wyprodukowany będzie w limitowanej serii 31 sztuk. Każdy potencjalny nabywca może już teraz skontaktować się z firmą Heavy Airsoft Gear i zamówić swój egzemplarz. Produkcja ruszy wraz z końcem września bieżącego roku. Firma przewiduje, że ostateczna cena repliki PKM wyniesie około 3000PLN.

 

 

Replika wykonana ze stali, z drewnem, chwyt pistoletowy z tworzywa. GB V3. Prędkość początkowa: 380-400fps. Magazynek typu box [zielony]. Produkcja repliki trwa dwa miesiące, od momentu wpłaty należności na konto firmy. Firma rozpocznie produkcję dopiero w momencie, gdy wszystkie 31 sztuk zostaną zamówione. Na stronie producenta można dokonać zamówienia w opcji pre order.

 

 

 

 

 

Źródło: 

HaG

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kupolud231 11.09.2008, h. 21:41 kupolud231
3 k !?!
Yautja 11.09.2008, h. 21:42 Yautja
Cud, miód, ale cena troszkę zaporowa Ciekawe jak z bebeszkami...
zopka 11.09.2008, h. 21:44 zopka
Patrząc na wymiary repliki, na 100% GBv3 !
Dudek Javny 11.09.2008, h. 21:47 Dudek Javny
Jak za customową serię limitowaną do 31 sztuk to cena mnie absolutnie nie dziwi. To jak z gitarami, za dobrego Fendera precisiona dasz 2,5/3 klocki, za customa z limitowanej edycji kilka razy tyle. Airsoft nie jest aż tak drogim hobby. Mam tylko nadzieję, że przyjdzie mi kiedyś zobaczyć PKM w akcji na żywo.
przemek10 11.09.2008, h. 21:56 przemek10
"3 K !?!"

A sprawdzi ile to wyniosło jednego z maniaków który to zrobił samemu . A wracając do samej repliki , trochę mało info jak na taką cenę .
Small_Hunter 11.09.2008, h. 22:05 Small_Hunter
Hmmm... ja bym osobiście obstawiał GB od Minimi ale czas pokaże. 3k dużo? Jeszcze niedawno trzeba było zapłacić tyle za minimi z CA.
Co do bebechów tylko skrycie licze na to że nie pujdą na łatwizne i nie wrzuca GB od chińczyka...
Jangi 11.09.2008, h. 22:06 Jangi
YEAH!!! Zaczynam zbierać pieniążki.
Kondor220V 11.09.2008, h. 22:07 Kondor220V
Szczerze wolę wydać 3k na tego PKM, niż na Dragunowa z jednego z poprzednich newsów. Jakoś snajpienie kłóci się z moją "doktryną" bojową a taka pekaśka to coś pięknego! Szkoda że będzie tylko 31 szczęśliwców...
kupolud231 11.09.2008, h. 22:14 kupolud231
Z jednej strony cena zaporowa ale za to nie kupi tego żaden pokemon czy nadziany synek bogatego tatusia
Waldi 11.09.2008, h. 22:21 Waldi
noo wkoncu ta piękna Pe Ka ile tego było tego podczas wojny w Jugosławii rostawionego
men3L 11.09.2008, h. 22:24 men3L
Na razie trzeba ostudzić emocje, wyprodukują, ludzie kupią, coś napiszą, dają foty i później można się podniecać
kosmi 11.09.2008, h. 22:35 kosmi
PKM.. mniam. Nareszcie i to w Patriotycznym wydaniu. Może się skusze, o ile sprzedam PCta :]
evel 11.09.2008, h. 22:40 evel
WOW!!!!Cudo
Zielarz 11.09.2008, h. 22:52 Zielarz
Yeah! Czas zacząć grac w totka. Zawsze marzyłem o UKM 2000
Cthulhu 11.09.2008, h. 22:53 Cthulhu
Pięknie, pięknie, tylko czy PK z tła tego "plakatu" nie jest zaczerpnięte z linku
$3
i wklejone jako tło, po uprzednim przechyleniu pekaśki?
GRD 11.09.2008, h. 23:30 GRD
Nie "chyba" tylko "na pewno" - tylko co to zmienia?
vitjaz 12.09.2008, h. 00:03 vitjaz
Coś wspaniałego, prawdziwy rarytas nie tylko w polsce by się przyją. Cene moge zrozumieć (31 sztuk zysk musi być), ale czy będzie naprawde wrta tej ceny? Jeżeli wykonają ją tak ,że za 2k pln (troche używaną) będzie okazją ją kupić to tak. Jest to dobry znak dla wszystkich rekonstrujących WP, glaubert, beryl moze być tylko kwestią czasu.
yush 12.09.2008, h. 07:48 yush
Panom od tekstu na posterze proponuję jednak pisać po polsku. Raz że bardziej pasuje, dwa - może nie zrobią TYLU błędów
Andrzej25 12.09.2008, h. 08:39 Andrzej25
Ambitnie, bardzo mnie cieszy polski producent z nową na rynku repliką. Sądzę, że skoro seria jest limitowana a cena na średnio wysokim poziomie, to producent chce się sprawdzić na początek na rynku. Jeśli PKM okaże się sukcesem, to na pewno zobaczymy inne ciekawe konstrukcje
Dziadek71 12.09.2008, h. 09:21 Dziadek71
Oby body nie było plastikowe...

