Daj cynk
Reklama

Aktualności

Troy Battlemag

Świat, 01.03.2012, h. 08:56, dodał: Promant
18

Na rynek trafia kolejna licencjonowana replika magazynka do replik systemu AR/M4: Troy Battlemag.



Jako wspólny projekt firm MadBull/Socom Gear oraz G&P - trafia na rynek kolejna licencjonowana replika magazynka do replik systemu AR/M4: Troy Battlemag.

Jest to produkt na licencji firmy Troy Industries, producenta pierwowzoru. Magazynek wykonano z tworzywa - jako hi-cap, o pojemności 340BB.

 

 

 

431101_397527633597946_180245088659536_1799773_853123114_n.jpg

socomgear_troy_battlemag.jpg

 

 

 

 

Źródła:

madbullpromos?sk=wall">www.facebook.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
McFly 01.03.2012, h. 09:22 McFly
Trochę szkoda że Hi-cap.. :(
To samo pomyślałem. Ale kwestia czasu jak wprowadzą lowy i midy.
kosteQ86 01.03.2012, h. 09:59 kosteQ86
yaro 01.03.2012, h. 12:07 yaro
Tylko dlaczego od tego nie zaczynają... wydawałoby się, że konstrukcja low czy mida jest prostsza :p
Ale wiekszosc osób woli terminatorkę i bieganie z "grzechotkami"... ;p
McFly 01.03.2012, h. 12:37 McFly
Do McFly, dlaczego piszesz terminatorka? Nie wszyscy ci co używają hi cap są terminatorami. Przypomnijcie sobie, jak niektórzy z was zaczynali używając hi capów a teraz nagle są pro i brzydzą się tym. Sam używam każdego rodzaju magów i jakoś nie mam uprzedzeń
davo 05.03.2012, h. 13:43 davo
yaro 01.03.2012, h. 12:52 yaro
Jak się przestanie promować hi capy, to większość będzie zgoła inna :-)
Terkov 01.03.2012, h. 14:55 Terkov
Promowanie hi capów? Masz na myśli dodawanie ich do chińskich replik? :P Jak dla mnie to raczej wygląda tak, że gdzie nie zobaczę hi capa to zaraz jest cała masa marudzenia o full auto (jak by to miało coś wspólnego z pojemnością maga...). Ale w sumie ten temat został już poruszony na forum ;)
Nie mów. P90 wychodzi z lowem, Galaksiaki nie licząc haja mają low cap, tak samo niektóre Skorpiony.

Lipa, że to hajkapy i tyle. Czekam na inne pojemności.
Tuksiak 01.03.2012, h. 16:28 Tuksiak
nowe PDW boyi też mid cap :P
grzesio93 01.03.2012, h. 18:50 grzesio93
dixon 01.03.2012, h. 15:36 dixon
Hi-Cap -> noob & lame ;)
"jak ja niecierpię" Hi-Cap'ów
Wprowadź zakaz na box'y do broni wsparcia ;)

Swoją drogą mag fajny - błagam tylko, aby za midy nie brało się G&P .... !!
guzio29 01.03.2012, h. 15:40 guzio29
Dlaczego za midy ma sie nie brac G&P?
Berdozon 01.03.2012, h. 18:33 Berdozon
@
guzio29 ale ja nie widzę problemów w Box'ach do broni wsparcia.. nie widzę problemów w 80/120 kulkach w magazynku... ale 400?? ;P
dixon 02.03.2012, h. 00:31 dixon
HaryWalker 01.03.2012, h. 17:43 HaryWalker
Fajnie wygląda taki gładki.
MIKOLAJW 01.03.2012, h. 20:59 MIKOLAJW
no i znowu hi-cap :(
Jankus 01.03.2012, h. 22:10 Jankus
Nie wiem czym tu się zachwycać. Ot kolejny magazynek do M4/M16 i pochodnych. Do tego jeszcze hi-cap.