Daj cynk
Reklama

Aktualności

RSOV i GunnerAirsoft: chińskie repliki

Aktualności, 11.09.2008, h. 00:11, dodał: Promant
24

W sklepach RSOV oraz Gunner Airsoft pojawiło się kilka chńskich replik. Są wśród nich: shotgun DE Super90 combat, full metal M16 AGM oraz A.C.M. full metal Mossberg M500.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzelba A.C.M. full metal Mossberg M500, kalibru 6mm BB, dostępna jest na stronie sklepu Gunner Airsoft. Jest to dokładna "replika repliki" - Marushin M500. Łoże drewniane, zasilanie: Top Gas lub Red Gas. Cena: 138USD. Na jeden strzał przypada 5BB.

 

 

 

 

Double Eagle Super-90 combat shotgun (M56DL) dostępny jest na stronie RSOV [18 funtów] i Gunner Airsoft [34USD]. Waga: 3.5kg. System TM: shell'sy na 30BB. Strzela jednorazowo 3BB.

 

 

 

 

 

Repliki full metal firmy AGM: M16A1 oraz M16A3 sprzedawane są w cenie 61 funtów [RSOV] i 115USD [Gunner Airsoft].

 

 

 

Waga replik: 4.5kg. Metal body, jednoczęściowa lufa zewnętrzna. Komora hop up nie jest jednoczęściowa. Jak widać na zdjęciach, AGM się nie popisał: M16A1 to w zasadzie M16A3, tylko ze zmienionym gripem przednim na wersję A1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zombie_snake 11.09.2008, h. 01:25 zombie_snake
hmmmm... Ten M16 dziwny. Front grip z M16A1 a body z M16A3. Maszkara... Poszli na łatwiznę. Czyżby kopia JG?
javelin 11.09.2008, h. 01:26 javelin
Oooo, nie wiedziałem, że M16A1 miało zdejmowaną rączkę transportową Kocham chińskie oznaczenia replik
javelin 11.09.2008, h. 01:26 javelin
Cholera, jak zawsze drugi
Panocek 11.09.2008, h. 06:59 Panocek
Wreszcie jest M4, bynajmniej nie Colta a Benelli
misiek666 11.09.2008, h. 07:19 misiek666
Ten shotgun jest śliiiiiiiiczny
Jangi 11.09.2008, h. 09:18 Jangi
@zombie_snake

I jeszcze charakterystyczny magazynek "z dziurką"
radzio2k 11.09.2008, h. 10:19 radzio2k
Ooo ten czarny shotgun z gunnera równiez z szelsami i 3 lufami? Sweet bo tamte ostatnie mi się nie podobały ^^
gryncek1 11.09.2008, h. 12:55 gryncek1
Ten Mossberg M500 ma okropne drewno...
Norbul 11.09.2008, h. 15:12 Norbul
Tym drewnem z mossberga można oślepić przeciwnika ;p
lemonzawodowiec 11.09.2008, h. 16:47 lemonzawodowiec
Boże, niedopasowane drewno i do tego taaaakie oczojebne...
Kosa30 11.09.2008, h. 16:49 Kosa30
jak dla mnie tylko repliki boyi są dobre(jak chodzi i chinzczyznę ) to..i jeszcze JG czasami ma dobre produkty
AnR 11.09.2008, h. 17:04 AnR
Drewno ma niczym jakaś Norconia, Lider czy inna chińska wiatrówka. Czyli... bardzo niefajne.
Jade 11.09.2008, h. 19:17 Jade
To drewno wygląda jak by było zrobione ze starej szafy
Germ 11.09.2008, h. 19:45 Germ
A ja widzę babolka - ostra emeczka waży około 3,5 kilo, a emeczki AGM nie są TW Model 5... Chyba.
Jackall37 11.09.2008, h. 20:13 Jackall37
Piękne drewno i to M16A1... miodzio i tyle


No jak to skąd dosyłacz ?


Z nieba spadł
Promant 11.09.2008, h. 21:04 Promant
Podane za sklepem. RSOV często podaje zawyżoną wagę. Może ważyli z pudełkiem

BTW,
jak reszta w miarę dobra to drewienka pikuś. Papier ścierny, lakierobejca o odpowiednim odcieniu i można każde drewno na cacko przerobić - to samo robią ludzie w mauserach boya, bo ma drewno do d... kitu.
Germ 12.09.2008, h. 14:24 Germ
O ile się nie mylę, to w M16a1 był już dosyłacz zamka. W XM16 nie było takowego.
Moses 12.09.2008, h. 14:58 Moses
Germ masz racje
Moses 12.09.2008, h. 14:58 Moses
z tym ze krztalt mial inny
Kelly 12.09.2008, h. 15:45 Kelly
AR-15/M16/XM16-Brak dosyłacza
XM16E1-Dosyłacz (nie kółko)
M16A1-Dosyłacz (nie kółko)
volf13 13.09.2008, h. 18:28 volf13
dobra biore tego mossberga i ide z dziadkiem na polowanie
slv 06.05.2009, h. 23:22 slv
jak odkrecic lufe w M16A3 AGM?