Daj cynk
Reklama

Aktualności

Real Sword: SWD AEG - coming soon

Aktualności, 10.09.2008, h. 23:27, dodał: Promant
45

Firma Real Sword oficjalnie potwierdziła, na swojej stronie, fakt przygotowywania do produkcji seryjnej repliki ASG karabinu snajperskiego SWD Dragunow, w wersji AEG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze wzmianki o przygotowywaniu przez firmę Real Sword repliki AEG SWD pojawiły się na IWA 2008, w marcu. Obecnie firma oficjalnie potwierdziła ten fakt, na swojej stronie internetowej, podając jednocześnie do wiadomości, że będzie to seria replik, gdyż obok pierwszej repliki - klasycznego SWD z drewnem - do produkcji seryjnej trafią również repliki ASG karabinu snajperskiego SWD Dragunow w innych wersjach: z okładzinami i kolbą z tworzywa oraz wersja SWDS.

 

 

 

 

Wszystkie wymiary repliki w pełni odpowiadają oryginałowi, co wymagało sporo pracy nad dopasowaniem części wewnętrznych AEG'a. Podstawa muszki, szczerbina i lufa zewnętrzna wykonane zostały ze stali. Podobnie jak korpus wykonany w technologii CNC, który w 100% odpowiada wielkością korpusowi broni ostrej. Akumulator mieści się pod okładzinami chwytu przedniego. 

 

 

 

 

 

AEG SWD RS jest zatem repliką full steel, z prawdziwym drewnem. Długość lufy wewnętrznej odpowiada długości lufy zewnętrznej, a gearbox jest "nietypowy" i mieści powiększony zespół cylindra. Widok repliki po rozłożeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.realsword.com.hk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Benchm4de 10.09.2008, h. 23:32 Benchm4de
Marzenie ...
gryncek1 10.09.2008, h. 23:38 gryncek1
No coś pięknego.....ciekawe jaka cena i moc...
Okota 10.09.2008, h. 23:43 Okota
to teraz jeszcze RPK i OC-14 Groza
xasistis 10.09.2008, h. 23:55 xasistis
Oł maj gad!
Jeszcze jeden news bez eMki i stanie się koniec

Jeżeli zespół tłoka z cylindrem będzie czymś na kształt LongGB G&P to nareszcie i druga strona statystycznego konfliktu będzie miała do dyspozycji bazę snajperską.
Jangi 11.09.2008, h. 00:11 Jangi
Mnie ta replika nie kręci, ale wiem, że taki news jest spełnieniem marzeń wielu z was, więc cieszę się razem z wami
zombie_snake 11.09.2008, h. 01:00 zombie_snake
Zaiste wspaniała to wieśc. Mimo, że uwielbiam szpej US, to do SWD mam szczególny sentyment^^ Tylko cena pewnie będzie koło 3k za sztuke... Choc prze AtoZ za 2k to i tak nieźle. Pożyjemy zobaczymy.
SEBA77 11.09.2008, h. 06:31 SEBA77
obawiam się że przód będzie niesamowicie ciężki, przez stalową lufe i ba(k)terie
SAper111 11.09.2008, h. 07:09 SAper111
Oo Mam 47 RS i ja chce to też!!!
misiek666 11.09.2008, h. 07:16 misiek666
Już planuje wyjazd do Irlandii by mieć hajs na to cudo
Harki 11.09.2008, h. 07:34 Harki
Zarąbiste!
Andrzej25 11.09.2008, h. 07:39 Andrzej25
Miód ze smalcem
LogaN 11.09.2008, h. 07:52 LogaN
Mmm jakie ciacho ;D.

Fotki Słittaśne dam dyshkę .

A tak na serio - jeśli cena nie będzie przekraczać 3 000 zł, to będzie to naprawdę atrakcyjna replika .
vonmarxx 11.09.2008, h. 09:55 vonmarxx
nareszcie... replika moich marzeń...
radzio2k 11.09.2008, h. 10:22 radzio2k
God bless us! At last! Hellyeah! Halleluyah!
Jackall37 11.09.2008, h. 11:48 Jackall37
A nie mówiłem ?

W ruskich broniach jest to "coś"...