Ot, taki żarcik.
kupolud231 12.09.2008, h. 11:28 kupolud231
Mam nadzieje że najpierw 31 PKMów , później 310 Beryli.
GunneR2oo6 12.09.2008, h. 13:59 GunneR2oo6
Cena trochę zaporowa...
Klimbert 12.09.2008, h. 14:22 Klimbert
>>Pięknie, pięknie, tylko czy PK z tła tego "plakatu" nie jest zaczerpnięte z linku
>>$3
>>i wklejone jako tło, po uprzednim przechyleniu pekaśki?

Popatrz na kolor chwytu (rączki) jest inny. Na HAG jest czarna a na obrazku co podałeś pomarańczowa.
Andrzej25 12.09.2008, h. 14:30 Andrzej25
Nie wiem o jakim chwycie mówisz, ale to to samo zdjęcie
Cthulhu 12.09.2008, h. 14:55 Cthulhu
Klimbert -
Nie mówię o pionowym PK, tylko tym w tle - o tym poziomym.
To samo zdjęcie - szkoda, że HaG najprawdopodobniej wykorzystało czyjeś zdjęcie, zamiast wkleić fotkę swojego prototypu.
mieciu-saper 12.09.2008, h. 15:01 mieciu-saper
$3 v3 380-400 fps nie tak źle
VITREUS 12.09.2008, h. 16:01 VITREUS
"Produkcja zostanie rozpoczęta gdy zbierzemy pieniądze za wszystkie 31 sztuk - wykonanie serii potrwa dwa miesiące."

I co? Decyzję o zakupie mają ludzie podjać na podstawie tego jednego zdjecia?
zopka 12.09.2008, h. 16:06 zopka
Bankowo gb to bedzie v3 spójrzcie na wielkosc body, na chwyt, i w koncu na to jak nisko jest lufa, nie ma miejsca na nic innego i tam bedzie na 100% v3 !
kazik_ 12.09.2008, h. 16:24 kazik_
zopka - GB od M249 też by się zmieścił
ocet 12.09.2008, h. 17:02 ocet
Piękna rzecz. Szkoda ż 3tys... dobrze że wreszcie ktoś sie za to zabrał. Może chińczycy to skopiują?
Okota 12.09.2008, h. 17:10 Okota
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->News ten bedzie odpowiedzia na wiekszosc pytan.

Zacznijmy moze od bebechow, replika bedzie
kompatybilna z Gear Box v.3

380-400 fps

Calosc ze stali i drewna tylko rekojesc z ABS

Tlumik plomienia z ostrej broni

Magazynek oczywiscie wielka zielona skrzynka
podkrecany recznie

Czas oczekiwania to 2 miesiace od momentu
zaksiegowania wplaty na naszym koncie.

Produkcja zostanie rozpoczeta w dniu w ktorym
wszystki repliki zostana zamowione
dzieki temu zmniejszymy czas oczekiwania

W celu zamowienia repliki skorzystajz naszego formularza

Pozdrawiam

Krzysiek<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
GRD 12.09.2008, h. 19:19 GRD
Potrzeba zdecydowanie więcej zdjęć jeśli ludzie mają podjąć decyzję o kupnie tego.
Manyu 12.09.2008, h. 22:23 Manyu
Dudek Javny pieknie to ujołes W porownaniu do tego miniguna to te 3k zl to grosze ;P
gryncek1 13.09.2008, h. 12:33 gryncek1
Ja chce beryla...
Maza94 13.09.2008, h. 18:10 Maza94
popieram powinni zrobić beryla albo tantala albo to i to
lemonzawodowiec 13.09.2008, h. 21:24 lemonzawodowiec
Taaa... Powinni zrobić Corner shota, Tavora, Avengera, Javelina, Huey'a, a najlepiej M1 Abramsa albo kupę. Na kulki.

Jak czytam komentarze w stylu "Powinni zrobić..." to mnie normalnie krew zalewa. Jeśli tak bardzo chcecie to do nich napiszcie, a nie pieprzycie non stop to samo w komentarzach.

@ gryncek:

A ja nie chcę. I co to kogo obchodzi?
roquel 13.09.2008, h. 22:56 roquel
Umarłem!
Benchm4de 15.09.2008, h. 13:19 Benchm4de
No jakby kupę na kulki zrobili to by było coś Tylko kto by chciał z tego dostać?
ANAKONDA 15.09.2008, h. 19:38 ANAKONDA
DROGO!! za tyle to można samemu zrobić customa.
men3L 16.09.2008, h. 14:10 men3L
Ku^&%, to se zrób.