@Okota

Jezzu, gdybym się OC14-Grozy doczekał, to by dopiero był szczyt marzeń...
Makaveli_89 11.09.2008, h. 13:45 Makaveli_89
Aż ślinka ciekniena widok takigo cuda
Codename666 11.09.2008, h. 14:04 Codename666
Ale się pośliniłem widząc tego newsa. Ooo widzę, że nie ja jeden
LordYoghurt 11.09.2008, h. 14:17 LordYoghurt
dołączam się do ogólnego uwielbienia:

oooch, aaach, oooo, eeeech, ....
men3L 11.09.2008, h. 14:53 men3L
cud miód i orzeszki, luka została wypełniona
OC14Groza 11.09.2008, h. 15:20 OC14Groza
Już zbieram na to SWD!!! Okota ja też ;]
@Okota

Jezzu, gdybym się OC14-Grozy doczekał, to by dopiero był szczyt marzeń...
Waldi 11.09.2008, h. 15:21 Waldi
zgadzam sie z Jackall37 ruscy robią coś z nimi ... i wychodzi takie cudo
lopez 11.09.2008, h. 15:33 lopez
Naprawdę ładnie się prezentuje... al ei cena nie będzie mała ^^ ale czego się nie robi dla tylu punktów lansu xD
Dragunow 11.09.2008, h. 16:26 Dragunow
Sram na cenę najwyżej sprzedam brata xD
baju123 11.09.2008, h. 16:39 baju123
Nie popuszczę, kocham SWD.
lemonzawodowiec 11.09.2008, h. 16:50 lemonzawodowiec
"Wszystkie wymiary repliki w pełni odpowiadają oryginałowi. Co wymagało sporo pracy nad dopasowaniem części wewnętrznych AEG'a."

Niepoprawne stylistycznie. Poproszę przecinek zamiast kropki.
Cheatmaster 11.09.2008, h. 19:50 Cheatmaster
Bongo!

Czekam na Wintoreza
Germ 11.09.2008, h. 19:54 Germ
A mnie męczy kwestia atrapy suwadła - czy będzie ruchoma, czy nie...

Ale po obejrzeniu i przypomnieniu sobie konstrukcji SWD stwierdzam, że raczej będzie ruchoma.
Leo_111 11.09.2008, h. 20:43 Leo_111
znowu emka
head-shot 11.09.2008, h. 21:02 head-shot
Ze względu na produkcję na w technologii CNC to SWD raczej nie będzie tanią repliką,pewnie będzie kosztować ok.1500 $.Swoją drogą trzymałem kiedyś oryginał i dźwięk po odciągnięciu zamka jest niesamowity, jedyny w swoim rodzaju.Żadna kopia temu nie dorówna...ehh...I tak jestem ZA:)
Promant 11.09.2008, h. 21:16 Promant
lemonzawodowiec:

dorysuj sobie przecinek na ekranie.
CArpik 11.09.2008, h. 21:16 CArpik
Wszystko ładnie,pięknie
Ale jak zawsze Cena to największy ból
Jastra 11.09.2008, h. 22:15 Jastra
Za granicą pewnie się to taniej dostanie, ale czego sie nie robi dla lansu
lemonzawodowiec 11.09.2008, h. 22:56 lemonzawodowiec
Nie no, Promant, przyznaj, że głupio to brzmi Żądam zmiany, bo mnie oczy bolą. Dziękuję.
Promant 11.09.2008, h. 23:19 Promant
A żądaj sobie na zdrowie.


BTW
bolące oczy to poważna sprawa, może trzeba iść do okulisty?
lemonzawodowiec 12.09.2008, h. 20:35 lemonzawodowiec
Jeśli tak Ci zależy na moim zdrowiu to... sam wiesz co, już nie chce mi się tego powtarzać .
Promant 12.09.2008, h. 21:23 Promant
Mendzisz Waść jak stara przekupa

No to masz poprawione, żebyś zeza nie dostał.
Ale jak bym nie pochodził z tego samego miasta, to bym ten przecinek olał.
lemonzawodowiec 12.09.2008, h. 22:25 lemonzawodowiec
Już się przygotowałem psychicznie na to, zę nigdy się nie doczekam zmiany, a tu... Po prostu niesamowite . Cała Wolska odetchnęła z ulgą .
maciek28 13.09.2008, h. 14:14 maciek28
Prosze dajcie mi Vintoreza... Albo chociaż SWU
lemonzawodowiec 13.09.2008, h. 21:56 lemonzawodowiec
Nie damy ci.
Wiewioor 14.09.2008, h. 10:03 Wiewioor
ale Wintorez jest...
Baker2222 15.09.2008, h. 20:11 Baker2222
Yes ! Yes ! Yes !
Widac marzenia sie spełniają. Ciekawe jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o parametry na stocku
Wiewioor 21.09.2008, h. 22:25 Wiewioor
eeeetam... nie ma to jak Atoz
senkuPH 12.01.2009, h. 16:57 senkuPH
popieram sam mam AtoZa i jestem bardzo zadowolony !!!
niko3sx 17.05.2012, h. 11:05 niko3sx
<3 chyba się zakochałem :D